Decoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svajda.petra, az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2016. július 18.

Garantáltan dúsabb, sűrűbb szempillák az első használat után. Filmképző összetevők az optimális tartásért. Könnyű, krémes textúra.

Még a legérzékenyebb szemre is alkalmazható.

ihavenotime4this

2016. augusztus 17.

Ez volt az egyik legjobb Decoderm termék, amit próbáltam. Szépen ível és szétválaszt, illetve egy picit még hosszít is, dúsítást nem igazán érzékeltem ennél a spirálnál. A keféjét meg kell szokni, én mondjuk a kialakításának a koncepcióját nem igazán értem, viszont nekem nagyon bevált. Eredetileg anyukámnak vettem, de ő nem igazán tudta használni, illetve annyira nem lettek szép pillái tőle, így végül visszakerült hozzám. Nekem sajnos ez is lekenődött a nap végére picit, ennél azóta van jobb spirálom, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Anemone01

2016. augusztus 5.

Sajnos már nem tudom beszerezni. :(
Eddigi legjobb spirálom amit az érzékeny szemem bírt. Nem ragadtak tőle a pilláim össze és nem hullottak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Sajnos már nem tudom beszerezni. :(

Hidratálók: Triacontanyl PVP, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.