Decoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigment-koncentrációval rendelkező rúzsok, szatén finish-sel. Nagy mennyiségben tartalmaz hidratáló anyagokat és E-vitamint. Anti-Aging hatású összetevőkben gazdag.

Jdit04

2017. december 30.

Az itteni vélemények miatt rendeltem notino-ról. Sajnos engem annyira nem győzött meg. Rossetto árnyalatban van meg, nagyon krémes, halványrózsaszín, de talán épp emiatt nem is fed olyan szép egyenletesen. Annyi előnye van, hogy tényleg nem szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

pink sunrise

2017. november 5.

Kedvenc rúzsom :) Egyszerű de minőségi csomagolás,enyhe finom illat,tartós színek....12-es és 10 es árnyalat a kedvenc,mikor biztosra akarok menni,valamelyiket a kettő közűl választom,a fehér bőrömhöz, szőke hajamhoz tökéletes választás.10-est már betáraztam, sajnos 12-est nem láttam már a kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Lillie

2017. szeptember 26.

Nagy leárazásnál vettem a Makeupplazatól három darabot. A csomagolása visszafogott egyszerű fekete műanyag nem tűnik sem gagyinak sem túl csicsásnak. A belbecs viszont nagyon nagyon jó! Szépen pigmentált egy rétegben szuperül fed. Rengetegen dicsérték meg rajtam. Ami viszont meglepett, hogy egész nap kibírta a számon. Pedig azért visszafogottan ettem ittam. A sarkokból estére kikopott de ez nem meglepő. Szépen kopott nem pedig foltosra. Nagyon elégedett vagyok vele. Figyelni fogom mikor akciózzák megint le ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Kacsa

2017. július 23.

Nekem a 07-es árnyalat van meg, ami egy szép, nem túl erős narancsos piros szín. Egy elég pigmentált rúzs, ami abból a szempontból jó, hogy könnyű felvinni, és már egy rétegben szépen fed, nem foltos, nem csíkozódik, de ugyanakkor féltem tőle, hogy nem lesz tartós, vagy elkenődik. Azonban semmi ilyesmit nem tapasztaltam, annak ellenére, hogy egy szaténos fényű darabról van szó, elég tartós, főleg egy ajakceruzával kiegészítve. Nem szárítja az ajkakat, nem kellemetlen a viselése. Egy kis negatívumot tudnék mondani. Szerintem nagyon tömény az illata, ez eleinte kicsit zavart, de mostanra nagyjából megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Fancsaaa04

2017. január 9.

Szuper kis rúzs. Kellemes és egyből érezni hogy hidratál. Kicsit csalódott vagyok mert a rendelésem során a 08-as színt rendeltem meg ami az interneten inkább mályvás-piros szín volt, viszont élőben egy vörös rúzs(bár nem bánom mert matt mellé jól jön egy szép kicsit fényes rúzs is) Szép nagyon, szatén fényű. Ajakceruza kell alá. Tartósságáról egyenlőre nem tudok nyilatkozni. 💋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

verka01

2016. július 5.

Fantasztikus termék! A legjobb rúzs, amit eddig használtam, sőt, megkockáztatom, hogy a kedvenc smink cuccommá lépett elő. Mindent tud, amit szerintem egy rúzsnak tudnia kell. Könnyű felvinni, egyáltalán nem szárít, sőt, inkább hidratál, de nem lesz tőle olyan buta zsíros érzete a számnak, amit eddig utáltam a rúzsoknál. Nagyon tartós. Hét végén lagziban teszteltem, délután 2-kor kentem fel, egyszer igazítottam este 10-kor és éjjel 3-kor még ott volt a szín a számon (persze már nem olyan erősen, mint mikor felvittem, de abszolút látványosan és nem kopottasan). Pedig ettem, ittam és notórius szájnyalogató vagyok. Mintha eggyé válna az ajkaimmal, felkenem, az a frissen rúzsozott érzet hamar eltűnik és onnantól el is felejtem, hogy rajtam van, mintha beleivódna a szín az ajkaimba. Viszont könnyen lemosható vizes vattakoronggal. Az illata is enyhe, kellemes. És a színe! A 07-es árnyalatot rendeltem meg, ami a monitoromon barackosnak látszott. Mikor kibontottam, kiderült, hogy inkább narancsos piros. No, ekkor dobtam egy hátast, az életben magamtól nem vettem volna meg ilyen színt. De ha már itt volt, kipróbáltam és gyönyörű! Életem első rúzsa, amire tényleg azt mondom, jól áll! Valahogy felfrissíti az arcom. Egy rétegben, ecsettel vékonyan felvíve nem durva a színe, hétköznapra is elmegy natúrabb szemfestéssel, alkalmakra pedig szépen rétegezhető, úgy ütősebb. Szóval imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

lysza1985

2016. április 7.

Anyukámnak rendeltem találomra a makeup plazaból, épp akciós volt. Mikor kibontottam egy az egyben a KIKO jutott eszembe, mint csomagolásra, mind kinézetre és illatra. Utána néztem csak, hogy ez is olasz márka, tehát ezért. Látszik rajta, hogy minőségi, szép színe van, sajnálom, hogy magamnak nem vettem:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

cinderella09

2015. október 29.

Kaptam egyet ajándékba, és annyira beleszerettem, hogy vásároltam még egy színt belőle. Fantasztikus rúzs, nem szárít, már rögtön a felkenésnél hidratál, szabályosan siklik a szájon, és hosszan megmarad ez a hidratáltság. Kellemes az illata, és az íze is, és nem utolsó sorban a színe is tartós. Nagyon szép természetes színe van, 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 29.

Simona

2015. május 9.

Már régóta ki szerettem volna próbálni, de az ára visszatartott. Akciósan vettem a Make Up Plázában és most rendelem a következő színeket is. :) Nagyon meg vagyok vele elégedve. Pigmentált, hidratál... csak a legjobbakat tudom mondani róla. Ilyen jó rúzsom még soha nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!