Decubal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blueberry, Módosítva: 2012. január 22.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Sheavajat és B3-vitamint tartalmaz a bőr táplálására és ápolására. Lipidtartalom 16%-gyorsan beszívódik a bőrbe-könnyen kenhető-illatanyagmentes.

Kiszerelés: 200ml

lumiukko

2013. január 23.

Kipróbáltam az én extra száraz bőrömre ezt a testápolót, meg kell mondjam, az első krém, ami így télen tényleg használ! Tehát hidratálás pipa. De sajnos elég zsíros marad utána a bőröm, nem kellemes, és hát oké, nincs benne illatanyag, ellenben büdös kicsit. :S Sajna elég drága, de ilyen száraz és ekcémás bőrrel sajnos nem válogathatok. :) Ezek, amiket fentebb felsoroltam, nem hatalmas negatívumok azért cserébe, hogy tényleg használ, tehát bátran merem ajánlani. Csak hát ha már egy drágább termékkel kerülök kapcsolatba, akkor kötekedősebb leszek. :P Úgyhogy egy 4-esben egyezünk ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Ancsi78

2012. augusztus 14.

Az általam csodaszernek titulált Decubal arckrém szerintem szintén csodaszer testvére. Hát testápolónak is nagyon jó, de csak azért valószínűleg nem vettem volna meg. De! Támadt egy ötletem, és bejött! Ha a niacinamide ilyen jól működik arcon a gyulladások megelőzésében, akkor lássuk mit tud máshol! Arckrémmel kenegetni a lábam kicsit luxus, így beszereztem ezt a testápolót, amiben szintén elég sok niacinamide van. Lányok! Ennél jobb szert szőrtüszőgyulladás ellen még nem láttam. Illetve eddig nem is találtam olyat, ami egy kicsit is segített volna. Kb. egy hónapja használom napi 1x, és olyan a lábam, mint amilyen utoljára kb. tizenpár éves koromban volt, mikor még azt se tudtam mi az az epilátor. Gyulladásnak nyoma sincs. Régebbi pöttyök még itt-ott látszanak, de újak egyáltalán nem jönnek. Mindig ronda pöttyös volt a lábszáram belső oldala. De nem csak közvetlenül gyantázás, vagy epilálás után, hanem mindig. Tele voltam apró lila pöttyökkel. És ezt most egy testápoló megoldotta. Egyébként tök jó állagú, könnyen beszívódik, jól hidratál és illatmentes. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

sammy

2012. február 25.

Talán a legjobb testápoló, amit eddig próbáltam, tartja, amit ígér, nem ragacsos. Atópiás, ekcémás bőrűeknek megéri kiadni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Blueberry

2012. január 11.

Ekcémás, extra száraz és érzékeny a bőröm, ezért nagyon oda kell figyelnem, hogy milyen krémet kenek magamra.
Nagyon bevált, nem irritálta a bőröm, nem lettem kiütéses, nem vakaróztam, jól hidratálta a bőröm.
Mivel nincs benne illatanyag, ezért nem egy 'álomtestápoló', de én már hozzászoktam, hogy nem használhatok mást.
Az ára nem baráti, de az ilyen krémek nem olcsóak.
Akinek hasonló a bőre, vagy fontosak az összetevők (nem bio, de szépnek mondható az összetétel), akkor annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Az ára nem baráti, de az ilyen krémek nem olcsóak.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2