Decubal

Ár:   3280 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. február 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Decubal Vitalizáló arckrém helyreállítja, hidratálja, ápolja a bőrt, csökkenti a kivörösödést és az irritációt.
A Decubal Vitalizáló arckrém hatása kettős:

1. Bőrazonos lipideket tartalmaz, így közvetlenül táplálja és ápolja a száraz arcbőrt.,
  2. Természetes B3 vitamint tartalmaz, mely stimulálja a bőrben a lipidek képződését. Így a bőr védekezőképességét belülről állítja vissza.

A bőrbe könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést, és smink alá is használható.

Kiszerelés: 50ml

prehalekjudit

2014. július 24.

Nagyon jó krém,az én bőrömre kicsit túl zsíros volt, de erről nem a krém tehet.Szerettem hogy szinte nincs is illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Picur01

2014. április 24.

Megszerettem ezt a krémet. Nincs illata, nagyon kevés kell belőle. A bőröm száraz részeire kentem éjszakára, nem pirosít, tökéletesen rendberakta a bőrömet. Tesztert vettem, de meg fogdom venni a teljes krémet. Nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

judit89

2013. június 13.

Nagyon jól hidratál, nincs szaga, nagyon kevés is elég belőle az egész arcra. Már március óta megvan és még mindig nem fogyott el. Alapozó alá tökéletes. Nem leszek tőle pattanásos sem. A legjobb krém, amit valaha használtam (sajnos van már jó pár a hátam mögött).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

lumiukko

2013. március 12.

Még csak pár napja használom, de a hámló, extra száraz bőrömet azonnal rendbe tette. Szaga nem nagyon van, könnyű eloszlatni, nem tűnik zsírosnak kenés közben, de hagy egy filmréteget az arcon, amitől sajnos még másnap reggel is fénylek, mint egy diszkógömb. :S Úgyhogy megpróbálok áttérni arra, hogy este használom csak, nappalra meg egy könnyebb krémet, remélem így is használ majd, mert amúgy nagyon szimpi.
Megajánlom az 5-öst mert annyi mindent próbáltam már, és semmi nem vált be eddig, ez meg tényleg rendesen hidratál! :)

Update: Sajnos a bőröm hozzászokott, vagy nem tudom, de már nem olyan csodaszer. Persze még mindig ténylegesen jobb, mint az eddig általam próbált sok-sok krém, de már nem tökéletes: Ugyan ha nem vagyok sminkelve, akkor nem látszik, hogy itt-ott szárazabb a bőröm, de amint felkenek egy BB-t vagy alapozót, azok ugye megmutatják, hogy azért vannak hámló foltok. :( Ettől függetlenül csak 1 pontot vonok le, mivel én tényleg nagyon extrém eset vagyok, és akinek csak simán száraz a bőre vagy vízhiányos, annak még mindig azt mondom, hogy szerintem tökéletes ez a hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

bara89

2012. november 14.

Száraz a bőröm, de nem vált be ez a krém. Minimális változást vettem csak észre. Szóval 3700 forintot nekem semmiképpen nem ért meg. Ráadásul nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

ronicic

2012. szeptember 17.

Az itt írt vélemények alapján én is kértem mintát, de sajnos nekem nem működik csodaként, pedig nagyon vártam a csodát. Egy átlagosan jó hidratáló krémnek mondanám, a pattanásokkal, tág pórusokkal viszont nálam nem tudott mit kezdeni.

Update: Elhasználtam a teljes mintát, és adnom kell neki plusz egy pontot. A pattanásos területtel nem tudott mit kezdeni, viszont a nem pattanásos részek nagyon szép simák, hidratáltak lettek tőle. Ha túl vagyok ezen a pattanásos hullámon, lehet, veszek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

sydney

2012. szeptember 9.

2012. április: Kb. 2 hete használom, éjszakai krémnek, és eddig nagyon tetszik. Valóban kicsit sűrűnek tűnik, de az az érdekes benne, hogy az én bőröm beszívja, viszonylag hamar,és nem csillog utána, pedig iszonyat nehezen szívja be a krémeket a zsírosodásra hajlamos bőröm, mindentől csillogok. Most nagyon szép finom puha és hidratált az arcom, sőt, mintha a pattanásokból visszamardt hegeim is csökkentek volna, nem tudom ez egyáltalán lehetséges-e, mert már régi hegekről van szó, de most tényleg úgy látom, mintha egyenletesebb lenne az arcbőröm. És pattanásaim sincsenek, pedig eddig mindig volt valamennyi. Alapvetően nekem sem száraz a bőröm, ennek ellenére jó (majd meglátjuk nyáron, ha zsírosabb a bőröm...). Eddig abszolút csodaszernek tűnik, úh megadom az 5 csillagot. :)

Update (2012. június): azért ennyire már nem vagyok elájulva... (vagy csak megszoktam a hatást. :)) Sajnos valóban nagyon gyorsan fogy, napi egyszeri krémezéssel 2 hónap alatt elhasználtam egy tubust. Pattanásom továbbra is csak hébe-hóba jön elő, és így nyáron sem zsírosít, annak ellenére, h nem száraz a bőröm, ezek nekem nagy pozitívumok. Viszont, picit még száraz is itt-ott az arcom, de gyanítom, hogy ez nem ettől van, viszont akkor meg nem hidratál eléggé. Úgyh összességében 1 csillagot levonok.

Update 2. : nyáron nem tudtam tartani a szokásos bőrápolást, ezt a krémet sem használtam nagyjából 1 hónapig, egy régebbi krémemhez tértem vissza. Sajnos az elhanyagolás nagyon meglátszott az arcomon, ismét kezdtek kijönni a pattanások, nagyon vízhiányossá is vált a bőröm. Visszatértem ehhez a krémhez, most reggel-este kenem, alaposan, már látom a változást, simább, üdébb az arcom. Úgyhogy engem végérvényesen meggyőzött, bár a vízhiányt nem tudja teljesen megszüntetni- de ezt nem is ígéri. Mint ahogy a tág pórusok kezelését sem ígéri a krém. Nagy hátránya hogy gyorsan fogy, de még így is visszaadom azt a csillagot amit elvettem, mert utoljára kb. 12 éves koromban volt ennyire egyenletes, "rücsökelen", sima az arcom, mint nyár elején, és most bebizonyosodott számomra, hogy ettől a krémtől volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Ancsi78

2012. augusztus 14.

Azt kell hogy mondjam: csodaszer! Legalábbis az én bőrömre jelen állapotban mindenképpen. Néhány hete használom már éjszakai krémként, és nálam tuti állandó darab marad. A bőröm elég bonyolult: tág pórusú, nagyon hamar kifénylik és olajos lesz, gyakran vannak kinyomhatatlan, gyulladt pattanásaim itt-ott, főként ciklushoz köthetően, de mindemellett vízhiányos is, és érzem, hogy feszül, pedig ránézésre zsíros. Nem mondom, hogy ez a krém mindent megold, de nagyon sokat segít. A niacinamide áldásos hatásának köszönhetően nincsenek pattanásaim, szinte soha, vagy legalábbis olyan ritkán és olyan jelentéktelenek, hogy nem is érdekel. Mélyen hidratál, így szinte mindegy mit kenek fel másnap nappalra, nincs feszülés, húzódó érzés. A pórusaim még mindig elég nagyok, de kevésbé fényesedik ki az arcom napközben, mióta ezt használom. Tehát összességében véve nálam elég sok problémát megoldott egyszerre. Ezt a hatást eddig csak a benzoyl-peroxid - aha - bha kombinációval tudtam elérni. Akinek hasonló a bőre, azoknak nagyon tudom ajánlani. Elsőre kicsit testesnek tűnik a krém, de nagyon hamar beszívódik és nem lesz zsíros tőle az arcom.
Meglátjuk hidegebb időben hogy teljesít majd, de egyelőre jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Meglátjuk hidegebb időben hogy teljesít majd, de egyelőre jár az 5*!

axandra06

2012. június 9.

Az arcbőröm elég érzékeny, a legtöbb krémtől kipattog. Pár napja kaptam mintában ezt a krémet. Az állaga nagyon tetszik, egyből beszívódik és nem lesz zsíros, olajos érzés a bőrömön. Ez idő alatt még egyetlen pattanás sem jött ki az arcomon, azért ez nagy szó. Mintha a pirosság is kezdene eltűnni. Ha a későbbiekben is tartja ezt a minőséget, akkor biztosan megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

momo

2012. április 13.

Megkaptam a próbacsomagot (ez már önmagában 1 csillag). Nagyon sűrűnek tűnik, de könnyű eloszlatni. Valószínűleg meg fogom vásárolni, mert a száraz területeimet jól ápolja. Viszont: csak estére tudom használni, mert nem szívódik be teljesen vagy ha igen, filmréteget képez. Én is azt hiszem, hogy este alatta regenerálódik a bőröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.