Deja Vu Világ

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

Egy könnyű és visszafogott illatú arckrém, mely kizárólag jótékony hatású összetevőkből áll, összetevőinek legtöbbje ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származik.
A bőrön nem hagy zsíros réteget, gyorsan felszívódik és kellemes tapintásúvá teszi azt.
Ajánljuk mindennapos használatra és minden bőrtípusra. Az érzékeny bőr, akár bababőr ápolására is kiváló, hiszen kizárólag  természetes összetevőkből áll, de minden bőrtípus meghálálja használatát.

Nem tartalmaz kőolajszármazékokat, parabéneket, SLS-t, mesterséges illatanyagokat és színezékeket.

munoom

2015. augusztus 19.

Nem a legjobb. Az én arcomat elzsírosította, és a pórusaim is eltömődtek. Nem fogok újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Effendigirl

2015. április 8.

Már egy hete használom körülbelül, de úgy érzem, így télire és vízhiányos arcbőrre kicsit kevés. Ezért reggel és este is használom (általában csak este szoktam hidratálót használni), így jól puhít. Meg persze az összetevőit sem lehet kihagyni; természetesek, és végre nem egy olyan 'hidratáló' krém, amiben csomó alkohol vagy glicerin van, ezek ugye rövid/hosszú távon szárítanak, 'vízelszívó' hatásúak. Az ajkaimra is szoktam használni; soha még ilyen puhák nem voltak, a legjobb ajakápoló télire, amit valaha használtam. Én erősebb hidratáló hatást vártam, de ennek ellenére elégedett vagyok vele, legfeljebb kétszer hidratálom az arcom egy nap.

1,5-2 hónapnyi használat után: Reggel-este használom, jó állapotú az arcbőröm, nem fogy gyorsan, Tetszik, csak így nyárára, tavaszra, lehet hogy valami fényvédővel ellátott nappali krém sem jönne rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice