Delia Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szupertartós,körömvédő körömlakk

infinitypurple

2019. augusztus 18.

Kedvenc körömlakkjaim a Farmasi lakkok mellett. Tartósak, 2 rétegben nagyon jól mutatnak a körmeimen. Negatívum talán hogy nem szárad annyira gyorsan, de az ár/érték arányhoz képest ez így egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Jancsa

2016. február 24.

Szépen fed könnyen kenhető és elég tartós szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Szépen fed könnyen kenhető és elég tartós szerintem

luckyschr

2015. november 7.

Nekem egy nagyon szép (én csak úgy nevezem) mikulás piros van, erős, szép színe van. Egy rétegben már másnap pattogzik le a körmömről, kettőnél jobban bírja. Karácsonyi időszakra nagyon jól néz ki :) 4 pontot kap a lepattogzás miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

bugosgizi

2015. július 31.

Imádom ezt a körömlakkot.Nekem az aranyszínű van meg belőle. Szép a színe és elég jól tart is. A száradással sincsen különösebben gond. De mindenképp több rétegben kell felvinni.
Egy dolog nem tetszett benne... A kupak megrepedt és kis idő múlva meg is tört. De ettől függetlenül vissza lehet zárni és egy év eltelte után is ugyan olyan jól működik szóval nem tekintem hibapontnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

ivci

2015. április 25.

Szép színűk van, de rettentő lassan szárad és másnapra már lekopik. Inkább költök pár 100 forinttal többet.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

CocoSunrise

2014. június 4.

A tartósságával semmi bajom, szépen terül a körmökön, remek áron van, 2 rétegben szépen fed... de valami eszméletlen lassan szárad meg rendesen. Nincs türelmem az ilyen lakkokhoz, ha 15 perc alatt nem szárad meg 2 réteg akkor az nem nekem való sajnos. 2 óra elteltével keletkeztek rajta karcolásnyomok... pedig nem bowlingoztam vagy hasonló és nem is kentem vastag rétegeket. Jó fedőlakkal elhasználom, mert tetszik az árnyalat de örülök, hogy kaptam és nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

sugarcane

2014. március 17.

Az enyém más csomagolású, igaz már vagy 5 éve vettem. A 47-es van meg, ami egy gyönyörű piros szín (nekem ez inkább alkalmi), 2 rétegben tökéletesen fed. Az ecsete vékony, de nagyon jól lehet vele dolgozni, kézre áll.
Hihetetlen gyorsan megszárad és nagyon tartós, és ahogy írtam, régóta megvan, de a beszáradás jeleit még csak nem is mutatja.
A legdrágább lakkokkal vetekszik a minősége, pedig egy fodrászkellékes üzletben vettem, nagyon olcsón.
Egyszerűen szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

Egyszerűen szuper.

szerpentin_b

2013. november 16.

Szeretem mert kellemes színű.(arany)
Tartóssága átlagos. Nem drága de ahhoz képest szerintem jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Szeretem mert kellemes színű.(arany)
Tartóssága átlagos. Nem drága de ahhoz képest szerintem jó. :)

Audrey80

2013. október 25.

395,-ért vettem darabját, rögtön két példányt, nem tudtam választani a színek közül, pedig mindegyik kék. Két réteg kell belőle+fedőlakk. Egyiknek kócos az ecsetje, de ennyi pénzért megbocsátom, a mennyiség is több, mint amennyit elhasználok belőle. Elég híg az állaga, kicsit folyós is, az ecset meg egyenes, közepes méretű, kell hozzá gyakorlat. Mivel a drága lakkok is csak 2-3 napig bírják rajtam (persze azoknak jobb az állaguk meg az ecsetük), legyen ötös, bár még csak egyik színt próbáltam. Ha a másik kék nagyon eltérne minőségben, akkor update.
Update: a világosabb kék jobb, a sötétből kell a 3 réteg, különben foltos lesz. A színek szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

csevelin96

2013. augusztus 30.

Nekem egy erős mentaszínű lakkom van, nagyon szépen fed és elég tartós. Lengyelországban vettem és valami hihetetlen olcsó volt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk