Delia Cosmetics

Ár:   150 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2021. január 25.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Ajakápolók

Többféle ízben kapható

mokojka

2018. február 9.

Egyetlen pozitívuma az olcsósága. Viaszos réteget hagy a számon, nem szívódik be, csak ott csücsül. Ha este bekenem, még reggel is ott van. Hidratáló képessége talán egy fél fokkal több a nullánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Kingucii

2017. október 14.

Anyukám vett nekem egy epres kiszerelésűt, azóta beszereztem egy narancsos és egy szőlő ízűt is.(Narancsos lett a kedvencem)
Nagyon szeretem, sokkal jobb,mint a Labello.
Szépen hidratálja az ajkam, nem cserepesedik ki tőle.
Az illata mennyei :)))

Update: Szerintem kevés lesz a hidegebb napokra. A durvább kicserepesedett ajkakra nem vált be, így télre jön a Carmex.

Update2: Fura bevonatot képez a számon egy idő után. Mintha viasz lenne.:/ -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Nagyon szeretem, sokkal jobb,mint a Labello.
Szépen hidratálja az ajkam, nem cserepesedik ki tőle.
Az illata mennyei :)))

Update2: Fura bevonatot képez a számon egy idő után. Mintha viasz lenne.:/ -1*

Puszedly

2017. január 18.

1000x jobbb mint a L betűs társa..és 150ftba kerul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

1000x jobbb mint a L betűs társa..és 150ftba kerul...

Kesudio

2017. január 6.

Itteni vélemények alapján és miatt vettem meg. Az ára nevetséges, a vélemények ellenére sem fűztem hozzá sok reményt. Kellemesen csalódtam. Tényleg nagyon jól hidratál. Kicsit kemény, ezért egy darabig húzkodom a számon, hogy kellő mennyiség kerüljön rá, de legalább nem olvad és nyeklik mindenfelé. Elsőre csak egyet mertem venni belőle, és akkor éppen egy másik márkájú ajakápoló nagyon taccsra vágta a számat, hámlott és repedezett tőle, ezért aznap mikor megvettem hiába kenegettem, nem lett jobb, gondoltam semmit nem ér. Azért még este lefekvés előtt bekentem és reggelre helyretette a számat. Másnap egész nap kentem vele a számat. Szép puha volt és enyhén még csillogott is, úgyhogy aznap délután munkából hazafelé vettem még kettőt, egyet a munkahelyre, meg egyet az éjjeliszekrényembe. :) Próbáljátok ki, nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

blackcat00616

2015. november 4.

Nagyon jò kis termék :) A Labello ajakbalzsam elhasználása után a szám kiszáradt, végül kirepedezett és vérzett, többet se veszek olyat 😠 Eszembe jutott milyen fantasztikus hidratálò hatása van és gyors vettem egy epreset 🍓Hamar rendbe tette az ajkaim, számomra tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

bugosgizi

2015. szeptember 19.

Anno egy cuki idős néni ajándékba adta akivel sokat beszélgedtem. Én utána mindig ezt a fajta ajakápolót vásároltam. Mind olyan jó illatú mintha gyümölcsbe harapnék. Ja és igazán jól hidratálja az ajkaimat. Még akkor is megállta a helyét mikor nehéz és stresszes időszakot éltem át és hatszor durvábban rágtam a számat mint most.
Hátránya hogy nagyon könnyen olvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Hátránya hogy nagyon könnyen olvad.

scisneros

2015. január 25.

Nekem az epres változat van meg, szeretem. Néha a Carmexeim mellett használom és bizony megállja a helyét. Finom az illata :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

Fanni91

2014. november 24.

HŰŰ :D Ezt nagyon szerettem. A szőlős a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

HŰŰ :D Ezt nagyon szerettem. A szőlős a kedvencem.

mrs.criss

2014. szeptember 22.

sztem is max illata van :)
hatása nagyon jó, pedig ha 5 percig nem figyelek cserepesre szárad a szám, ezzel nem!!! 5-6 éve veszek carmexet, de tartós használat mellett az is kicserepesíti a szájam :(
ajánlom!
1000x jobb mint labello és társai

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

sztem is max illata van :)
ajánlom!
1000x jobb mint labello és társai

GI85

2014. április 7.

Imádom! Nemrég vettem. Először nagyon nehéznek tűnt az eddig próbáltakhoz képest. Azt hittem, hogy ragadni fogok tőle és nagyon zsíros lesz, de nem. Szuper, egyszerűen hosszú ideig fent marad az ajkakon. Eddig ez a legtartósabb, amit próbáltam. És tényleg helyrerakja a kiszáradt számat, pillanatokon belül és tartósan.Pedig nekem brutál kiszáradásra hajlamos jelenleg, csak ki kell tennem a lábam otthonról és/vagy vásárolni menni légkondis helyre és már ég, annyira száraz lesz. 220Ft körül volt az Auchanban. Elvileg több féle ízben kapható, na de ez viszont nem igaz. Semmi íze(se rossz, se jó, nekem legalábbis). Egy kis illata van, én nem érzem túl erősnek(epreset vettem). Egész jó, először kicsit kellemetlennek éreztem, de most meg szaglászva, elég édes, kellemes. Egy minimális fényt is ad, de nem az a zsíros-fényes. Inkább mattabb. Nálam ez is plusz pont, mert nem mindig szeretem, ha nagyon becsillogtat, mivel elég sűrűn kell kennem, ezért jó, ha nem fénylik úgy a szám tőle sűrűbb használatkor sem. Bár nem kell állandóan kenegetnem(ami még nem fordult velem elő más terméknél, főleg mióta így megkattant a bőröm), és mégis védve vannak az ajkaim jó sokáig. Nem vonok le pontot az ízes dolog miatt, sőt nem is hiányzik, hogy legyen bármi íze, mert akkor meg többet nyalogatnám a szám...:D Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Hidratálók: Cyclomethicone