Delia Cosmetics

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Innovatív formulájú illatmentes sminklemosó.Gyengéd és hatékony sminkeltávolító.Az arc, szem és dekoltázs mindennapi ápolásához.Felületaktív anyagok megfékezik a faggyú termelést, visszaállítva a bőr víz-zsír megfelelő egyensúlyát.Aktív összetevői: rizs kivonat, panthenol és allatoin dinamikusan elősegítik a sejt megújulását és nyugtatólag hatnak a bőrirritációkra.Természetes betain különleges vízmegkötő tulajdonsága által, optimális nedvesség szintet biztosít a bőrnek javítva a feszességét és rugalmasságát.

ssteff15

2017. július 20.

Hát ez valami szörnyűség....barátnőmtől kaptam ugyanis ő is rossz tapasztalatokkal lett gazdagabb mikor ezt használta, gondolta hátha nekem beválik. Örömmel fogadtam, mert nekem akkor épp semmilyen lemosóm nem volt, először még úgy ahogy leszedte a sminket ami piros napjaimon alapozóból (nem vakolat vastagon mint sokaknál, épp hogy egységítse a bőrt és picit halványabbá tegye a pattanásokat) és szempillaspirálból áll néha egy vékony tusvonallal ám inkább nélküle, pattanástalan napjaimon csupán a spirál van rajtam. A második használat óta a spirállal nem bánik el semmenyire sem, az alapozót nagyjából leszedi alatta csikorgó száraz fenylő húzódó bőr.....és a panda mokkák illetve még aa pillákon levő valamennyi festék...szörnyű egy kence...a kukában landolt. Inkább maradok a hű társamnál, a balea micellás vizénél vagy az Yves Rocher sminklemosójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

LajkoTimi

2017. április 7.

Újra és újra veszem a flakonokat, kiszereléséhez képest nagyon jó árban van. A szempillaspirállal egy picit megszenved, semmilyen problémát nem okoz, szerintem lazán felveszi a harcot a drágább micellás vizekkel, egyetlen hibája hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Kesudio

2016. december 9.

Eurós boltban vettem. Micellás vízhez képest nagyon olcsó, és ugyan más márkájút nem próbáltam, de az tudom, hogy ez nagyon jól teljesít. A szememen kívül mindenhonnan maradéktalanul leszed mindent, pedig néha vastagon van rajtam vakolat. Lehetne nagyobb kiszerelés, mert nagyon hamar elfogy. Hat flakonnyit használtam el belőle. Csak azért nem veszem újra, mert rátaláltam a Balea illatanyag meg minden mentes arclemosó géljére, ami jobb az érzékeny arcbőrömre, és sokkal takarékosabb, mert jóval lassabban fogy, mint a micellás víz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

nagyerika28

2016. május 13.

Jobb, mint a drágább társai.Könnyedén leszedi a sminket, nem lett tőle pattanásom, nyugtatja és hidratálja a bőröm.Olcsó és kiadós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: PEG-8, PEG-6, Glycerin, Biosaccharide Gum-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.