Delice Solaire

Ár:   850 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Testápolók

Ez a készítmény napozás után aktívan erősíti a kiszáradt bőrt.

Luiselotte

2019. július 13.

Lelkes voltam a bronzosítója miatt és ezt is megvettem gondoltam jó lesz napozás után kenegetni magamat.
Nem voltam leégve és úgyis nagyon csípte a bőrömet felkenéskor így csak a lábamon tudtam használni :(
Illat, állag, felszívódás teljesen jó , az ára is baráti.
Öt csillagot kapna ha a csípés nem lenne...
Upd: megkapja az 5 csillagot mert a szokásos balatoni beszerzőkörutamon megvettem és most nem csíp. Hűtőben tartom és imádom kenegetni , akár reggel is , 2 perc és lehet is indulni sokkal jobb mint egy testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Illat, állag, felszívódás teljesen jó , az ára is baráti.
Öt csillagot kapna ha a csípés nem lenne...

Sziner

2019. június 20.

Ez a legjobb napozás utáni hűsítő, amivel valaha találkoztam. Tényleg hatásos, nem zsíros krém, gyorsan beszívódik. Egy hátránya van, nehéz hozzájutni sajnos, legalábbis nem szoktam sima drogériákban találkozni vele :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Fruzsi95

(!)
2016. július 28.

Barátomon próbáltam ki,erősen leégett a Balatonparton.
Állagra nagyon jó,kék színű,hajzselére emlékeztet.
Az illata erős,férfi arcszeszre hasonlít.
Behűtve elég kellemes érzést ad a bőrön.
Viszonylag hamar beszívja a bőr.
Most másnap úgytűnik hogy csinálta is a dolgát,már kevésbé fáj a bőre.

A denat.alkohol nem kellene bele,de ezt leszámítva jól teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Barátomon próbáltam ki,erősen leégett a Balatonparton.
Állagra nagyon jó,kék színű,hajzselére emlékeztet.
Az illata erős,férfi arcszeszre hasonlít.
Behűtve elég kellemes érzést ad a bőrön.
Viszonylag hamar beszívja a bőr.
Most másnap úgytűnik hogy csinálta is a dolgát,már kevésbé fáj a bőre.

A denat.alkohol nem kellene bele,de ezt leszámítva jól teljesített.

NeversaynotoPanda

2016. július 9.

En 250 ml-t vettem 1100ftert.Nekem nagyon tetszik az illata, elegge eros de kellemes illatu.Engem nem igazan husit,de berakom a hutobe hatha majd ugy :)
Upd.: Beraktam,igy husit termeszetesen de nem kellemes erzes amikor hozza er a leegett borhoz😦

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

Dynu

2013. március 19.

Kellemesen hűsít és megnyugtatja a leégett bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Kellemesen hűsít és megnyugtatja a leégett bőrt.

dkitti87

2012. június 26.

Tényleg nagyon jól hűsít, főleg ha hűtve van. Aloe verát és E vitamint is tartalmaz. Viszont ezzel az Alkohol tartalommal nem vagyok kibékülve, és még az illatán is intenzíven érezni. 250ml-t, 750-ftért vettem, nem tudom ez sok vagy kevés...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Crystal

2010. november 2.

Kellemesen hűsítő

Nyáron nagyon kellemesen hűsítette a napégette bőrt. Sajnos az ára nem volt olcsó. De megérte. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. november 2.

Kellemesen hűsítő

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.