Delídea

Ár:   €14   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   €14
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló anti-aging szérum, amely könnyen és gyorsan felszívódik. A szőlő antioxidatív tulajdonságának és a gránátalma-kivonat feszesítő hatásának köszönhetően hatékony az öregedés első jeleivel szemben. Késlelteti a szövetek elernyedését. Koncentrált anti-aging termék, amely ideális érett bőrre.

Tvylvis

2017. január 28.

Tudom, hogy hivatalosan ez egy szérum, de én inkább könnyű nappali arcápolónak használtam nyáron és kora ősszel. Sokkal inkább emlékeztet az állaga egy hígabb nappali krémre. Jól és könnyen beszívódott, a melegebb időben jól hidratált. Sminkelni lehet rá, a fényvédővel sem veszett össze. Az illata semleges, enyhén krémes. Szeretem a pumpás kiszerelését, az elegáns üvegét. Nem fogom újra megvenni, nappali hidratálóból van jobb is. Tipikusan az egynek elment termék volt, már el is felejtettem szinte, hogy használtam. Erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice