Best of Beauty 2019

Denim

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 29.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 400 Ft

Denim revitalizáló tusfürdő. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Nazolka

2018. január 16.

Klasszikus, férfias illat. Megfizethető áron, kevés is elég belőle zuhanyozáskor. Sokáig érezhető illat,nem szárította a bőrömet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Gardana

2017. október 24.

Férjem és az Apósom illata!Szerintem kifejezetten férfias illat.A párom bőrét nem szárítja és sokáig megmarad az illata.Az Ő nevében 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Sisszy

2017. április 18.

Párom használta, neki nagyon erős volt az illata, de fürdés után ami megmaradt belőle az nem volt tolakodó, én szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

roddo

2016. szeptember 2.

Amikor első alkalommal vettem, csak azért választottam, mert éppen féláron volt, gondoltam annyiért egy próbát megér. Elsőre kissé töménynek tűnt, azonban a zuhany alatt már nagyon kellemes volt, tusolás után pedig annak a tömény illatnak az enyhített, kellemesen finom változatát érzem magamon meglehetősen hosszú ideig. Az egyik legjobb tusfürdő szerintem, ár\érték arányban pedig egyenesen szenzációs, főleg, hogy egyes üzletekben már 400 ft-ért is hozzá lehet jutni. Szeretem váltogatni a különböző márkákat, illatokat, de ehhez mindig visszatérek. Úgy gondolom, hogy ez egy olyan illat, amihez már kell egy bizonyos fokú felnőttség. Nem a 15-20 éves korosztály illata, de kb. 30-tól felfelé szerintem mindenkinek tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)