Best of Beauty 2019

Dentalux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Átfogó COMPLEX 5 védelem az érzékeny fogaknak:

• fájdalomérzet
  • fogkő
  • fogszuvasodás
  • fogínysorvadás
  • lepedékképződés ellen

Nátrium-fluoridot tartalmaz (1450 ppm F"). 6 éven aluli gyermekeknek nem adható.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nekem nem jött be... az íze sem... de a hatása sem...
Viszont azért kap 3 csillagot, mert cipőtisztításra ajánlani tudom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nekem nem jött be... az íze sem... de a hatása sem...
Viszont azért kap 3 csillagot, mert cipőtisztításra ajánlani tudom:)

Destina

2019. május 2.

Jól tisztít, emellett kellemes az íze, az illata és az állaga is. :) Nem egy csodaszer, de ebben az ár-érték kategóriában megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Niphredil

2019. március 8.

Itteni vélemények hatására és mert egy szenzitív fogkrém tesztben olyan jól szerepelt, megvettem ezt a fogkrémet. Előtte a zöld elmex sensitive professionel fogkrémet használtam, mivel van két db makacskodó fogam, igaz nem sok, de kellemetlen. Kellemesen édeskés, gyengéden mentolos ízű, szép égkék színű zselé. A tubus 3/4-ét elhasználtam már, ennek alapján, jól habzik, nagyon jól tisztít, nem irritál, használata után sokáig nem képződik újra a lepedék, a fogakon mintha világosítana egy fokozatnyit. Amiért viszont nem vagyok elégedett és nem veszem újra, hogy pont a szenzitív hatása az esetemben sajnos nem kielégítő. :( Nekem konkrétan, mintha a fogaim még érzékenyebbé válnának tőle és elkezdenek sajogni, háborogni. Ezért a 4 csillag, és közben már ismét elmexet használok, amivel szintén vannak bajaim, de legalább szenzitív. Érdekes, hogy a lild sajátmárkás szájvizzekkel és fogselyemmel maximálisan elégedett vagyok minden szempontból, ár érték fronton verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

gyula1971

2018. december 23.

Nem habzó,de külsőre első osztályú fogkrém. Nem túl erős,ahogy kijön a tubusból,szép kék csíkos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 7.

Ezt a fogkrémet csak a nagy Lidlekben lehet kapni. A véleményeket elolvasva, már régebben elterveztem, hogy ha egy nagy Lidl közelében leszek, megnézem ezt. Vettem hármat. Tényleg nagyon jó. Kicsit még kellemesebbnek, "nyikorgósan" tisztábbnak, zsírmentesnek stb. érzem a fogaimat utána, mint a dm-es sensitívvel. Összehasonlítva az összetevőiket, ez kicsit rokonszenvesebb. Most ez került az első helyre, közvetlenül utána a dm-es és utána a rossmannos érzékeny fogakra való fogkrémek. A teszt (Szabolcs21) is nagyon meggyőző volt, a vélemények is, és csak megerősíteni tudom, hogy érzékeny fogakra nagyon jó, nagyon (kicsit már drágább) jó áron, nagyon jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 7.

bogii95

2017. szeptember 12.

200 Ft-ért szinte ajándék. Sokáig elmexet használtam, semmi különbséget nem veszek észre a hatásuk között, sőt mintha ezzel vmivel még kevésbé lennének érzékenyek a fogaim. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Marcsus

2017. szeptember 8.

Egyszerű, olcsó és jó. Nekem ennél több nem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Egyszerű, olcsó és jó. Nekem ennél több nem kell.

Szabolcs11

2017. július 6.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Makk Zsuzsó

2016. december 19.

Nem olyan érzékenyek a fogaim, így erre nem tudtam tesztelni, de ezt leszámítva teljesen megfelel, teszi a dolgát. Az íze eleinte elég fura volt, talán túl édeskés. Kicsit erősebb mentolosságra számítottam. Jók ezek a saját márkás cuccok, általában szuper az ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

zafira

2015. szeptember 9.

Sensodyne-t használtam aztán adtam egy esélyt ennek és nem csalódtam :) ugyan az a hatás. Ezt fogom újravásárolni. Nagyon elégedett vagyok a Lidles termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.