Dentomin

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: katrinevouge, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy fogai és ínye egészséges maradjon.

Kankalin

2016. július 5.

Szeretem a Dentomin termékeit!
Nekem ez a + c-vitaminos is tetszett.
Egészséges, lepedékmentes tőle a fogam.
Fehéríteni nem fehérít, de arra időnként beszúrok egy akív szenes fogmosást, és azzal máris szép fehérek a fogaim. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Szeretem a Dentomin termékeit!
Nekem ez a + c-vitaminos is tetszett.
Egészséges, lepedékmentes tőle a fogam.

FeketePiroska

2015. június 4.

Már korábban is használtam egyszer, akkor is nagyon bejött.
Az íze jónak mondható, jól tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít
( reggel is mindig jó szájízzel kelek, rendes fogkrémeknél előfordult hogy kellemetlen ízű volt reggel a szám).
A nyelven lévő lepedéket összecsomósítja, így könnyebben el lehet távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Már korábban is használtam egyszer, akkor is nagyon bejött.
Az íze jónak mondható, jól tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít
A nyelven lévő lepedéket összecsomósítja, így könnyebben el lehet távolítani.

Goldapple

2015. április 7.

Azért választottam ezt a fogport, mert fluormentes. Sokan ajánlották a szódabikarbónát, de a fogorvosom szerint minden rosszat elkövetünk a fogunkkal szemben, ha azt használjuk. Tulajdonképpen ő javasolta, hogy használjak fogport és emellet fluormentes fogkrémet is. Eleinte nem tetszett ez a fogporral történő fogmosás, de mára megszerettük egymást és nem állnék vissza a régen használt fogkrémeimre. Rendesen habzik is és szépen tisztít. Friss leheletet is biztosít, de csak este mosok vele fogat, egy alapos fogselymezés után. Megérdemli az 5 csillagot, mert barátok lettünk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Wildcat75

2014. augusztus 19.

Ez a változat nekem nem nagyon jött be, a mentolosat jobban kedvelem. Ennek ellénére nem pontozom le, mert a hatásával elégedett voltam, csak az íze nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

levendula72

2014. május 13.

Hetente egyszer - kétszer használom, nagyon simára polírozza a fogakat, és alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

kismadár

2014. január 11.

Szeretem ezt a kis terméket, bár egy picit félek tőle, hogy talán túlságosan is tisztítja a fogakat.. Én egy héten csak 3-szor használom, általában este és sima fogkrémes fogmosás után. Valóban fehérít és jó kis friss citromos íze van. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

jégvirág

2013. november 9.

Nagyon rég használtam ilyet, illetve csak kipróbáltam. Furcsa volt nekem, hogy porral kell fogat mosnom, de végül is egész jól teljesített, bár már nem nagyon emlékszem rá. Az íze inkább citrusos volt, asszem a mentolt alig vagy egyáltalán nem lehetett érezni. A tisztító képessége sem volt rosszabb a hagyományos fogkrémekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid