Dentomin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Különleges összetételű új zeolitos készítmény. 50 fogmosásra elegendő.

szilvia.bano

2016. április 4.

Meg vagyok vele elégedve, nekem jobban bejött, mint a nagy tégelyes, sima változat. Egyrészt ez fehérítős fogpor, az nem fehérít kifejezetten, csak a fogkövet távolítja el; másrészt ennek van íze, nekem tulajdonképpen ízlik is; illetve habzik, így nem csiszatol, és fogkrém nélkül, magában is kellemes használni. A kiszerelése is jó, mert arányos a mennyiség, ez el is tud fogyni, meg utazáskor is praktikus. Én gyógyszertárban vettem, dm-ben és Rossmannban csak a mentás van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Monaline

2016. március 18.

Kellemes ízű, lányom nagyon imádta. Egyetlen bajom vele, hogy bele kell mártani a fogkefét, nekem ez így kevésbé tűnik higiénikusnak, de tubusban ugye nem lehet a por állaga miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Sabinilla

2014. március 3.

Kíváncsiságból próbáltam ki, és azért mert szeretem az epres kencéket úgy unblock. Jól habzik, megfelelően tisztít, az íze nem egy világbanjok azért. Használata feldobja az unalmas mentolos fogkrémes szájápolási rutint. Mindennap nem használnám, de néha igazán kellemes alternatíva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid