Dentomin

Ár:   530 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

eszterka100

2022. június 13.

Már gimis korom óta használom, heti pár alkalommal. Nagyon szeretem, fehéren tartja a fogaimat, pedig kávézom, teázom, vörösborozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Vadoccka

2022. április 10.

A fogaim elképesztő fehérek lettek, a szám íze pedig nagyon kellemes. Nem túl mentolos, de friss.
Állítólag fogkőre nagyon jó, kíváncsi leszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Állítólag fogkőre nagyon jó, kíváncsi leszek...

izabella73

2022. április 2.

Már többször újra vettem, hetente egyszer használom. Jól tisztít, szépen fehérít, íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 2.

Kremcica

2020. július 17.

A boltban kicsit meglepődtem hogy ez a kicsi kiszerelésű mentolos ugyanannyiba kerül mint a sima ízesítetlen. Végül ezt hoztam el, nem bántam meg. Picinek tűnik de hatalmas mennyiség van benne. A kiszerelése amúgy nem szerencsés, mert jó ideig még a kupak és perem is poros volt akármennyire vigyáztam. Csak amikor elfogyott a tetejéből vált könnyeben használhatóbbá. Ahhoz képest hogy por egyáltalán nem zavar az állaga, nem recseg a fogam alatt mint a Lush hasonló állagú fogtablettái. Hetente 2-3 alkalommal esténként használom fogkrém helyett. Nem érzem hogy kezdené a fogamat vagy ínyemet és irritálni sem irritál. Igazából csak a macerás kiszerelése és az íze zavar ami nem rossz, csak egy árnyalatnyival lehetne mentolosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

EvandEra

2020. július 1.

Jól tisztít, de nekem rendesen csípte a szám és megállás nélkül hámlott a nyálkahártyám tőle. Sajnos nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Holdsarlo

2019. augusztus 25.

Én átváltottam erre a fogkrém helyett. Egy kicsit macerásabb a használata, mint a tubusnak, mégsem bántam meg. Sokkal több ideig érzem frissnek a számat és egy kicsit tényleg fehérítette a fogaimat. A porból nem kell sok egyszerre, mert úgyis könnyen habzik. Szerintem a tisztító hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Andrea1992

2019. január 28.

Régebben használtam egy másik fajtát de fajták tőle a fogaim. Az itteni vélemények alapján adok neki még egy esélyt. Eddig nem okozott semmilyen fájdalmat, jól tisztít. Fogkrem mellé használom napi 1x.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kmetyek

2019. január 23.

Nincs olyan erős mentolos íze mint a fogkrémeknek de ez engem nem zavar. Megfelelően tisztít. Eddig nem lettek tőle érzékenyek a fogaim. Ha továbbra is így lesz, akkor felhagyok a fogkrémvásárlással és inkább ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Nagyannus

2018. december 9.

nagyon szeretem, és nagyon sokáig is elég. A vérző inyem miatt próbáltam ki, és abszolút nem bántam meg, sőt szerintem még fehéritett is egy kicsit a fogaimon. De az is lehet, hogy ezt csak bebeszéltem magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Kinleyni

2018. december 9.

Kimondottan megszerettem. Egy hónapja használom. Problémás vérző ínyem van, és ettől úgy érzem javult a helyzet. Nem bántja a fogaim, és szerintem fehérített is.
Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid