Dentomin

Ár:   530 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Andrea1992

2019. január 28.

Régebben használtam egy másik fajtát de fajták tőle a fogaim. Az itteni vélemények alapján adok neki még egy esélyt. Eddig nem okozott semmilyen fájdalmat, jól tisztít. Fogkrem mellé használom napi 1x.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kmetyek

2019. január 23.

Nincs olyan erős mentolos íze mint a fogkrémeknek de ez engem nem zavar. Megfelelően tisztít. Eddig nem lettek tőle érzékenyek a fogaim. Ha továbbra is így lesz, akkor felhagyok a fogkrémvásárlással és inkább ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Nagyannus

2018. december 9.

nagyon szeretem, és nagyon sokáig is elég. A vérző inyem miatt próbáltam ki, és abszolút nem bántam meg, sőt szerintem még fehéritett is egy kicsit a fogaimon. De az is lehet, hogy ezt csak bebeszéltem magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Kinleyni

2018. december 9.

Kimondottan megszerettem. Egy hónapja használom. Problémás vérző ínyem van, és ettől úgy érzem javult a helyzet. Nem bántja a fogaim, és szerintem fehérített is.
Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

yevavarha

2018. január 24.

Nagyon jó termék, minden este használom kb. egy hete. Eddig nem okozott fog érzékenységet, hihetetlenül tiszták lesznek tőle a fogaim. Fura módon minden alkalommal alig várom hogy használhassam, nagyon pozitív termék. Jelentős fehérítő hatást nem vettem észre, de mindenképpen újravevős kategória nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

babszem81

2017. október 29.

Többször vevős termék. Alaposan tisztít, habzik. Kúraszerűen alkalmazom, mert féltem a fogzománcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

eperturmix

2017. május 9.

Rengeteg van a kis dobozban is,állandóan kiömlik belőle,de legalább sokáig lehet használni,és az ára is vicces.
Szeretem,hogy ilyen intenzív íze van,szinte mar,de sokáig frissnek is érzem tőle a számat és,hogy habzik kiváltja a fogkrémet.Bár én először fogat mosok simán,szájvíz,majd ezzel újra.Nyilván ebből már következtetni lehet,hogy jól megtisztítja a fogaimat ez a procedúra,de nem merem napi kétszer így csinálni,félek megsérti a zománcot,így vagy este vagy reggel csinálom a rituálét.Amiért viszont kicsit csalódott vagyok,hogy gondoltam fehérít,de sajnos azt nem látok,max szinten tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Pöti

2017. május 2.

Sok kávét és még több teát iszok, így nekem muszáj valamit tennem azért, hogy fehérek maradjanak a fogaim. Napi szinten használom a Dr. George zselét, ami szinten tartásra tökéletes, de én mindig szebbre vágyok. Próbáltam a szódabikarbónát, de szétmarta az ínyemet. A DM-ben már régóta szemezek ezzel a cuccal, végül megvettem és nem bántam meg. Láthatóan szebb az eredmény ezzel és tényleg sokkal tisztább érzés, pedig alaposan szoktam fogat mosni. Az ára baráti, én 400 Ft-ért vettem. Sztem is több mint 50 fogmosásra lesz elég. Jó, hogy habzik, az SLS miatt kár, de nem vonok le érte pontot, mert a sima fogkrém is ettől habzik. Kicsit macerás, kinyitni is, meg hajnalban mártogatni is (tuti ki fogom borítani.. :D, de aki béna, az béna és kész), de tényleg jó, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Nokedlee

2017. február 21.

Én rengeteget kávézom,teázom,dohányzom,és ez bizony eléggé színezni a fogaimat.. Próbáltam már 2000 ft-os azonnali fehérítést ígérő fogkrémet is, de szinte semmi haszna nem volt.. Viszont ez a por,valami elképesztő módon fehéríti a fogaimat, brutálisan tisztít, hosszantartó friss lehelletet biztosít. Már az első használat után látványos volt a változás! Én maradok ennél, szerintem ki fogom próbálni a többi változatát is.És még olcsó is, én 400 ft-ért vettem a dm-ben.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

blackcat00616

2017. február 3.

Tényleg nagyon jó dolog ez a habzó fogpor. Először a sima gyógynövényes változatát használtam, úgyhogy nem volt szokatlan, sőt, igazán kellemes volt. Sokáig friss marad a leheletem tőle, a fogamat szépen letakarítja, kissé fehérített is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid