Dentomin

Ár:   530 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Kremcica

2020. július 17.

A boltban kicsit meglepődtem hogy ez a kicsi kiszerelésű mentolos ugyanannyiba kerül mint a sima ízesítetlen. Végül ezt hoztam el, nem bántam meg. Picinek tűnik de hatalmas mennyiség van benne. A kiszerelése amúgy nem szerencsés, mert jó ideig még a kupak és perem is poros volt akármennyire vigyáztam. Csak amikor elfogyott a tetejéből vált könnyeben használhatóbbá. Ahhoz képest hogy por egyáltalán nem zavar az állaga, nem recseg a fogam alatt mint a Lush hasonló állagú fogtablettái. Hetente 2-3 alkalommal esténként használom fogkrém helyett. Nem érzem hogy kezdené a fogamat vagy ínyemet és irritálni sem irritál. Igazából csak a macerás kiszerelése és az íze zavar ami nem rossz, csak egy árnyalatnyival lehetne mentolosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

EvandEra

2020. július 1.

Jól tisztít, de nekem rendesen csípte a szám és megállás nélkül hámlott a nyálkahártyám tőle. Sajnos nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Holdsarlo

2019. augusztus 25.

Én átváltottam erre a fogkrém helyett. Egy kicsit macerásabb a használata, mint a tubusnak, mégsem bántam meg. Sokkal több ideig érzem frissnek a számat és egy kicsit tényleg fehérítette a fogaimat. A porból nem kell sok egyszerre, mert úgyis könnyen habzik. Szerintem a tisztító hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Andrea1992

2019. január 28.

Régebben használtam egy másik fajtát de fajták tőle a fogaim. Az itteni vélemények alapján adok neki még egy esélyt. Eddig nem okozott semmilyen fájdalmat, jól tisztít. Fogkrem mellé használom napi 1x.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kmetyek

2019. január 23.

Nincs olyan erős mentolos íze mint a fogkrémeknek de ez engem nem zavar. Megfelelően tisztít. Eddig nem lettek tőle érzékenyek a fogaim. Ha továbbra is így lesz, akkor felhagyok a fogkrémvásárlással és inkább ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Nagyannus

2018. december 9.

nagyon szeretem, és nagyon sokáig is elég. A vérző inyem miatt próbáltam ki, és abszolút nem bántam meg, sőt szerintem még fehéritett is egy kicsit a fogaimon. De az is lehet, hogy ezt csak bebeszéltem magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Kinleyni

2018. december 9.

Kimondottan megszerettem. Egy hónapja használom. Problémás vérző ínyem van, és ettől úgy érzem javult a helyzet. Nem bántja a fogaim, és szerintem fehérített is.
Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Nevetséges ára van egy nívósabb fogkrémhez képest.
Biztos újraveszem.

yevavarha

2018. január 24.

Nagyon jó termék, minden este használom kb. egy hete. Eddig nem okozott fog érzékenységet, hihetetlenül tiszták lesznek tőle a fogaim. Fura módon minden alkalommal alig várom hogy használhassam, nagyon pozitív termék. Jelentős fehérítő hatást nem vettem észre, de mindenképpen újravevős kategória nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

babszem81

2017. október 29.

Többször vevős termék. Alaposan tisztít, habzik. Kúraszerűen alkalmazom, mert féltem a fogzománcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

eperturmix

2017. május 9.

Rengeteg van a kis dobozban is,állandóan kiömlik belőle,de legalább sokáig lehet használni,és az ára is vicces.
Szeretem,hogy ilyen intenzív íze van,szinte mar,de sokáig frissnek is érzem tőle a számat és,hogy habzik kiváltja a fogkrémet.Bár én először fogat mosok simán,szájvíz,majd ezzel újra.Nyilván ebből már következtetni lehet,hogy jól megtisztítja a fogaimat ez a procedúra,de nem merem napi kétszer így csinálni,félek megsérti a zománcot,így vagy este vagy reggel csinálom a rituálét.Amiért viszont kicsit csalódott vagyok,hogy gondoltam fehérít,de sajnos azt nem látok,max szinten tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid