Dentomin

Ár:   530 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

zahraa

2024. január 19.

A kókuszolajas pulling mellett ez remekül kiszedte az utólagos olajos érzést, bár a második doboznál vettem észre, hogy annyira nem hozza a fehérítő hatást mint a régebbi dobozok, nem tudom hogy változott-e időközben valami az összetevőkben, mert nincsen meg a régi csomagolása.
Nagyon porszerű, nem olyan szemcsés mint a többi fogpor, nem irritálta az ínyem, és a zománcot sem sértette fel – bár elvileg mikrosérüléseket maga a fogkrém is okoz – ennek ellenére jó kiegészítés volt a szájápolási rutinban. A menta illatát enyhén lehet érezni, az egész kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

vikixddd

2023. november 13.

Fogkrém helyett szuper választás! Nekem bevált. Természetesebb és tisztábbnak is érzem tőle a fogaimat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 13.

nikesz13

2023. március 30.

Nem látom, hogy fehérebb lett volna a fogam tőle, de lehet azért is, mert rendszeresen nem tudom használni, mert nagyon érzékeny utána a fogam. Így kb heti egyszer használom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

eszterka100

2022. június 13.

Már gimis korom óta használom, heti pár alkalommal. Nagyon szeretem, fehéren tartja a fogaimat, pedig kávézom, teázom, vörösborozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Vadoccka

2022. április 10.

A fogaim elképesztő fehérek lettek, a szám íze pedig nagyon kellemes. Nem túl mentolos, de friss.
Állítólag fogkőre nagyon jó, kíváncsi leszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Állítólag fogkőre nagyon jó, kíváncsi leszek...

izabella73

2022. április 2.

Már többször újra vettem, hetente egyszer használom. Jól tisztít, szépen fehérít, íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 2.

Kremcica

2020. július 17.

A boltban kicsit meglepődtem hogy ez a kicsi kiszerelésű mentolos ugyanannyiba kerül mint a sima ízesítetlen. Végül ezt hoztam el, nem bántam meg. Picinek tűnik de hatalmas mennyiség van benne. A kiszerelése amúgy nem szerencsés, mert jó ideig még a kupak és perem is poros volt akármennyire vigyáztam. Csak amikor elfogyott a tetejéből vált könnyeben használhatóbbá. Ahhoz képest hogy por egyáltalán nem zavar az állaga, nem recseg a fogam alatt mint a Lush hasonló állagú fogtablettái. Hetente 2-3 alkalommal esténként használom fogkrém helyett. Nem érzem hogy kezdené a fogamat vagy ínyemet és irritálni sem irritál. Igazából csak a macerás kiszerelése és az íze zavar ami nem rossz, csak egy árnyalatnyival lehetne mentolosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

EvandEra

2020. július 1.

Jól tisztít, de nekem rendesen csípte a szám és megállás nélkül hámlott a nyálkahártyám tőle. Sajnos nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Holdsarlo

2019. augusztus 25.

Én átváltottam erre a fogkrém helyett. Egy kicsit macerásabb a használata, mint a tubusnak, mégsem bántam meg. Sokkal több ideig érzem frissnek a számat és egy kicsit tényleg fehérítette a fogaimat. A porból nem kell sok egyszerre, mert úgyis könnyen habzik. Szerintem a tisztító hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Andrea1992

2019. január 28.

Régebben használtam egy másik fajtát de fajták tőle a fogaim. Az itteni vélemények alapján adok neki még egy esélyt. Eddig nem okozott semmilyen fájdalmat, jól tisztít. Fogkrem mellé használom napi 1x.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology