Depend

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Adree86, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új generációs körömlak, mely LED lámpa alatt köt, 2-3 hétig tartó csodás fényt ad. Ez a forradalmian új technológia könynyebben felvihető a körömre, mint a hagyományos lakkok. A „GeLlack” felszíne nagyon tartós, magas fényt és eddig még nem látott színvisszaadást biztosít. Nem szükséges a köröm felületének durva reszelése a rétegek felkenése előtt így őrizve meg a köröm természetes minőségét a „GelLack” rétegek alatt. Az utolsó réteg felvitele és megszáradása után az egész tökéletesen száraz felületet ad. A lábujj körmeire is tökéletes, az eredmény még a kézkörmöknél is hosszabban megmarad. A „GelLack” eltávolításához használja a „GelLack” Eltávolítót, mely gyors és kíméletes! Az Eltávolító is egy gél, mellyel könnyű dolgozni.

csalibaba

2018. június 8.

Müllerben kerestem géllakkot, de nem találtam sehol, úgyhogy megkérdezésemre egy segítőkész eladó megmutatta ezeket, és ugyan nem volt valami meggyőző, gondoltam, ha már ilyen olcsó (~1800 ft), megér egy próbát. Nagyon pozitív csalódás a korábbi SH-jeimhez képest. Először is a színek, amik fel vannak tüntetve a dobozon, elég validak, másodszor kicsi az üveg, így reálisabbnak tartom több színből álló készletet tartani otthon, anélkül, hogy dobálhatnám ki majd a felét mindegyiknek.Egyelőre 2 színnél és egy alaplakknál tartok, és meg kell, hogy mondjam, tartósabb a SH-nél. Jelenleg 10. napja van a körmömön (napi mosogatás, takarítás, nem kímélem őket sosem), sehol egy felhólyagosodás, repedés, vagy lepattanás. Nekem abszolút befutó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

kissveraa

2016. április 22.

Nagyon jó minőségű géllakk, nagyon alacsony áron. Megköt a kis gagyi Essence lámpával is szépen, nem feltétlenül kell a sajátja hozzá. Nekem körülbelül 10-12 napig bírja, akkor is a lenövés miatt szoktam újrafesteni. Nagyon könnyű egy mozdulattal lehúzni, nem kell reszelgetni. Ehhez képest a drágább versenytársak elég nagy csalódást okoztak, úgy mint Sally Hansen pl. Működik a DMs She alapozó és fedő UV lakkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

rtteszvesz

2015. február 26.

A LED lámpa és a rövid kötési idő, ÉS a RESZELÉS MENTES használat miatt vettem meg a készletet, eddig nagyon szeretem, nem vékonyítja el a körmöm, tartós és nagyon szépek a színek. Jó az állaga, így könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, Iron Oxides, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.