Depílan

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   75 ml + 30 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2012. május 26.

Kiszerelés:   75 ml + 30 ml
Kategória:   Egyéb

Speciálisan a női és férfi test érzékeny, intim területeinek kíméletes szőrtelenítésére kifejlesztve. Az összes bőrtípusnál alkalmazható. A szőrt gondosan eltávolítja, a szőrszálak kezelés után borosta nélkül és puhán növekednek újra. A vágásból adódó sérülések 100%-ban elkerülhetők!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AkInImOd

2022. március 9.

Férjem keresett ilyen terméket, csak ezt találtuk, és én segítettem neki az alkalmazásban. A szivacs, amit adnak, annyival hatékonyabb, mint a Veet lehúzója, hogy nem lehet őket egy dimenzióban említeni, így a szivacs önmagában 5 csillag (más szőrtelenítővel is szépen működik). Az after krém is nagyon kellemes, ezt szintén örömmel fogjuk alkalmazni, akár borotváltozás után is bevethető. A szőrtelenítő krém inkább letörte a szőröket, a vastagabb szálak közül sok apró, "megégett", extra rövid szőröcske maradt hátra. Egy érzékenyebb ponton, a használat után rettentően irritálta a bőrt, néhány napig fájdalmas sebet hagyva neki. A teljes felület viszont hosszan sima, szőrmentes maradt.

Párom szerint megérdemli a 4 csillagot, mert praktikus, nem kellett utána borotválkoznia, sem kézzel kiszedegetnie extra szőröket. Igaz, hogy neki vékony és ritkás a szőrzete, ezért az tuti, hogy a nagyon vastag, sűrű szőrzettel nem veszi fel a harcot túl hatékonyan. A sebes felülete pedig korábban is gyötört, extra érzékeny volt, így ezt nem akarja a termék sarára írni. Fő, hogy ő elégedett vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

hipstercsavo

2021. február 20.

Hát a szőröket nem vitte le, de legalább már nem szúr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Hát a szőröket nem vitte le, de legalább már nem szúr.

bettinab

2020. szeptember 10.

Az előttem szólókhoz hasonlóan, sajnos teljesen hatástalannak bizonyult

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Az előttem szólókhoz hasonlóan, sajnos teljesen hatástalannak bizonyult

Linda94

2020. május 6.

Amennyibe kerül, nem éri meg az árát!
Nekem semmit sem segített sajnos. Pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz és megszabadulok a szőrtől. Ahogy rá kenem, várok 5-7percet és semmit sem csinál. Egyedül az ápoló krém talán jó az irritációra. De én nem venném meg újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Amennyibe kerül, nem éri meg az árát!

foxgirl

2020. április 28.

Nagyon sajnálom, hogy hirtelen felindulásból megvettem ezt a terméket és nem olvastam el előbb róla a véleményeket itt krémmánián. Azt hittem találok egy jó megoldást az intim szőrtelenítésre, de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. A szőrtelenítő krém semmit nem csinál. A szőrtelenítés utáni ápoló krém jó, de csak azért nem éri meg megvenni az egész csomagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

csibe0704

2018. december 7.

Kár hogy nem előbb olvastam el a véleményeket. Semmit nem csinált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Kár hogy nem előbb olvastam el a véleményeket. Semmit nem csinált

Titanilla10

2017. október 30.

Azt hittem hogy megoldottam az intim szőrtelenítést könnyedén de tévedtem.Kevés van benne nem hozza le a szőrt rendesen mennyit kéne rákennem vagy rajtahagynom hogy utána ne kelljen borotvához nyúlnom?!De az ápoló krémje az jó nem pattogok ki tőle epilálás után a lábamra jó lesz elkenni.Most kereshetek más alternatívàt...🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

KuliKali

2015. október 7.

Szerintem ez a termék volt életem legnagyobb pénzkidobása. Elképesztő mennyire nem használ,de tényleg 0 volt az eredmény,pedig mindenhogy kipróbáltam,végül borotválás előtti puhító krémként végezte,de erre se volt jó.A kis szivacsát nem tudtam az előbbiek miatt használni,végül egy tájkép hátterének a megfestésével végezte egy pályázatra,hozzásegített a 3. helyhez. :DDDDDDDDD Egyetlen pozitívuma a kis ápoló krém,azt még sokáig használtam,nagyon bevált,de maga a szörtelenítő egy katasztrófa. Ne vegyétek,az előttem szólóhoz hasonlóan én is a Balea after shave-jét ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

Wiwy

2015. augusztus 24.

Borzasztó. Borosta nem lesz? Dehogynem! És nem szed le mindent. Az àpoló krémecske jó, de ilyen krémet olcsóbban, jobbat is lehet venni pl balea (isteni az illata)
Nem veszek többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Nem veszek többet!

javgke

2013. június 24.

Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy maga a szőrtelenítő krém nem csodaszer. Kicsit is irritált vagy érzékeny felületre semmiképp se kenje senki, mert égető érzésre számíthat.
A szőrtelenítés utáni krém viszont tényleg jó, puhítja és nyugtatja a bőrt.
Ennyi pénzért azért többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

A szőrtelenítés utáni krém viszont tényleg jó, puhítja és nyugtatja a bőrt.
Ennyi pénzért azért többet vártam volna.

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.