Depílan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztickeh, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

ponydogcat

2014. június 12.

Nulla,nagyon büdös,égette a lábamat,le kellett mosnom....Hiába volt olcsó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Nulla,nagyon büdös,égette a lábamat,le kellett mosnom....Hiába volt olcsó....

baba_girl_16

2013. július 24.

Maga a krém nagyon jó, jól leviszi a szőrt, de mivel én a lábamra használtam nem tartott túl sokáig. Az illata nagyon gyógyszertári, nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Clinique

2012. június 26.

Jó kis szőrtelenítő, én is csak a karomra használom. Előtte Veet-et használtam ott, attól nem lett szőrbenövésem, ettől meg igen...nem értem miért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

esztickeh

2012. május 31.

az eddigi legjobb szőrtelenítő krém amit próbáltam, igaz csak a kezemen használom, de arra tökéletes. Szép a csomagolása, könnyen használható és egész alapos. így, hogy kis helyen alkalmazom, elég sokáig elég. az állaga is jó, nem csöpög, könnyen kenhető sűrű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Urea, Butylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.