Dermablend Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: sam, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

DermaBlend Professional Cover Creme alapozó:

• Teljes fedést biztosító alapozó mérsékelt vagy súlyos bőr tökéletlenségek elfedésére
  • Elfedi a hibákat, beleértve az anyajegyeket, a rosacea-t, a vitiligo-t, az égést, a hegeket vagy a pigment hiányosságokat
  • Könnyű formula, mely egyenletesen felvihető a bőrre
  • Tartós hidratálást és SPF 30-as nap elleni védelmet nyújt
  • 12 óra hosszan tartó színt biztosít
  • Befejező púder használatával vízálló és elkenődésmentes hatást biztosít

Kapható fair, light, medium, tan és deep árnyalatokban.

udyanna

2016. szeptember 5.

Két hónapot vártam rá, nagyon dühös voltam, hogy odaveszett majdnem 12000 ft-om, majd az utolsó pillanatban megérkezett.
A fedése valóban jó, durva bőr problémáim vannak sajnos, amire már nagyon sok mindent kipróbáltam, eredménytelenül. Megfelelő hidratálás után is kiemeli a száraz részeket az arcomon. Nem éreztem tartósnak sem, ha hozzányúlok jön le, elég szomorú, nem ezt várnám egy ilyen drága alapozótól...
Mintha maszk lenne a fejemen, nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá... :(
A fedése miatt kap két pontot, meg azért mert adtak hozzá pici spatulát, másért nem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

DeNoirChristine

2015. október 15.

Imádtam ezt correktort,(nem,ez már nem alapozó,de úgy lehetett vele dolgozni). Kár ,hogy már nem gyártják.Az utódja fele annyira sem hasznos,mint ő volt... Kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Kaolin 0 0