Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló könnyed textúrájú koncentrált ránctalanító-komplexum

Hatása hasonlóképpen eredményes mint a botuloxín injekcióé. Bőrfeszesító hatású, feltölti és kisimítja a mimikai ráncokat, valamint megakadályozza az új ráncok kialakulását.  Növeli a bőr rugalmasságát, javítja a szerkezetét, visszaállítja az arc kontúrjait.

Már 28 nap után egyértelműen látható az eredményt: akár 47%-kal csökken a ráncok mennyisége és mélysége. A kezelés után a bőr hidratált, rugalmas és puha tapintású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

marek.adrienn

2015. január 12.

Két hete használom. Mivel legalább 6-8 hétre van szükség valamilyen látszódó eredmények eléréséhez, így még nem tudom mennyire jó. Dekoltázsra és nyakra használom. Gondoltam ideje valamit ide is kenni, mert elég mostohán bántam eddig velük. Rossz mellékhatást nem tapasztaltam, könnyen kenhető, nagyon folyékony, nem ragacsos, de kissé alkoholos illatú. A gyártó szerint 28 nap elteltével már láthatók az eredmények. Akkor majd updatelek...
Update: 1,5 év után már biztosra állíthatom hogy nem egy rossz termék. A dekoltázsom egyenletes színű, rugalmas, puha tapintású. Nem irritált és használata óta egy kiütés sem jelent meg rajta. Nem tudom érett bőrön mennyire válna be - szerintem inkább arra fejleszthették ki - én viszont őszintén ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.