Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló könnyed textúrájú koncentrált ránctalanító-komplexum

Hatása hasonlóképpen eredményes mint a botuloxín injekcióé. Bőrfeszesító hatású, feltölti és kisimítja a mimikai ráncokat, valamint megakadályozza az új ráncok kialakulását.  Növeli a bőr rugalmasságát, javítja a szerkezetét, visszaállítja az arc kontúrjait.

Már 28 nap után egyértelműen látható az eredményt: akár 47%-kal csökken a ráncok mennyisége és mélysége. A kezelés után a bőr hidratált, rugalmas és puha tapintású.

marek.adrienn

2015. január 12.

Két hete használom. Mivel legalább 6-8 hétre van szükség valamilyen látszódó eredmények eléréséhez, így még nem tudom mennyire jó. Dekoltázsra és nyakra használom. Gondoltam ideje valamit ide is kenni, mert elég mostohán bántam eddig velük. Rossz mellékhatást nem tapasztaltam, könnyen kenhető, nagyon folyékony, nem ragacsos, de kissé alkoholos illatú. A gyártó szerint 28 nap elteltével már láthatók az eredmények. Akkor majd updatelek...
Update: 1,5 év után már biztosra állíthatom hogy nem egy rossz termék. A dekoltázsom egyenletes színű, rugalmas, puha tapintású. Nem irritált és használata óta egy kiütés sem jelent meg rajta. Nem tudom érett bőrön mennyire válna be - szerintem inkább arra fejleszthették ki - én viszont őszintén ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.