Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2013. november 6.

Kiszerelés: 8 g

Emme

2015. szeptember 28.

:D :D hát mt is mondhatnék....nyáron vettem meg, ugye az akkori szépen lesült bőrömhöz . Nem szoktam nyáron új sminket vásárolni, de nyaunkon volt egy csomó lakodalom és muszáj volt valami,amivel ki tudom magam csinosítani és könnyebb,mint egy alapozó például. A púderekhez egyáltalan nem értek, pontosan nem is tudom,mit is várjak tőlük. A matt finisht nem kedvelem, jobban szeretem ha a bőröm természetesen ragyog, úgyhogy főként csak a kritikus helyeken púderezek, hogy minden a helyén maradjon még a leghosszabb munkanapokon is. A termék nekem erre a célra tökéletes. Nem túl drága, a csomagolásra praktikus, nem kelt száraz hatást,nem maszkszerű, és a mintája nagyon kis pretty, amíg nincs túl sokat használva igazi esztétikai élményt nyújt :D és ha ügyesen adagolom akkor most,hogy már eltűnt a nyári barnaság is hasznát tudom venni......viszont az az ILLAT !! :D hát szerintem vagy megszoksz vagy megszöksz, hihetetlenül émelyítőnek találom. Otthon csak fogtam a fejemet hogy hogyan fogom én ezt használni, de szerencsére magamon nem érzem és a parfüm irritációt sem okozott,úgyhogy el fogom tudni használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

jégvirág

2013. november 9.

Szép mintája és jó illata van. Nekem sokáig kitartott ez a púder. Nem okozott semmi irritációt és nem volt nagyon szárító hatása sem. A legvilágosabb volt meg (ha jól tudom, 3 árnyalatban kapható). Az arcon azért látszódott, de szerencsére nem keltett túlságosan poros/száraz hatást. Az ára is egész jó, lehet, hogy még valamikor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Gladys

2013. november 6.

Az ára 3,69€ volt a DM-ben. Az illata pontosan olyan, mint a Dermacolos BB krémnek. Nekem tetszik ez az illat. Tekerős tartóban van, nem nyílik ki a táskában. Nincs hozzá pamacs. A púder tetején csipkemintázat van.
Ecsettel viszem fel, picit porzik, de nem annyira, mint az Essence púder. Nagyon jól mattít, a nem túl nagy bőrhibákat teljesen elfedi. Jó színt választottam, észre sem venni, hogy púder van az arcomon, csak tapintással érezni egy selymes réteget. 4 óra után kezdett átfényleni az orromnál, fizikai munka végzése közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate