Dermacol

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2015. április 15.

Gyöngykivonatot és rózsaszín pigmenteket tartalmazó primer, mely eltávolítja az arcbőr fákóságát és fáradtságát, frissességet, üdeséget és fényt kölcsönöz neki. Kisimítja az arcbőrt, kitölti a ráncokat és a pórusokat.

marek.adrienn

2015. december 26.

Próbáltam, de az ígért fény meg üdeség sajnos elmarad. A márka Satin alapja sokkal jobb. Bár mindkettő szilikonos, de a Satinnal nagyon szép eredményt lehet elérni és nekem semmilyen problémát nem okozott. Viszont ezt a pearl-energy alap igencsak felejtős, még az apró pórusokat sem tünteti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.