Dermaflora

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Justforme, Módosítva: 2021. március 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A kézkrém rendszeres használatával megelőzhető a kéz és a körömágy bőrének túlzott kiszáradása. Koncentrált aloe vera kivonatot tartalmaz, amely gyulladáscsökkentő, hidratáló tulajdonságú. Könnyen felszívódik, természetes anyagokban gazdag, parabénmentes, kőolajszármazék-mentes, szilikonmentes és illatallergén-mentes készítmény. Rendszeres használata megelőzi a kéz és körömágy bőrének kiszáradását."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dobiga

2021. március 23.

Télen napi több alkalommal szoktam kézkrémet használni. Eléggé ki szokott száradni a kezem, ezért muszáj kézkrémekhez nyúlnom. Ezzel a krémmel nagyon elégedett vagyok, mert amellett, hogy nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nincs utána az a kellemetlen zsíros hatás, még órákkal később is, néhány kézmosás után is érzem a hidratáló hatását. A boltban leginkább a letisztult stílusra figyeltem fel és mivel imádom az aloe vera illatát, így kipróbáltam. Azóta már az egyik barátnőmnek is vásároltam belőle a születésnapjára és neki is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.