Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Justforme, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Kíméletesen ápolja és dezodorálja a hónaljat. Hagyja a bőrt lélegezni, és segíti annak természetes védekező mechanizmusát visszaállítani. Aloe vera tartalmának köszönhetően hidratálja és megnyugtatja a bőrt még borotválkozás után is. Nem hagy foltot a ruhán.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csokismentol

2024. március 26.

Évek óta használom, nagyon szeretem az illatát, nekem működik, bár nem vagyok extra izzadós. Nem szeretem ha olyan tolakodó az illata egy dezodornak, hogy napközben is érezni( arra ott a parfümöm) ez nem olyan erős. Ha túl melegen öltöztem, van hogy ráfújok egy dezodorral délután, de az esetek 80%-ában elég ez reggel. És nem csíp borotválás mellett sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 26.

Rekassav

2023. december 5.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, évek óta a kedvenc dezodorom. Nem hagy foltot a ruhán, elég gyorsan szárad és nincs tolakodó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 5.

candy7

2023. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált nyáron is, örülök, hogy végre találtam egy szép összetevőjű deot, ami emberi áron beszerezhető. Az illata is kellemes, nem túl sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).