Dermaflora

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Deo gél stift argánolajjal és méz kivonattal.

A Dermaflora Argánolaj & Méz család alumíniumsó- és tartósítószer-mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőrirritációt és nem hagy foltot a ruhán. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

Anheszenamon

2020. szeptember 26.

Nyáron nem mertem használni, de tavasszal és ősszel jól helytállt. Ha izzadtam is, nem voltam szagos. Viszont amiért mégis csak 3 csillagot adok, amiatt van, hogy borzalmas az állaga. Ragacsos, nem bírom kivárni, hogy megszáradjon, beleragad a ruhám is. Emellett rekord gyorsasággal fogyott. Biztos, hogy nem fogom újra venni, mert nem bírom elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Már sokadjára veszem újra. Eleinte tartottam az állagától és féltettem a ruháimat, de most már tudom., hogy félelemre nincs okom. Nem hagy nyomot a ruháimon. Teszi a dolgát, nekem tetszik az illata is. A kókuszolajos verziójának viszont nem éreztem hosszú ideig a hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

yvie

2020. június 15.

Sajnos nekem sem jött be. Finom mézes illat, egy darabig. Sajnos szó szerint leizzadtam,nem jött be ez a zselés állag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Odri

2020. május 4.

A kedvenc dezodorom lett, már sokadjára vettem újra. Nem tudom, hogy csinálja, de más aluminium mentes dezodorral szemben ez tényleg véd. Még soha nem izzadtam meg amikor használtam, és kellemetlen szagú sem lettem. Szerintem a legjobb dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

dalmaflora

2020. május 2.

Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. A szagokkal is viszonylag jól bánik, habár másfél órás edzés után azért van némi szagom. De, és ez egy nagyon nagy de, befogja a felsőm. Sárgán! Gyorsan fogy, itthoni napokra tudom így elképzelni, mert ha világos póló van rajtam, azt sárgássá színezi, mintha beleszáradt volna az izzadság. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

EdinaEdina55

2020. február 4.

2 hónapja használom és féltem a vélemények miatt de a dm-ben nagyon viszik gondoltam ez meggyőző lehet. Keveset kell belőle tenni mert akkor hagyhat nyomot, az illata nem változott rosszá pár óra után . Az aluminiumos deo után is volt kicsi szag sport után így ez nem zavar ennél ha kb 8 órája fent van már szerintem az teljesen normális dolog. Nekem tetszik az illata , kellemes. Megnyugtató , hogy minden mentes.Sokáig elég egy tubus, nekem 2 hónapig pedig minden reggel használom. Megérdemli az 5 csillagot. Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

fankitown

2020. január 31.

A boltban tetszett az illata, azonban 2-3 nap múltán már annyira szúrta az orromat, hogyha maga a termék jó lett volna, sem használtam volna tovább. Ragacsos, büdös, a szagokat relatíve jól semlegesíti. Nekem eléggé közepes, elajándékoztam, szerintem nem éri meg még ezt az egyébként bio dezodorok között szerénynek számító árát sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Fehereszti

2019. március 7.

Várandósan kutatom a tiszta összetételű deokat, de ő sem vált be nekem. 😔 Eleinte tetszett, de most már kifejezetten zavar a ragacsos kenhetetlen állaga, a fura illata, és ami a legrosszabb: a sárga színe olyan foltot hagy a fehér poloimon, hogy mosás után se tűnik el, ilyen nagyon undi sárga hónaljúak maradtak a felsőim. Nem venném újra. Csak azért nem 1*, mert kellemetlen szagok még nem voltak mellette, bár annyira nem is vagyok izzadós, csak most kismamaként picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Sylvy

2018. november 12.

Nagyon lassan szárad és nálam olyan foltot hagyott a pulcsin, amit harmadszorra sem sikerült kimosni, még folttisztítóval sem :-( Soha többet nem használom, kuka....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Ingrido

2018. november 3.

Az alumíniummentes dezodorokkal én úgy vagyok, hogy olyan gyorsan hozzászokom egy dezodorhoz, hogy a flakon még el sem fogy, már szüneteltetnem kell. Ez teljesen jó. Féltem, hogy ragacsos lesz, de nem. Felkenés után illata nincs, nem szárítja a bőröm, nem képez rajta fehér réteget. Ez az eddigi legjobb alumentes dezóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.