Dermaflora

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Deo gél stift argánolajjal és méz kivonattal.

A Dermaflora Argánolaj & Méz család alumíniumsó- és tartósítószer-mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőrirritációt és nem hagy foltot a ruhán. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

Fehereszti

2019. március 7.

Várandósan kutatom a tiszta összetételű deokat, de ő sem vált be nekem. 😔 Eleinte tetszett, de most már kifejezetten zavar a ragacsos kenhetetlen állaga, a fura illata, és ami a legrosszabb: a sárga színe olyan foltot hagy a fehér poloimon, hogy mosás után se tűnik el, ilyen nagyon undi sárga hónaljúak maradtak a felsőim. Nem venném újra. Csak azért nem 1*, mert kellemetlen szagok még nem voltak mellette, bár annyira nem is vagyok izzadós, csak most kismamaként picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Sylvy

2018. november 12.

Nagyon lassan szárad és nálam olyan foltot hagyott a pulcsin, amit harmadszorra sem sikerült kimosni, még folttisztítóval sem :-( Soha többet nem használom, kuka....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Ingrido

2018. november 3.

Az alumíniummentes dezodorokkal én úgy vagyok, hogy olyan gyorsan hozzászokom egy dezodorhoz, hogy a flakon még el sem fogy, már szüneteltetnem kell. Ez teljesen jó. Féltem, hogy ragacsos lesz, de nem. Felkenés után illata nincs, nem szárítja a bőröm, nem képez rajta fehér réteget. Ez az eddigi legjobb alumentes dezóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

masni987

2018. november 2.

Sajnos nem vált be. Elég fura szaga van a bőrön, más,mint a flakonba és az állaga is olajos érzetet hagy. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

cseperke

2018. szeptember 4.

Szerintem átlagosan izzadok, és a legnagyobb melegben sem lettem büdi, amikor ezt használtam. Egyetlen egyszer előfordult, hogy utánakentem délután.
Kb. 2-3 perc alatt megszárad, de ha nincs erre idő, akkor sem leszek tőle büdike, és tényleg engedi a bőrt lélegezni, ez eddig a LEGJOBB ALUMÍNIUMMENTES dezodorom, csak az a probléma, hogy a párom nem szereti az illatát (mézes negró). Ő úgy vette észre,hogy az összes Dermaflora deonak van valami furcsa szúrós szaga, ami őt 'rossz testszagnak' érez (reggel, a felkenés pillanatában is), én ilyesmit nem igazán érzek, pedig én is kényes vagyok a szúrós szagokra... ha az illatával nem lenne probléma, akkor ezt használnám, mert a hatása tényleg KIFOGÁSTALAN.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Ha valamire háklis vagyok, akkor az a dezodor (és tusfürdő). Akciós volt a R. betűs drogérában, az alumínium mentes deo sorban leltem rá. Kellemes volt a használata, de elillanó foltot hagyott a ruhán, pólón, ami egy kicsit zavaró, pláne egy bevásárlásnál. Illata az argánolajtól egész kellemes. Kimondottan csíptem. Kb. 2 óránként újra kellett kenni a melegben. Irritációt nem okozott. Ára kb. 1000-s, tehát átlagos. Jónak tartom, de a tökéletestől még messze van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

alphecca

2018. július 30.

Nagyon kellemes mézes illata van és valóban hatásos, ritka hogy egy aluminium mentes deo ilyen sokáig működjön.Érzékeny a bőröm, de semmi gázosat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

nyuszo

2018. július 29.

Felkenéskor kicsit ragacsos, de száradás után valóban sokáig kellemes mézes illata van....
DE!!! 2 nap után úgy el kezdett viszketni a hónom alja, hogy abba kellett hagynom a használatát! Én eddig még SOHA nem tapasztaltam ilyet, sőt azt sem tudtam, hogy az embernek viszkethet a hónalja!!! Amint visszatértem a régi dezodoromhoz, a viszketés elmúlt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

ildyy

2018. július 11.

A Dermaflora dezodorokkal elégedett vagyok (de van olyan, hogy sajnos váltogatnom kell, mert hozzászokik a bőröm..)Alapvetően nem kedvelem a gél stifteket. Nagyon nem. Le volt árazva, így úgy döntöttem, adok neki egy esélyt, hiszen szeretem a márkát. Hát, nem bántam meg!
Isteni illata van, nagyon jó az állaga. Várni kell amíg megszárad, én fél órát is vártam, de így tényleg semmi nyomot nem hagyott. Nagyon jó védelmet nyújt, a finom illat nap végén is él. Frissen borotvált bőrre sem csíp. Én nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.