Dermaflora

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Aloe vera kivonata hidratálja és értékes hatóanyaggal látja el a hajat. Gyengéd, friss illatú. Lágyan tisztítja a hajat, kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. A haj könnyen kezelhetővé válik. Irritáció mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Boglarka0329

2021. július 17.

Szulfát-, alkohol- és szilikonmentes sampont kerestem, hogy be tudjam építeni a CGM-rutinomba. Örülök, hogy erre esett a választásom, jól tisztít, nem szárít, és elég jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

DianaS

2020. december 30.

Ugyan az az állag és illat mint a tusfürdőjének, én inkább egy másik samponal használtam együtt, ha magába használom túl száraz a végeredmény. Egyébként nincsenek vele kapcsolatba negatív érzéseim, egy jó natural samponnak tartom. Nem habzik, nehezebb lehet felvinni mint egy átlagos sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Colette221

2020. december 6.

Ez a sampon borzalmas. Hajmosás után már másnap zsírosodik a hajam. Nagyon nehezen habzik, így sokat kell belőle használni. Nem gazdaságos, de kettő csillagot adok neki az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Zafado

2020. november 17.

Hosszas keresgélés és próbálgatás után nálam ez lett "A" sampon. Nagyon szeretem, tökéletesen működik, kitoltam 4 napra a hajmosást és még akkor is puha, friss érzése van a hajamnak. Egyszerűen nekem ez a tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

floracska6

2020. október 25.

Tartós hajegyenesítés utánra kerestem szulfátmentes sampont, nem feltétlenül bio terméket kerestem de megláttam és úgy voltam vele tegyünk egy próbát! Jól tettem, tudja ugyanazt amit más szulfátmentes termékek harmadannyiért. Többször újravettem már, kellemes az illata, nem igazán habzik de ez a szulfát habzóanyag hiánya miatt van úgyhogy nekem nem árult zsákbamacskát. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Macskaszajko

2020. október 20.

Oldalt rövidre nyírt, középen kb. 15-20 cm hosszú, nagyon dús és hullámos hajam van. Kizárólag ezt a sampont illetve a Isana Hair Intenzív hajbalzsamot használtam az utóbbi két hónapban a fejbőröm és hajam ápolására. 100% pamut pólóval óvatos törlés és meleg levegő nélküli szárítás volt még a rutin része. Ennyi idő után az észrevételek a termékkel kapcsolatban:

Pozitívumok:
+ megszabadított a korpásodástól
+ ritkább hajmosás (nekem 3 nap helyett 6 naponta elég most már)
+ nem kell belőle több alkalmanként, mint más samponból
+ nincs több szálló, könnyen kócosodó haj
+ olcsó
+ könnyen beszerezhető
+ megfelel a CG method feltételeinek
+ jó az illata

Negatívumok:
- nem habzik (emiatt kicsit nehezebb elhinni, hogy rendesen tisztít)
- kötelező utána a balzsam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Pozitívumok:
+ megszabadított a korpásodástól
+ ritkább hajmosás (nekem 3 nap helyett 6 naponta elég most már)
+ nem kell belőle több alkalmanként, mint más samponból
+ nincs több szálló, könnyen kócosodó haj
+ olcsó
+ könnyen beszerezhető
+ megfelel a CG method feltételeinek
+ jó az illata

Negatívumok:
- nem habzik (emiatt kicsit nehezebb elhinni, hogy rendesen tisztít)
- kötelező utána a balzsam

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Nem rossz sampon de többször át kell mosni a hajat vele hogy hatásos legyen, az illata kellemes. A hajammal semmit nem csinált, nem gubancolta és nem lágyitotta ,szóval semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Vanie

2020. július 28.

Egy éve vettem meg es ma is próbáltam neki megadni az esélyt, mert akkor nem tudtam elhasználni. Borzasztóan kiszárítja a hajat. Hajpakolás utána kötelező, hogy valamennyire puha legyen a haj. Örültem, hogy könnyen beszerezhető és szinte minden mentes, de egyáltalán nem vált be. Ha lehetne 0 csillag lenne. Érzékeny fejbőröm miatt vettem meg, de nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Andrea456

2020. május 3.

Frissítés: félretettem, és ma ezzel mostam meg a hajkefémet. Erre a célra tökéletesen bevált.

Márciusban öt használat után abbahagytam a kísérletezést, mert nemcsak hajmosás közben, de utána, fésüléskor is egy kisebb maréknyi hajamtól vehettem búcsút. A fejbőröm nem bántotta, ennyi idő alatt a korpásodást is szinte teljesen megszüntette, elég volt belőle egy-egy mosáshoz egy teáskanálnyi, de hiába szépek az összetevői is, mire elfogyna, már nem nagyon lenne mit mosnom vele :(.

Az aloe miatt választottam ezt a sampont (a 2. összetevője), mert van cserepes növényem, és az már sokszor bizonyított. Bár csak háromszor használtam (egy alkalommal kétszer mosom meg a hajam), ami nem olyan sok, de: az első mosásnál tényleg nem akar annyira habzani (kb. egy teáskanálnyi mennyiséghez engedek egy kevés vizet és úgy viszem fel a hajamra), ám másodjára, már olyan, mint a szulfátos samponokkal volt. Érzem, hogy alaposan tisztít, de nagyon gubancol, egy kemény kupaccá változtatja a hajam balzsamozás előtt, és sajnos a balzsammal sem sikerül teljesen kigubancolni, így jöhet a gubanctalanító spray.
A korpásodáson már segített (még nem tűnt el teljesen, de már csak akkor vehető észre, ha alaposan megvizsgálom a hajam), az illata pedig pont olyan, mint amikor az aloémból vágok, és a levét/zseléjét rákenem a bőrömre. A hajmosások számát még nem sikerült csökkenteni.
Egyelőre használom tovább, hátha a gubancolás is javulni fog, ha nem, akkor biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Deepy

2020. április 29.

Az aloés dezodorával együtt vettem meg, óriási reményekkel. Ott már leírtam, hogy az mennyire leszerepelt, sajnos ugyanez elmondható erről a samponról is. Pedig nagyon igyekeztem, hetekig használtam. Nekem egyszerűen nem tisztította meg a hajamat, bármennyit is tettem rá és bármeddig öblítettem, pedig egyáltalán nincs durván zsírosodó hajam, és nagyon piszkos sem szokott lenni. Borzalmas, igénytelen zsírcsomó lett a fejemen, ráadásul valami furcsa szaga is volt. Kifésülni nem lehetett. A töve merő zsír, a végei szárazak, egyszóval nem az én termékem. Sajnáltam, mert könnyen beszerezhető és nem is drága. Így tusfürdőként használtam el, samponként 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice