Dermaflora

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő, üde illat a mindennapokban. Az irritált bőr mindennapos tisztítására alkalmas. Gyengéden felébreszti a bőrt, ezáltal kiegyensúlyozott egészséges bőrképet eredményez.

Mobara

2021. március 18.

Friss, kellemes illatú, szuper összetevőkkel rendelkező tusfürdő, ami kellemesen puhává varázsolja a bőrt és egyáltalán nem szárít! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

laszloandrea06

2021. március 16.

Nekem bejött! Tetszik, hogy milyen krémes a habja, igazi kényeztetés. Na meg persze a hidratált bőr érzet minden zuhany után. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Dyana91

2021. február 21.

SLS mentes tusfürdőt akartam venni,de ez nem volt az igazi.Illata tűrhető volt,de a bőrömet nagyon szárította.Örültem,amikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

DianaS

2020. december 20.

Nagyon örültem mikor rátaláltam a márkára, főleg azért is mert SLS mentes a folyékony szappanjuk is! Barátomnak ajánlottam úgy, hogy még nem is próbáltam gondolván ha a szappan ennyire bejött ez is annyira jó lehet, és valóban így lett. :):) Szeretem mert tényleg extra gyengéd a bőrhöz, és kellemes, friss illatú! ...számomra egy nosztalgia bomba, az igazi nyár, a késő esték és fáradt de gyönyörű hajnalok, a szórakozóhelyek és készülődések jutnak róla eszembe. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

MissDaisy

2020. szeptember 29.

Nagyon finom illata van, jók az összetevői. Rögtön megkedveltem. Egy bajom van csak vele, hogy hamar elfogy, mert sűrűbb állagú. Az ára elég magas, de nyilván a káros összetevők hiánya miatt. De alapvetően ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Elysiums82

2020. szeptember 24.

Szörnyű sampon. Zsíros a hajam és csak rosszabb ettől. Két napot is alig bírok ki mosás nélkül. Pattanások jelennek meg a fejemen tőle. Sajnos újra a fructics shamponhoz térek vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

S.K

2020. február 9.

Sokalltam most a Nature box tusfürdő árát, ezért vettem meg ezt. Nem rossz, az illata is tetszik. Viszont az összetevői.....😕, valahogy a mindenmentességtől többet várnék....Sorry, ez most így csak 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

szilvida

2019. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, így az ilyen jellegű dolgokkal mindig fentartásaim vannak. Az összetevői és a leírás alapján azonban szimpatikusnak tűnt. Aztán első használat után beleszerettem az illatába, mert szerintem valami fantasztikus. Aztán többszöri használatra terméket is megszerettem, így ez egy jó választás volt számomra! :) Rendszeresen használom, és szerintem újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Jujuci

2019. július 8.

Ajándékba kaptam, viszont nem tudom elhasználni, annyira kiszárította a bőrömet, hogy véresre kapartam a lábamat. Alapból is száraz, érzékeny a lábamon a bőr, de azt gondoltam, hogy ilyen "mindenmentes" cucctól nem lesz baj. Az illata abszolút nem az én világom, az állaga kissé vizes. Ez nekem egy NEM..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Nizza

2018. december 10.

Szilikonmentes, SLS-mentes magyar termék. Nagyon kellemes állaga van. Az illatát hamar megszerettem. Kiváló összetevőlistája van. Mindennapos használatra jó kis cucc! Ráfüggtem az állagára, hatására és illatára! Eltökéltséggel kutatom az újabb adagot, ha elfogy otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol