Dermaflora

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő, üde illat a mindennapokban. Az irritált bőr mindennapos tisztítására alkalmas. Gyengéden felébreszti a bőrt, ezáltal kiegyensúlyozott egészséges bőrképet eredményez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

millamanesz

2023. október 19.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt az Uriage tusfurdő után ezaz első termék amitől nem leszek teli ekcémákkal. Reggel és este ezzel a termékkel tisztítom az arcomat is ( egy nagyon kevés Msm por hozzáadásával). Zuhanyzás közbeni borotválkozáshoz is ezt használom. Nem okoz allergiás reakciót, tisztálkodás után a Dermaflora Aloevera testápolót és Aloegélt használom. A többi Dermaflora Aloe termékek is beváltak, kivéve a samponjaik sajnos azok botrányosan szárítják a hajat. Egy probát mindenképpen megérhet az allergiára hajlamosaknak. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 19.

zonga

2023. augusztus 8.

Friss, tisztaságot sugalló illat, gyengéd géles állag baráti áron. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Mobara

2021. március 18.

Friss, kellemes illatú, szuper összetevőkkel rendelkező tusfürdő, ami kellemesen puhává varázsolja a bőrt és egyáltalán nem szárít! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

laszloandrea06

2021. március 16.

Nekem bejött! Tetszik, hogy milyen krémes a habja, igazi kényeztetés. Na meg persze a hidratált bőr érzet minden zuhany után. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Dyana91

2021. február 21.

SLS mentes tusfürdőt akartam venni,de ez nem volt az igazi.Illata tűrhető volt,de a bőrömet nagyon szárította.Örültem,amikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

DianaS

2020. december 20.

Nagyon örültem mikor rátaláltam a márkára, főleg azért is mert SLS mentes a folyékony szappanjuk is! Barátomnak ajánlottam úgy, hogy még nem is próbáltam gondolván ha a szappan ennyire bejött ez is annyira jó lehet, és valóban így lett. :):) Szeretem mert tényleg extra gyengéd a bőrhöz, és kellemes, friss illatú! ...számomra egy nosztalgia bomba, az igazi nyár, a késő esték és fáradt de gyönyörű hajnalok, a szórakozóhelyek és készülődések jutnak róla eszembe. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

MissDaisy

2020. szeptember 29.

Nagyon finom illata van, jók az összetevői. Rögtön megkedveltem. Egy bajom van csak vele, hogy hamar elfogy, mert sűrűbb állagú. Az ára elég magas, de nyilván a káros összetevők hiánya miatt. De alapvetően ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Elysiums82

2020. szeptember 24.

Szörnyű sampon. Zsíros a hajam és csak rosszabb ettől. Két napot is alig bírok ki mosás nélkül. Pattanások jelennek meg a fejemen tőle. Sajnos újra a fructics shamponhoz térek vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

S.K

2020. február 9.

Sokalltam most a Nature box tusfürdő árát, ezért vettem meg ezt. Nem rossz, az illata is tetszik. Viszont az összetevői.....😕, valahogy a mindenmentességtől többet várnék....Sorry, ez most így csak 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

szilvida

2019. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, így az ilyen jellegű dolgokkal mindig fentartásaim vannak. Az összetevői és a leírás alapján azonban szimpatikusnak tűnt. Aztán első használat után beleszerettem az illatába, mert szerintem valami fantasztikus. Aztán többszöri használatra terméket is megszerettem, így ez egy jó választás volt számomra! :) Rendszeresen használom, és szerintem újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).