Dermaflora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: szandi08, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Tusfürdők

Az allergiára hajlamos érzékeny bőrnek hatékony védelmet és optimális ápolást nyújt. Érzékeny bőrre kifejlesztett komplex hatóanyagai gyengéden ápolják a problémás bőrt. Ellensúlyozza a bőrirritációt és erősíti a bőr védelmi funkcióját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bonnieoo7

2021. április 4.

Nagyon bejövős, most kettő darab 30 ml-es minim van, csomag része. Jelenleg arclemosóként funkcionál az egyik, a másik intimlemosó lett nálam. Selymes és puha tőle az arcbőröm, nem feszül, nem szomjazik külön krémezésre, ha pont nem akarok. Nagyon lágy, gazdag habja van, kevés szükséges belőle, illata természetesen semleges, bárki számára kitűnő választás lehet. Már utánanéztem hol tudom beszerezni. Nem olcsó, de remek minőség, szeretném az aloe vera tartalmút is megvásárolni, ő lesz majd az arc,- nyak, -dekoltázslemosóm. Ez pedig maradna intim...🙂
Egyedül a PEG zavar, még a kozmetikus suliban tanultuk, hogy nagy ívből kerülni (viszont emiatt nem szeretnék pontot levonni)! 🧐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

avalanche

2019. augusztus 2.

Ár-érték arányban elég jó, SLS és SLES-mentes, úgyhogy nem bántja a foltokban ekcémás bőröm. Egyszer tapasztaltam, hogy nem hozta le rólam az uszodai klóros szagot, de ezt meg tudom neki bocsájtani. Külön szeretem, hogy lehet a nagyobb drogériákban kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

bokedo2004

2018. augusztus 23.

Szuper.nagyon szeretem a száraz ekcémás es allergiás bőrömre.illatmentes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Szuper.nagyon szeretem a száraz ekcémás es allergiás bőrömre.illatmentes

szandi08

2018. június 27.

Az Aloe Verás változtatot szerettem, igazából emiatt vettem meg ezt is. Tetszik, hogy parfüm mentes.
Az illata valószínű amiatt sem túl jó. Csak az illat miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.