Dermaflora

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zsoka79, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Gyengéd receptúrával rendelkezik, melyet érzékeny, irritációra hajlamos fejbőr számára fejlesztettek ki. Minden hajtípusra használható. Mindennapos hajmosásra is alkalmas.

chleer

2020. február 27.

Barátnőm azt mondta nagyon jó, mert minden mentes és az én fejbőröm meg mindenre IS allergiás. Éppen hiánycikk volt a samponom és próbálkoztam mire vagyok kevésbé allergiás. így vettem hirtelen felindulásból egyet és kb kettő mosás után a hóember hozzám képest kezdő játékos volt. Hullott a korpa, mint a hó, vakaróztam mint akinek kötelező és ismét sebes voltam. Úgyhogy sajnos mehettem vissza a másik drága ám bevált samponomhoz. Pedig a hajam száraz és az értékelte, még ha zsírosabbnak is tűnt, csak a fejbőröm állt ki tüntetni apró transzparensekkel. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

vulpemania

2018. augusztus 26.

Első sampon amitől nem viszket a fejbőröm :) Már nagyon vadásztam egy ilyen szép INCI-jű termékre! El is mondom miért. Kb amit csak lehetett kipróbáltam "sensitive" néven futó gyógyszertári,drogériás,baba, bio samponokat, de mindentől hámlik a fejbőröm és irritált. Ennek eddig a legszebb az összetevőlistája és ár/érték arányban a gyógyszertáriakkal szemben verhetetlen! Eleinte mindig csak SLS mentes és parfüm mentes termékeket vettem, mert elvileg azok irritatív anyagok. Ugyan úgy előjöttek a tünetek. Viszont utánaolvastam, amit a sensitive samponokba az SLS helyett beletesznek az ugyan olyan rossz az érzékeny bőrre! (Sodium Coco-Sulfate a neve) Szóval sok keresgélés után ide jutottam. Azért persze vannak hátulütői ennek is, de minimális. Nem ajánlom a használatát fej és hajpakolás után főleg ha ricinusolajjal vagy bármilyen zsíros cuccal volt, mert nem elég erős benne a habzó anyag, így csak pont a fejbőr természetes úton képzett felesleges zsírosságát képes kimosni. Nagyon szép puha, fénylő hajat eredményez, mert nem mos csikorgósra, csak kíméletesen :) Szóval, ha valaki kifejezetten szereti a volumen növelő samponokat és a tisztaságot összeköti az erős habzással, annak nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

ZSkrem

2018. március 6.

Imádom. :) Mentes minden általam nem kedvelt összetevőtől, de ugyanannyira habosodik, mint a sls-tal telepakolt termékek ( ha ez valakinek fontos :)). A többi "sima" és "bio/natúr/egészséges" samponnal ellentétben ez nem okozza a fejbőröm gyors ütemű zsírosodását, viszont a hajvégeimet nem szárítja ki. Az EuroFamilyben a 740Ft-os ára is jobban megéri, mint a Rossmanos 850Ft. Néha már a polcon kicsit sárgás, ami a színezőanyagmentesség egy kis hátulütője optikailag, de ugyanolyan jó a termék, nem romlott, senki se féljen :D Nekem a kedvencem. :) Mióta megjelent a boltokban, ezt használom, csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

WorkingClassGirl

2017. december 24.

Hirtelen felindulásból vettem, kellett egy mindenmentes tisztálkodószer. (Én tetőtöl talpig ilyeneket szeretek használni, jellemzően ugyanazt a terméket). Szépen működött is, gyengéd volt, jól tisztított, nekem talán kicsit túl sűrű, és lassan habzott csak fel, de nem volt vele baj. Viszon úgy gondolom, kicsit túlárazott, nincs benne semmi különleges, sajátmárkás termékek között hasonlóan szép INCI-t lehet találni kevesebbért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.