DermaGene

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Minden, ami nő bemutatóterem illetve online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2022. március 21.

Lelőhely:   Minden, ami nő bemutatóterem illetve online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Finoman tisztító habzó arclemosó gél tenzidekkel, tejsavval, pink grapefruit és citrom kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NovakneViki

2022. június 9.

2022 április 5. :
Mivel az utóbbi időben rácuppantam a márka termékeire, ezért gondoltam teszek egy próbát ezzel az arclemosóval. Az üveges kivitelezés nagyon tetszik és remélem, hogy amikor kifogyott, a kiürült tégelyt majd vissza lehet vinni a bemutatóterembe. Elsőre megijedtem, mert a kis pumpa viszonylag keveset adagol, az arclemosáshoz 4 pumpányit szoktam használni, gondoltam minden este 4 pumpa így két hét alatt elhasználom, de szerencsére becsapós az adagoló, mert egy hónapja, hogy megvettem és az üveg negyede fogyott még csak.
Nem habzik őrülten, a bőrt puhítja, tisztítja, a barriert nem bántja, finom citrusos az illata. Tényleg kiegészíti a cleaner mini-t.

Update: amennyire tetszett a habzás nélküli tulajdonsága tavasszal, most annyira idegesít nyáron. Időközben sikerült kiderítenem, hogy az üveget sajnos nem veszik vissza, még leadni se lehet. Mostanra az üveg alsó 1/3-nál járok és azt vettem észre, hogy minél kevesebb van az üvegben annál kevesebbet adagol a pumpa. Szinte napról napra többet kell belőle pumpálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

2022 április 5. :

Antioxidánsok: Triethyl Citrate