Dermastir

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargaorsi, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Dermastir nanotechnológiával előállított kollagén és Q10 ráncfeltöltői a legújabb termékcsoport a Dermastir termékpalettáján. A készítmény por  formában tartalmaz minden hatóanyagot, így a 40 nanométeres molekulák könnyedén bejuthatnak a bőr megfelelő rétegeibe.

- A Dermastir Kollagén Filler a mélyebb ráncok feltöltésére használandó. Segít megakadályozni a ráncok kialakulását, és segíti a szem körüli vékony, finom bőr természetes védekező képességét a környezeti hatásokkal szemben.

- A Dermastir Eye & Lip Contour Filler a szem és az ajkak körüli vékony bőrt regenerálja. Kisimítja és feltölti az érzékeny területet, eltünteti az apróbb ráncokat, gyönyörű kontúrt ad a területnek.

- A Dermastir Scar Repair Filler  a problémás bőr kezelése során keletkezett kisebb sebek,  aknés hegek, felszíni vágások eltüntetésére szolgál. A mélyebb ráncok, a vágásokhoz hasonlóan szintén jól reagálnak a készítményre: halványulnak, a bőr felszín egyenletesebbé válik. Kifejezetten ajánlott a mélyebb ráncok eltűntetésére, az ajak és szem körüli mélyebb barázdák kezelésére.

Dermastir kollagén töltőanyagok használatakor speciális masszázs technikát kell alkalmazni.

Kattykatty

2018. április 9.

Én ugyan nem ezt használom, hanem a DermaStir Scar Repair Fillert, de annak nincs oldala. Aknes arcborre hasznalom. Fogamzásgátlo abbahagyasa után az arcom oldalán jöttek ki a bőr alatti aknék, ott, ahol azelőtt bababőröm volt. Nos, ez a por elég drága, 20ezer Ft 4 kis pár ml-es ampulla, egy ampulla kb 2 hétig elég, vagy 3 ha sporolsz vele nagyon. Nos, csodát ne várjatok tőle önmagában, de nekem kozmetikusi kezelés mellett segít. Úgy vettem észre, hogy a pattanások utáni piros foltok eltüntetésében is segít, elvileg a hegkepzodest is megelőzi, valamint segít regeneralni a bőrt (oké, nyilván ha a bőr bazalis rétege is serul, akkor lesz heg, de remélem ez segít abban, hogy ne legyen olyan rossz a helyzet), valamint olyan is volt, H elő akart jönni egy nagy patti, beszortam, és elmult. Máskor nem jön be, de többször igen. Én a kozmetikusi kezelés után pár napig napi kétszer szoktam használni a friss sebekre, aztán pedig csak este. Egy doboznyit már elhasználtam (mind a 4 ampullat) és most veszem a következő adagot. Nekem javított valamennyit, tudom ajánlani. Igaz, hogy nagyon drága. Szívesen kipróbálnám a márka más termékeit is, pl az spf 50-es kaviaros krémet, de az is 20ezer Ft... Na majd egyszer talan. Szerintem a Scar Repair Fillert úgy érdemes használni, ha közben jársz kozmetikushoz is arctisztitasra, és a friss sebektol kezdve tudod ezzel kezelni. Úgy vettem eszre, H ahol már kialakult a hegszeruseg, azon nem változtatott semmit a 4 ampullanyi kezelés. Azt tudom tanácsolni mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, hogy elsősorban a fenyvedelemre figyeljen oda: spf30/50-es napvédő arcra, kalap, közvetlen napsugárzás kerülése amennyire lehet. Ha már kialakultak a hegek, akkor más termékkel érdemes próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen