Dermax

Ár:   600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naiva, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Új generációs, könnyen felszívódó natúr kézápoló. A vitaminokban gazdag avokádó és kókusz olaj természetes védelmet nyújtanak a mindennapi hatásokkal szemben. A gondosan válogatott hatóanyagok hosszan tartó hidratálást és táplálást biztosítanak, megakadályozzák az igénybe vett bőr kiszáradását. Különlegessége a béta-glükán intenzív anti-aging hatása, valamint a kókuszolaj természetes fényvédő szerepe.

Nem tartalmaz illatanyagot, konzerválószert, színezéket, parabent, PEG-et és szilikont.

A termékkel és a termék alapanyaival állatkísérleteket nem végeztek.

Katka0716

2020. február 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem hidratál kellően. Ezért csak kenem és kenem, így gyorsan fogy.
Azaz egy biztos, h jól be szívódik és a felkenés után közvetlen még úgy tűnik, h hidratál is, de aztán az első kézmosást követően újra a régi a bőröm. Pedig még újra is vettem, nem adtam fel azonnal :( inkább vissza tértem a Soliteint kézkrémhez, ami parabén mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Tami11

2020. január 18.

Az egyetlen kezkrem, ami gyorsan beszivodik, nem hagy maga utan ragacsos erzetet, es tenyleg pillanatok alatt hidratal es megujitja a bor kinezetet. Egy ideig hasznaltam a tusfurdojet is, azzal is elegedett voltam, nem szaritotta a boromet, csak aztan hianyozni kezdett a zuhanyzas illata :) de ez a kezkrem szamomra a sok probalkozas utan maga a csoda, teljesen rendbeteszi a kiszaradt bort, en csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

szzh01

2019. február 28.

Nagyon szimpatikus ez a krém, tetszik a sokféle mentessége és a szép INCI-je is. Ár-érték aránya is nagyon rendben van.
Állaga könnyed, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nekem nem hagy zsíros réteget.
Egyszerű krém illata van, semmi rossz, vagy zavaró nincs benne számomra; szeretem, hogy ilyen kellemesen természetes enyhe saját illata van csak, ami nem tolakodó, nem leng körül még egy óra múlva is.

Ha gyors segély kell, csak ezt használom, mert még az indulás pillanataiban is be merem kenni vele a kezem, ha tudok várni mindössze 5-10 másodpercet a felszívódására. A számítógép előtt is egy lélegzetvételnyi szünetben be tudom vele kenni a kezem, anélkül, hogy utána ráragadnék a klaviatúrára. Sőt, piros lámpánál is használom, mire indulni kell már meg tudom fogni a kormányt.

Viszont! Valahogy nem tartja be azt az ígéretét, hogy hosszan tartó hidratálást és táplálást biztosít. Nekem csak rövid távon segít, gyakran kell ismételnem a kenését, mert hamar feszülni kezd a kezem - őszintén szólva nem értem miért. Megkockáztatom, hogy olyan, mintha minél gyakrabban kenném be vele a kezem, annál szomjasabb lesz a bőröm. Furcsa és érthetelen, mert legjobb tudomásom szerint nincs az INCI között olyan összetevő, ami ezt okozná.

Emiatt tulajdonképpen csak egy 3-ast érdemelne, de mert olyan szép az összetétel és nagyra értékelem a koncepciót és a gyors felszívódást, megadom a 4 csillagot neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

ccvc

2019. január 20.

én ezt a krémet esti arckrémnek használom :D
gyorsan beszívódik, semmilyen zsíros érzést nem hagy.
nagyon nehéz normális összetevőjű arckrémet találni, mind tele van nyomva parfümmel, parabénnel, vagy olyan anyagokkal amiket a lábamra sem tennék nemhogy az arcomra.
egyébként is elég száraz az arcbőröm, szóval ez a krém tökéletesen bevállt rá. a pattanás utáni hegeket is gyorsabban eltünteti. így hát nálam 5 csillag bár nem a kezemre használom, annak semmi baja, nem kell rá krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

én ezt a krémet esti arckrémnek használom :D
gyorsan beszívódik, semmilyen zsíros érzést nem hagy.

NadjaBlue

2019. január 12.

Nagy szívfájdalmam, hogy olyan nehéz jó illatmentes kézkrémet találni, szóval nagyon hálás vagyok ezért a termékért. Ráadásul még cruelty free is! Tényleg hiánypótló darab. Csak ajánlani tudom, főleg akkor, ha hozzám hasonlóan száraz, ekcémás bőrrel vagytok megáldva. Egyáltalán nem érzem túl zsírosnak a krémet, jól hidratál és pár perc alatt felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

szisza9

2018. december 3.

bár kicsit furi az illata, de szeretem az INCI-jét. ahhoz képest hogy viszonylag sokat kenem a kezem, kb fél évig azért elég volt (főleg hogy nyáron annyira azért nem használtam). 2-3 alatt szárad meg a kezemen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Dea

2018. június 14.

Hagy maga után egy kis zsíros réteget,illetve fura illata van,ahogy érintkezik a bőrömmel,emiatt nem venném újra. De maga a koncepció nagyon dicséretes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Latya

2018. április 13.

Kipróbáltuk a párommal együtt. Mindkettőnknek az a tapasztalata hogy nagyon kellemetlen tapintású,fénylő,zsíros érzetű volt a kezünk még tíz perccel a krém felvitele után is. Nem szívódik be. Le is kellet mosnunk utána. A jól bevált dermax testápoló az egyetlen krém, amit kézkrémként is tukok használni. Édesanyám ekcémára hajlamos kezein viszont szépen felszívódott a dermax kézápoló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

cattitude

2018. február 8.

ezer éve kerestem egy olyan kézkrémet, amiben nincs ásványi olaj és a glicerin sincs túlságosan elöl az inciben. véletlenül találtam ma rá a Rossmannban és a kedvező ár miatt megvettem. külön örülök, hogy szilikon ás parfüm sincsen benne. a szaga eléggé nyers, nem nagyon hasonlít semmire, még a régi gyógyszertári kenőcsökre se, amiket gyerekkoromban használtunk. a bőrbe jól be lehet masszírozni, de hagy egy réteget a kézen. egyelőre még csak ismerkedem vele, de megelőlegezek neki 5 csillagot.

update: már le is vonok egyet, a csomagolása botrányos, a zárt kupakba belenyomódik a krém a táskámban... miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Glorcika

2018. január 19.

Én is szeretem ezt a kézkrémet, mivel ekcémás a bőröm, ezért próbáltam olyat keresni, amiben nem sok rossz dolog van. Egyedül az a bajom, hogy száraz érzetű a kezem utána, jobban szeretem a zsírosabb kencéket. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol