Dermedic

Ár:   1909 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napraforgo13, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   1909 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézápoló krém a nagyon száraz, ekcémás kéz ápolására. Az Omega 3, 6, 9 telítetlen zsírsavakban gazdag lenmagolaj enyhíti az ekcéma tüneteit (viszketés, szárazság, feszülő érzés, irritáció, az epidermisz mikrosérülései). Felgyorsítja a regenerációt és javítja az epidermisz mikrobiómáját. A magas tisztaságú lanolin mélyen hidratálja és lágyítja a bőrt. A bőr mélyebb rétegeibe épül be, helyreállítja a bőr védőrétegét és megakadályozza a transzepidermális vízveszteséget. Az E vitamin serkenti az enzim aktivitást és táplálja a bőrt, epidermális lipid lamellává alakítva magát. A krém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön. Az allantoin enyhíti az irritációkat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás esetén postázom

momo

2021. május 5.

Fájó kezekkel kértem segítséget a gyógyszertárban, ezt a krémet ajánlották. Illatos, de nem bántóan és nem irritálja a kezemet, pedig ezzel gond szokott lenni. Irodai munkám van, olyan gyorsan beszívódik, hogy konkrétan a felkenés után 5 másodperccel már tudom is folytatni a gépelést. Nagyon-nagyon ajánlom, azt hiszem nálam állandó darab lesz. Soha nem volt ilyen jó kézkrémem, pedig a Astrixról a Clarinsig végigzongoráztam pár terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

farkaslulu

2021. május 4.

Legjobb kézkrém amit valaha használtam, pedig nagyon sokat kénytelen voltam kipróbálni. Gyorsan beszívódik és tökéletesen hidratál. Talán annak, akinek nagyon száraz a keze télen nem lesz elegendő, de nekem még akkor is megfelelően hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Jansis

2021. január 30.

Minden évben ősztől majdnem nyárig "meghal" a kezem: ha nem kenem 10 percenként valamivel, már hámlik a szárazságtól és gyakran be is vérzik annyira felreped; a csuklómtól az ujjaim végéig. Ez az első krém, ami tényleg hosszantartóan védi és nem csak pl. fél óráig tart a hatása hanem elég csak 1x bekennem egy nap és teljesen ellenáll a hidegnek - szélnek. Zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.