Dermomed

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marlu, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Testápolás

Intim mosakodó a mindennapos gyengéd intim higiéniáért. Gyengéden tisztítja még a legérzékenyebb bőrt is és segít megszüntetni a kellemetlen szagokat. Izlandi zuzmó kivonattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt pH 4,5.

ssteff15

2018. július 1.

Teljesen rossz termék. Rettentő szaga van..tudom tudom, nem virágosrét illatúnak kell lennünk, és nem is kéne illatosított cuccokat használnunk legalább odalent. Mégis vonzott engem is a szagsemlegesítés és hogy tökéletes a hiperszuper érzékeny bőrnek is. Nem mellesleg az ára is baráti. Egy ilyet és egy rózsaszínt vettem, és ezt kezdtem először használni. Valami kegyetlen szaga van, nem éreztem magam frissnek tőle csak büdösnek és kellemetlennek. Ki is pattogtam és összejött egy fertőzés is és mivel már már kínosan ügyelek arra(egy korábbi súlyos fertőzés miatt és egy újabb hasonlót ezzel megelőzve) hogy ne szedjek össze semmit és ennek érdekében mindent fertőtlenítek biztos vagyok abban hogy ez a mosakodó váltotta valahogy ki. Miután leváltottam a lactacydra elmúlt a problémám, aztá mikor újra próbált használni kiújult. Több sem kellett ahhoz hogy a kukába dobjam. Ezek utén félve kezdtem használni a rózsaszín társát és meglepve tapasztaltam, hogy ellentétben ezzel az is tudja hozni nekem azt az érzést és hatást mint a lactacyd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Tmika

2018. június 9.

Az ember azt várná egy ilyen terméktől, hogy nem büdösebb lesz tőle, hanem hogy tiszta, és friss. Na ez nem ilyen. Mintha nem is használtam volna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

marlu

2017. március 9.

Bár azt ígéri, hogy megszünteti a kellemetlen szagokat, nálam pont inkább előhozta. Elsőre tényleg kellemes az illata, de használat után ez megváltozik. Irritációt nem okozott, így gondolom a moha kivonatnak van ilyen illata, mindenesetre nekem 1 hétig tartott mire megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.