Dermomed

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2016. január 7.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Keratinnal és pantenollal táplálja és védi, valamint simává és dúsabbá teszi a hajat. A keratin segít megvédeni a hajszálakat a sérüléstől, erősíti és fényessé teszi a hajat. Parabén mentes.

Kispitypang

2018. április 29.

Nem kifejezetten rossz, de semmiképpen sem mondanám egy jó terméknek. Kifejezetten azért vettem, (vesztemre sajnos a nagy kiszerelést), hogy az első mosásnál használjam, amikor amúgy is több sampon fogy. A második mosásra mindig valami jobb minőségűt használok. Heti 2x mosok hajat és egy-egy alkalommal 2 teljes pumpálásnyit nyomok ki, így most fog elfogyni, szerintem közel egy évig kitartott. Az üzletben szagolgatva még tetszett az illata, azonban használat közben már valami nagyon más, kesernyés mellékillatot is érzek rajta. Hatását tekintve szerintem nem ront, de nem is javít a hajam állapotán, olyan semleges. Ha elfogyott inkább visszatérek a Kallos literes samponjaihoz, ebben a műfajban azok jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Besscica

2018. február 15.

Azt teszi, amit egy samponnak tennie kell. Ami miatt megvettem, az a kiszerelése, és hogy argán olajat tartalmaz. Az illata is kellemes. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon jó sampon, sokszor újra vettem már :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nagyon jó sampon, sokszor újra vettem már :-)

Torpece

2017. június 16.

Az illata fantasztikus, a pumpás 1 literes kiszerelés is nagyon praktikus nekem, viszont maga a sampon szerintem kicsit híg, így elég sok kell belőle. Egyéb kielemkedő hatásról nem tudok beszámolni, sem látványos romlást, sem javulást nem vettem észre használata mellett a hajamon-fejbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Kitty0216

2017. január 30.

Eleinte jónak találtam, tetszenek az összetevői, de most majdnem 3 hét használat után rettenet viszket tőle a fejbőröm, a hajam száraz és mintha korpak is megjelentek volna... :( Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

pixie

2017. január 26.

Jó illatú sampon, praktikus a pumpás - és nagy - kiszerelés. Kicsit laposabb a hajam tőle, viszont határozottan kevésbé hullik, mint az Alverde samponoktól, és kevésbé is töredezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Agicaa1

2016. november 16.

UPDATE: A fejbőröm viszket tőle, és a korpáim is megjelentek.. kuka

szeretem, nagyon jó kis sampon, jó alap a többi hajápolómhoz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

UPDATE: A fejbőröm viszket tőle, és a korpáim is megjelentek.. kuka

szeretem, nagyon jó kis sampon, jó alap a többi hajápolómhoz:)

szaszniki

2016. augusztus 25.

Szuper termek!!! Dm-ben vettem akciosan, ugy voltam vele miert ne? Elso hajmosasnak a head&shoulders citrusos samponjat hasznalom (mar evek ota) es oblites utan ezzel mosom meg. Eddig mindig felalltak az apro kis hajszalak a fejem tetejen, de ennek a termeknek koszonhetoen teljesen megvaltozott a hajam texturaja, annyira selymes es puha. Teljes mertekben elegedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

betty23

2016. augusztus 18.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelést, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Fél éve használom és nagyon lassan fogy. Elég száraz a hajam és a fejbőröm is, samponhoz képest jól ápol, teszi a dolgát. Attól függetlenül, hogy jó termék, nem hiszem, hogy újraveszem. Nagy plusz viszont, hogy parabéntől és szilikontól mentes. Amúgy elég kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

nika15151

2016. június 16.

Akciós áron 999 forintért jutottam hozzá a DM-ben. Merész voltam, s a nagy, pumpás kiszerelést vásároltam meg. Első használat után tudtam, hogy szeretni fogom. Egyszerre krémes és jól habzik,az illata nekem nagyon tetszik, a hajam tapintása pedig mintha selymesebb lenne a használata után. Biztos vagyok benne, hogy elfogom használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol