Dermomed

Ár:   549 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja még a legérzékenyebb bőrt is. Táplálja, védi és simává teszi a bőrt nap mint nap. Bőrgyógyászatilag tesztelt, 5.5 pH. Parabén mentes.

xfxff349

2017. november 25.

Nagyon kellemes az illata, ami nagyon tartós, jól hidratál és olcsó is. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Marcipan84

2017. július 25.

Második kedvenc Dermomedem.
Tusfürdőhöz képest tartós az illata, nem szárítja a bőrömet.
Virágot egyáltalán nem érzek benne, de ez így tökéletes. Friss, édeskés barackos. Az íriszes változathoz képest ez egy kevésbé komoly, "tündérkésebb" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Második kedvenc Dermomedem.
Tusfürdőhöz képest tartós az illata, nem szárítja a bőrömet.

tundying

2017. február 27.

Ár-érték arányban tökéletes. Az egyedüli gyenge pontja, hogy az illata nem túl erőteljes, de ennek használata után valahogy kellemesebb/jobb tapintású a bőröm, mint más tusfürdők után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Bnemrita

2015. október 20.

Ezt használom most. Nekem nagyon tetszik az illata és az állagai is. Jól habzik, a bőrömet nem bántja, kellően puha lesz tőle, ja és az ára sem vészes. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

senskin

2015. augusztus 2.

Az a fránya frangipani rontja el az illatát. A barack még oké, de így túl sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

2015. március 23.

Nekem nagyon tetszik az illata, egyszerre friss és melengető, puha, nőies. (parfümben is szeretem a frangipanit mint összetevőt.) Tusfürdők esetében igazából ha nem irritál/szárít és nincs tele csúnya összetevőkkel akkor nálam az illat dönti el, hogy melyiket szeretem és melyiket nem, ezzel teljesen meg vagyok elégedve, nem szárít, jól habzik, megfelelően tisztít az illatát pedig imádom. Igaz, van olcsóbban is jó tusi (pl. Balea), de ennek sem vészes az ára, volt már olyanom ami ennél drágább ráadásul irritált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Pampilla

2015. január 27.

Én a Jég és Egzotikus gyümölcsök változatot vettem meg,ami itt még nincs feltöltve,(ha senki nem rakja fel,akkor majd később megteszem) valami mennyei illata van,bele tudnék nyalni,semmi mű.
De elsősorban azért vettem meg,mert szerepel rajta a nyuszis logó (nem tesztelték állatokon) és úgy gondolom 2015-ben már itt az ideje,hogy ne támogassam az állatok szenvedését,csak azért hogy én élvezkedhessek.
Az ára egyáltalán nem volt brutális, úgyhogy akinek fontos az állatok élete,vegye ezt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 27.

tátombák

2015. január 5.

Anya vette, elvoltunk vele. Krémes, jól habzik, kellemes illatú, de mégsem fogok rá emlékezni, vagy újravenni. Olyan kis semmike

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.