Dermomed

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reka811, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő argánolajjal

Gyengéden tisztitja még a legérzékenyebb bőrt is. Táplálja, védi és simává teszi a bőrt nap mint nap. Bőrgyógyászatilag tesztelet 5. 5 pH. Parabén mentes.

LindaErnszt

2020. május 26.

Végre egy tusfürdő, aminek tartós illata van.
Nagyon megszerettem és az ára is nagyon barátságos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Végre egy tusfürdő, aminek tartós illata van.
Nagyon megszerettem és az ára is nagyon barátságos!

Gigike

2020. február 11.

Nagyon csípem ezt a kis finomságot 😊
Valamiért betegesen vonzódom az Olasz dolgokért.. Sokan kérdezik itt a kommentekben, hogy hol lehet kapni, mi az euro familyben szoktuk venni az 1 literes pumpás változatát kb 750-800ft-ért. Ár érték arányban csodálatos! Az illata meg hát... 🥰
Csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagyon csípem ezt a kis finomságot 😊
Csak ajánlani tudom 😊

PDEva

2019. január 9.

Imádtam! Nekem is, anyukámnak is szuper volt a száraz, időszakonként ekcémás bőrünkre! De hova tűnt?? Egy időben jól bevásároltam belőle, ajándékba kapott ligetszépeolajos tusfürdőmmel felváltva használtam, de kimerült a raktár, és keresem, de nem látom sehol, hónapok óta.

UpD: 2019.01.07. Ismét találtam belőle. Egy csillagot levontam az utolsó két, kockázatos összetevő miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Bermuda

2018. december 27.

Kicsit talán jobban habzik, mint a többi Dermomed, de a hatása ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Kicsit talán jobban habzik, mint a többi Dermomed, de a hatása ugyanolyan jó.

vilovia

2018. július 9.

Egy éve váltottunk erre a habfürdőre, nekünk nagyon bevált. A lányaim ekcémásak voltak ősztől tavaszig éveken át, de ez a probléma egy éve már nem jelentkezett. Kenni sem kell a bőrüket, zseniális cucc. Az én bőröm is nagyon száraz, a zuhanyzás utáni testápolás mindennapos rutin volt, aztán az elmúlt egy évben ez a szokás is megkopott, nem véletlenül. Még pár évig biztosan maradunk ennél a márkánál. :)
Az eurós boltokban 540 Ft a 750 ml-es kiszerelés, elképesztő ár-érték aránya van. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

virgin86

2018. április 17.

Ajándékba kaptam, és már el is használtam. Nagyon jó az illata, a bőröm is szerette. Tudja valaki melyik üzletben lehet kapni? Szívesen vennék még belőle, de nem látom sehol a boltokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Nicu

2018. március 11.

Kellemes, tényleg kicsit keleties az illata. Főleg habfürdőzéshez használom. Jól habzik, nem irritál, puha lesz tőle a bőröm. Vőlegényem is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Anriette

2017. december 11.

Random vásárlás volt, amit nem bántam meg. Végre egy tusfürdő, aminek tartós az illata! Imádom az illatát, orientális, titokzatos, mély, keleties. Télen száraz a bőröm (egyébként érzékeny is), de nem szárította tovább, hanem bársonyos lett. Nem irritál. Nem habzik jól de nem vesz le tőlem pontot. Az ára is barátságos. Számomra telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

xfxff349

2017. november 25.

Imádom az illatát, ami hihetetlen tartós, akár még este is érzem a reggeli fürdésből maradt illatot a bőrömön. Szárítani sem szárít, sőt, és allergiás reakciót sem produkál az iszonyatosan érzékeny bőröm. Szerintem messze sokkal többet ér, mint bármely márkás és drága tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

pomme

2017. augusztus 14.

Aki szereti az olaszos, nehéz (férfias) illatokat, annak biztos telitalálat. Nem szárít, nagy mennyiség és olcsó, szóval tusfürdőnek jó, csak az illata nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Agánolajból kivont PEG-mentes feküleletaktív amfoter, mely a gyártó ígéretei szerint megőrzi az eredeti olaj emolliens tulajdonságait és krémes, stabil habot képez. Jellemzően samponokban, habfürdőkben és más, az érzékeny bőr bőrbarát tisztításához használt termékekben használatos.