Desert Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Hajápolók

evare

2017. október 20.

Legjobb, legfinomabb illatú balzsam amit próbáltam.
Sokadszor rendelem újra az iHerb-től.
Egy dologra azonban figyelni kell; hogy csak a haj hosszára kerüljön, különben túl selymes, zsíros hatású lesz a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

Legjobb, legfinomabb illatú balzsam amit próbáltam.
Sokadszor rendelem újra az iHerb-től.

Adnilem

2017. október 11.

Én is utazó változatot rendeltem először. Annyira jónak ítéltem, hogy megvettem a teljes kiszerelést is. Nagyon fincsi illata van, tápláló, szuper összetevőkkel. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat és keveset kell használni belőle. Nem tudok belekötni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Mara

2016. május 28.

Az utazó változatot rendeltem kipróbálásra. Nagyon könnyen fésülhető lett a hajam, nem nehezedett el, de a samponja szerintem magában is olyan jó értelemben olajos, hogyha valakinek nem nagyon száraz a haja, akkor lehet balzsam nem is kell. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract