Desert Essence

Ár:   2000-5000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   237 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   2000-5000 Ft
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

z ausztrál teafaolaj és a citromhéj kivonat gyengéden eltávolítja a felesleges szennyeződéseket és zsírt a hajból, anélkül, hogy roncsolná vagy kiszárítaná azt. Az organikus Maca gyökér kivonat erősíti és védi a hajat. Rendszeres használatával, a haj puha, sima és kezelhetőbb lesz.

Az NFS által hitelesített termék. Állatokon nem tesztelték.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2018. március 22.

Szombaton èrkezett hozzàm egy Iherbes csomagban ez a kis csoda. Kb. 1 ève az addig száraz hajam nagyon zsírosodni kezdett (belső okok). Nem igazán találtam olyan sampont, amivel a 2. nap vègère ne lett volna ismèt zsíros. Ezzel szombaton megmostam, ès mèg ma, hètfőn is szárazsampon nèlkül lèptem ki az utcára. :) Vigyázni kell vele, mert szárít, bár èn a száraz hajvègeim miatt mindig használok balzsamot, majd hajolajat. Az illata szubjektív. Èn gyűlölöm az összes gyümölcsös illot. Ennek a termèknek a citromos illata viszont alig èrződik. Ha brutál citromis lenne, ezèrt a hatásèrt mèg azt is bevállalnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

sztich

2017. október 6.

Zsíros, vékony szálú hajam van. Nem tudtam kitolni a hajmosást, és nehezen tudtam kifésülni a hajam utána. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

evare

2016. október 8.

Minden pénzt megér. Az eddig használt legeslegeslegjobb sampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Minden pénzt megér. Az eddig használt legeslegeslegjobb sampon.

wasp

2015. január 29.

A második Desert Essence samponom, nem csalódtam benne. Nagyon könnyű, jól habzik, kevés is elég belőle, kellemes az illata és nagyon szépen tisztítja a fejbőröm, anélkül, hogy az utána viszketett volna. Alapvetően zsíros hajra ajánlja a gyártó és kicsit tartottam tőle, hogy az ekcémára hajlamos bőröm és a száraz hajvégeim nem fogják szeretni, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Se allergiás reakció, se viszketés. :) Az egész hajam kellemesen puha és jó illatú, plusz a fejbőröm is hálás érte, ami nagy szó. Tény, hogy a kondícionálójával együtt még jobb a hatás, én mindkettőt használom és nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Vitaminok: Panthenol

Forrás: truth-in-aging, BFT

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.