Desigual

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák

A Desigual spanyol divatmárka 2014-ben adta ki első, hölgyeknek szánt illatkollekcióját.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gurmand

Főbb illatjegyei: praliné, vörösáfonya, feketeribizli, grapefruit

viki0428

2017. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, amikor először szimatoltam meg arra gondoltam hogy nem rossz, de magamtól biztosan nem vettem volna meg. Azóta többször is használtam már és egészen megkedveltem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

nyarigabi

2016. december 14.

Azóta vártam, hogy találkozzam ezzel a három Desigual illattal (Fun, Love, Sex) mikor 2014-ben feltöltöttem őket ide. Azt hiszem túl sokat vártam ezektől az illatokról. Az üveg alapján valami különlegesebbre számítottam, ebből a szempontból csalódott vagyok. A Love egy kellemesen gyümölcsös édes illat, a Fanta szeletre emlékeztet az illata. 4000 Ft most a Dm-ben az 50 millis, annyit talán ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

juditkaa70

2016. június 24.

Nagyon bejön a Desiguál márka parfüm illatai. Isteniek az illatai. 2 Desigual parfümöt birtoklok az illatai közül jelenleg. Finom,nem tolakodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.