Dettol

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló uborkás felfrissülés

Az új formula hatékonyan távolítja el a kórokozókat, ugyanakkor gyengéd a bőrhöz. Mindennapi használatra alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiszuli

2020. július 30.

Háromféle utántöltőt használunk, ez az egyik. Ennek van a legistenibb illata, viszont ez szárít leginkább. Nekem elég zsíros bőröm van, a kezem kiszáradása inkább csak a kemény téli, szeles időben szokott fenyegetni, azon kívül nincsenek problémáim, így nyáron pl ez a gél sem okoz gondot. Ilyenkor nagyon szívesen használom. Amikor télen használtuk, akkor viszont sokat kellett utána kézkrémezni, így le is cseréltem akkor egy másikra. Számomra ez nem von le az értékéből, de annyi felebaráti jó tanácsom van, hogy akinek száraz a bőre, az inkább a fehér, aloe vera-s utántöltőt használja, télen pedig valószínűleg mindenkinek érdemes kerülnie ezt a fajta utántöltőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Vivus94

2020. július 30.

Szépen tisztít, az én kezemet nem szárította, de nekem ez az illat nagyon nem tetszik. Édes, tömény minden kézmosásnál. Párom viszont kifejezetten szereti ezt. Szerencsére én vásárolok minden ilyet, így a továbbiakban más illatokkal próbálkozom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Madi

2020. április 29.

Imádom az illatát, az összes közül talán ezt szeretem a legjobban. Tisztítani jól tisztít, de sajnos engem nagyon szárít, sokkal jobban, mint a klasszikus fehér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Babooca

2020. április 22.

Szeretem az illatát, leggyakrabban ezt a fajtát szoktam újravenni. Aránylag jól tisztít, a zsíros kezeket viszont elsőre nem lehet vele letisztítani. Sajnos engem nagyon szárít, többszöri kézkrémezés után is még látszik az eredménye, így már csak akkor használom, amikor szükséges, mellette egy egyszerűbb szilárd szappan is van a mosdókagyló szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Nittuska

2019. február 24.

Hát a gyerekeknek és nekem sem igazán tetszett az illata, ők nem szívesen használták. De azért hála így is elfogyott 😂 biztosan nem veszem újra, más illatokkal próbálkozok. Pl az Aloe Vera társa nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Barbi89

2018. december 17.

Az illatok közül ez a nagy kedvenc! Alaposan tisztít, jó érzés vele kezet mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

ponilopopolopo

2018. október 13.

Nem irritál, nem szárít. Az illata sem kifejezetten uborkás, kicsit almásabb.. De nagyon tetszik, eddig nincs negatívuma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

Színező anyag. (Zöld)