Baba

Ár:   560 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dezodor egész nap véd az  izzadástól. Bőrápoló komponenseket tartalmazó Proderma összetevője segít megőrízni a bőr természetes lipid egyensúlyát. Alkoholt nem tartalmaz, használatkor nem csíp. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Hecate

2018. április 10.

Kellemes használni. Ápoltság érzetet biztosít, irritáció- és foltmentes. Szeretem a diszkrét illatát és a kedvező árát, de nekem nem túl jó izzadásgátló (igaz erősen verejtékezem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

lynxcat

2017. január 23.

A kedvenc dezodorom! Persze, hogy megszüntették :D Miért is ne? Biztosan több vevője van a boltok polcain található borzalmaknak. :)
Nekem a buborékfújó illata jut eszembe róla. Remélem hamarosan visszatér...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Nekem a buborékfújó illata jut eszembe róla. Remélem hamarosan visszatér...

PETRA820718

2016. február 21.

Összességében szeretem, mert:
-Jól dezodorál
-Tisztaság illata van
-Nem hagy fehér foltot
-Nem csíp
-Sokáig érződik
Amit igér azt teljesíti. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Összességében szeretem, mert:
-Jól dezodorál
-Tisztaság illata van
-Nem hagy fehér foltot
-Nem csíp
-Sokáig érződik
Amit igér azt teljesíti. Ár-érték arányban tökéletes.

miskvx

2015. június 4.

Nagyon szeretem, tisztaságillat kb fél napig. Utána fújni kell de ezt már megszoktam :) valamelyik verziója mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

Vivi92

2014. szeptember 19.

Ugyanazt tudom hozzá írni, mint az aloe verás változathoz. Mindkettő csodákat művel: Szárazon tart és egész nap kellemesen illatozik. Én az aloe verásat talán jobban szeretem az illata miatt, de nehéz dönteni, mert mindkettő nagyon kellemes és egyformán hatékony. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

lalavica

2014. május 19.

Nagyon jó az ára, emellet pedig kitűnő izzadásgátló. A szaga kellemes, a szappanra hasonlít, nem irritálja a hónaljat, nem csíp. Sajnos hajlamos foltot hagyni ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

rosa.love

2014. május 6.

Szeretem ezt a dezodort. Nekem nem durrantotta be a hónaljmirigyeimet mint az alattam szólónak,viszont a vélemény olvasása óta nem bírom abbahagyni az egyik daluk dúdolását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

nagy.nikike

2014. április 29.

Kellemes meglepetés volt ez deo. Akciósan vettem és meglepően jónak bizonyult. Kellemes púderes illata van, igaz egy fárasztó munkanapon megizzadok mellette de nem leszek szagos csak finom illatát lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

gini88

2014. február 12.

Sajnos a hónaljmirigyeimet bedurrantotta, ezért le kellett állnom a használatával, pedig nagyon szerettem mind az illatát, mind pedig a hatását. Eddig el sem tudtam képzelni, hogy fájhat a hónaljam egy dezodortól, ez az első deo, ami ezt váltotta ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

nagyerika28

2014. január 25.

Nagyon jó kis púderes illata van,nekem egész nap hatásos,semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.