DHC

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó olaj, mely teljesen feloldód minden szennyeződést, kozmetikumot, még a vízálló szempillaspirált és a szemceruzát is, miközben táplálja és antioxidánsokkal látja el a bőrt.

Erika1986

2020. január 6.

Zsenialis. Ajandekba kaptam egy megrendeles Melle. Eloszor nekem kicsit furcsa volt az illata, nem is hasznaltam azt gondoltam talan lejart a szavija. De aztan rakerestem itt s valaki irta gyogynovenyes illat igyhat mertem újra hasznalni. Azota egyszeruen imadom. Teljesen uj szinte emeli az arctisztitast, annyira egyszeru es gyors, valamint natur, termeszetes hatasu vele az arctisztitas. Amellet h alaposan tisztit, tenyleg taplalja a bort, lemosasa utan finom pihe puha bort eredmenyez. En szemre nem hasznalom mert bar nem irrital, par perc homalyos latast okoz, szemfesteklemosasra nekem a bioderma micellas viz valt be. En szaraz borbe masszirozom, ahogy kedvem tartja alaposan vagy eppen csak, majd langyos vizzel leoblitem es kesz is. Hatasa nalam ua mint a kiehl's midnight recovery cleansing oilnak, de mig az agyonillatozott, tomeny levendula, ennek egy halvany, natur, termeszetes 'szaga' van csak. En mindenkinek ajanlom, aki szeretne kimeletesen, alaposan, es gyorsan letudni az arcmosast :D en mar csak ezt hasznalom estenkent, az amugy szupererzekeny boromre, reggelente meg neha elokerulnek a habzo arctisztítók (khiel's calendula ill bioderma sensibio habzo) de egyre macerasabbnak tartom a hasznalatukat. Sztem minden penzt meger, tenyleg nagyszeru termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ABarbara

2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!
Kellemes a felvitele, nem csípi a szememet, és vízzel érintkezve könnyen lejön (én megnedvesített pamut törölközővel szoktam letörölni). Az Ordinary csalódás után örülök, hogy találtam egy szuperül működő terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!

dalma9

2019. szeptember 18.

A legjobb dolog a világon! és ezt most teljesen komolyan mondom..
Még japánban szereztem be belőle, mert ott is nagyon ajánlották, hát én abszolút beleszerettem! Annak ellenére, hogy kicsit zsírosabb a bőrőm ez az olaj egyáltalán nem nehezít el.
Eleinte sminklemosó kendőket használtam, aztán vattakorongokat de zavart a szemét amit termelek, ráadásul a bőrömet is nagyon kicsípte. Ezzel az olajjal viszont annyira egyszerű lemosni minden sminket, és ráadásul tényleg MINDEN lejön vele. Eleinte csak egy kis üvegeset vettem, amit így is majd egy évig tartott, mert tényleg nem kell sok belőle! Viszont most biztosan megveszem belőle a legnagyobb kiszerelést!
Csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A legjobb dolog a világon! és ezt most teljesen komolyan mondom..
Csakis ajánlani tudom!

Mitsuko

2019. március 27.

Ez.Valami.Csodálatos!!!
Én úgy szoktam beszélni erről a lemosóról a barátaimnak, hogy gondolkodom, hogy házi oltárt emelek neki. Sokat olvastam az olajos lemosókról, az Elizavecca és a Kose rózsaszín lemosók meggyőztek, hogy ez a nekem való vonal. Az olajos lemosó és a dupla arctisztítás megváltoztatott mindent, amit eddig tapasztaltam az arcápolásban. (Azt hiszem, ezt kellene minden kiskamasznak a kezébe adni és megtanítani az arcápolásról inkább minden előtt.) Szóval ezek után vissza-visszatértem a DHC leírásaihoz. Hónapokig gondolkodtam, hogy hát nem olcsó, megéri-e vajon, ikonikus, és mi van, ha megfertőzte az agyam a marketing? Aztán megvettem. És hát csajok, a legjobban elköltött pénzem volt hónapok óta, minden cseppje megéri az árát! És már nem tudom hogy fokozhatnám, de tényleg fantasztikus! Rozmaring illatú, ettől van benne egy kicsi furcsaság, sültekre szoktam gondolni. DE! Soha egyik lemosó után sem volt még ennyire puha a bőröm és közben tökéletes tisztaság érzetét nyújtja. Nincsenek kérdőjelek, nincsenek kétségek. Száraz bőrbe masszírozok 1–1,5 nyomásnyit (pumpás kiszerelésú), hangulattól függ, hogy 1 percig bírom-e simogatni vele a bőrömet, de ezzel inkább bírni szoktam az időtartamot, aztán bő, langyos vízzel leöblítem, szembe kerülve eleinte valóban okozott homályos látást, kis kihagyáskor is (több lemosóm is van, váltogatom), de az a tiszta- és puhabőr-érzet, ami utána jön, az megéri. Remélem, már értitek, hogy imádom ezt a lemosót és nem bántam meg, hogy rászántam a pénzt. Nem sminkelek, de autómentesen közlekedem a fővárosban, vagyis a bőrömre rakódik kosz és por és izzadtság, ezzel a lemosóval egy körben is tisztának érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Ez.Valami.Csodálatos!!!

anneshirley

2018. december 5.

Első sminklemosó olajam: gondoltam az őszi-téli időszakra jobb lesz előállnom egy, a micellás vizeknél kimélőbb módszerrel. A minimalista, barátságos összetevői és a hírneve miatt választottam. Egy pumpálásnyi gond nélkül leszed mindent, de hozzátenném, hogy szemsminket nem használok. A bemasszírozása eleinte fura érzés volt, de már megszoktam és szinte várom, kicsit wellness-szerű számomra a művelet. Vízzel könnyen lejön, nem marad utána semmilyen olajos réteg, csak a puha, tiszta bőr. Boldogság, hogy nem kell a vattakorongokat pazarolnom. Nagyon-nagyon enyhe rozmaringos illata van. Amiért mégis mínusz 1 csillag: ha a szemembe kerül, borzasztóan csíp és percekig homályosan látok.
SZERK.: azóta már nem bántja szememet, biztos hozzászokott, amit igazából nem tudok, hogy jó vagy rossz hír-e, de így már jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

gaimanna

2018. november 28.

A kombinált bőröm miatt kicsit aggódtam olajat használni, meg furcsának is tartottam, hogy dörzsöljek a full kisminkelt arcomra olajat kézzel, milyen gusztustalan lehet az... de ez a cucc egyszerűen zseniális! Gyakorlatilag maradéktalanul leolvasztja a sminket, és miután lemosom, az arcom friss és tiszta, egy cseppet sem zsíros! Én utána mindig megmosom még habzó lemosóval is, de eddig a sminklemosás és az arcmosás között mindig kellett egy biztonsági micellásvizes vattás törlés is, ennél viszont szükségtelen. Kicsit levendulás-gyógyfüves illata van, ami különösen tetszik benne. Sőt, amikor elfogyott a szemfestéklemosóm (arra jó ideje csak a Clinique Take the day off-ját használtam), megkockáztattam, hogy ezzel dörgölöm meg a szempilláimat: működött! És ami még jobb: nem irritálta a szememet sem. És ahogy nézem, jó sokáig elég lesz, nagyon-nagyon keveset kell csak használni a teljes arc letakarításához. Szóval ez egy csoda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Bokorkata

2018. november 1.

Sosem volt olyan sminklemosóm ami igazán bevált volna, mielött kipróbáltam ezt az olajat. Könnyedén lehozza a vízálló spirálomat is, nem irritálja a bőrömet, nem szárít, nem is marad zsíros az arcom a használata után. Nagyon elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Percoon

2018. október 24.

Kedvenc arclemosó olajom, mindent tud amit egy ilyen terméknek tudnia kell, nem olcsó, de megéri az árát, sajnos kicsit nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Doridia

2018. október 5.

Teljesen érthető körülötte a hype, nagyon szuper arclemosó olaj! Egyáltalán nem szárít, ugyanakkor nem hagy olajos réteget maga után. Bár én a double cleansing híve vagyok, és utána még megmosom az arcom géles lemosóval, akár önmagában is használhatnám, mert teljesen eltávolítható. Nagyon szépen feloldja a sminket. Részemről jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

cattitude

2018. január 23.

egy szállodai sample-t használtam egy hétig (:D) és nagyon jó kis sminklemosó olaj ez, komolyan megérdemli a hype-ot, amit kap. nagyon jó érzés használni és tényleg leolvasztja a sminket, még a vízálló szempillaspirált is, csak rendesen bele kell masszírozni a bőrbe. a víz teljesen leoldja, nem marad ragacsos vagy olajos a bőröm utána. nem vettem teljes kiszerelést végül, mert találtam olcsóbban is egy jó olajat, de egyébként a fenti ár téves, ennél olcsóbb a 200ml-s kiszerelés (árfolyamtól függően 5000 forint körül van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.