DHC

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó olaj, mely teljesen feloldód minden szennyeződést, kozmetikumot, még a vízálló szempillaspirált és a szemceruzát is, miközben táplálja és antioxidánsokkal látja el a bőrt.

Mintacsomag
Ár: 4500 Ft , Eladó: mkdorina
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően, postán maradó ajánlott levélként(+830Ft), vagy Foxpost automatába küldöm(+1000Ft)

kalessina

2020. október 7.

Szeretem, kis mennyiség is elég belőle, általában a Cerave lemosója előtt használom, a szememet nem bántja, puha, tiszta hatású lesz tőle a bőröm.
Sajnos macerás a beszerzése, így nem vagyok biztos abban, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Sajnos macerás a beszerzése, így nem vagyok biztos abban, hogy újraveszem.

B.B

2020. július 4.

Az elején nagyon tetszett,mintha kevesebb mitesszerem is lett volna.
Aztán egyre inkább sok lett a bőrömnek,hiába használtam másik lemosót is utána,jobban zsírosodott a bőröm mint most ,hogy csak elvétve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 4.

Az elején nagyon tetszett,mintha kevesebb mitesszerem is lett volna.

Tarzicia

2020. május 13.

Kis termékmintát próbáltam ki ebből az olajból és a habzó arclemosó párjából.
Szokatlanul folyékony állagú olaj, vigyázni kell vele, mert mindenfelé csöpög, de legalább könnyedén, gyorsan el lehet oszlatni. Nagyon hatékony, vízzel leöblítve gyorsan és mindent leszed, de utána kell még egy második lépés, egy másik lemosó, minimum tonik, anélkül nem teljes a művelet. Véletlenül szembe kerülve csíp, és utána sokáig homályos látást okoz, emiatt én szemfesték lemosására nem is tudnám használni. Az illata nekem nagyon natúr, nem tetszik, úgy éreztem magam közben, mintha a konyhában lennék, és ott mostam volna le az arcom egy kis olívaolajjal. Nagyon szeretem pl. a Chanel arclemosó olaját, épp csak egy enyhe illata van, nem irritál, és még szemem környékén is nyugodtan használhatom.
Ennek a DHC olajos lemosónak amúgy a beszerzése is macerás. Én nem vagyok az online rendelgetések híve, külföldről meg pláne. Csak akkor fanyalodok rá, ha valamire nagyon fáj a fogam, és itthon nem kapható, vagy nincs alternatívája. Lehet, hogy régi vágású vagyok, de én szeretem üzletben megszemlélni és megvenni a dolgokat, ezzel egyben a magyar munkaerőpiacot is támogatom (az eladókra gondolok). Ha csak tehetem, mindenből magyar terméket veszek, ha meg nincs, akkor legalább európait. Tudom, ma már mindent Kínában gyártanak, de a Chanel dobozán még mindig a "made in France" felirat szerepel. Nem látok okot arra, hogy miért is kellene nekem a világ másik végéből, Japánból arclemosó olajat rendelnem? Minek az a sok fuvarozgatás több ezer kilométerre keresztbe-kasul?
A lényeg: a termék hatékonysága és ár-érték aránya jó, a szag, a szemcsípés és a beszerzési forrás miatt viszont max. 3 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Kis termékmintát próbáltam ki ebből az olajból és a habzó arclemosó párjából.

Azaleeh

2020. május 1.

Nagyon tetszik :) zsíros bőrűként ódzkodtam az olajos lemosóktól. Mekkora hiba volt :D mivel az olaj oldja az olajat nem is működhetne nálam tökéletesebben. Minden szennyeződést eltávolító miközben hidratálja a bőröm. Innentől más szóba sem jöhet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

adrienn999

2020. április 5.

Ez is alap termék, a legjobb olaj alapú termék amivel találkoztam eleddig. Első lépésként használom double-cleansing-nél. Kicsit féltem tőle, hogy az olaj nem jön ki majd jól az olajos T-zónámmal, de semmi baj nem lett, sőt, segit a pórusokat tisztán tartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

bebecske22

2020. március 10.

A legcsodásabb sminklemosó olaj, amivel valaha találkoztam. Selymesen lágy, ahogy bemasszírozom az arcbőrömbe és vízzel érintkezve tejes állagúvá változik! Maximálisan leszed mindent a bőrről, úgy, hogy közben nem szárít. Be is szerzem a 200 ml-es (legnagyobb) verziót! Tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Erika1986

2020. január 6.

Zsenialis. Ajandekba kaptam egy megrendeles Melle. Eloszor nekem kicsit furcsa volt az illata, nem is hasznaltam azt gondoltam talan lejart a szavija. De aztan rakerestem itt s valaki irta gyogynovenyes illat igyhat mertem újra hasznalni. Azota egyszeruen imadom. Teljesen uj szinte emeli az arctisztitast, annyira egyszeru es gyors, valamint natur, termeszetes hatasu vele az arctisztitas. Amellet h alaposan tisztit, tenyleg taplalja a bort, lemosasa utan finom pihe puha bort eredmenyez. En szemre nem hasznalom mert bar nem irrital, par perc homalyos latast okoz, szemfesteklemosasra nekem a bioderma micellas viz valt be. En szaraz borbe masszirozom, ahogy kedvem tartja alaposan vagy eppen csak, majd langyos vizzel leoblitem es kesz is. Hatasa nalam ua mint a kiehl's midnight recovery cleansing oilnak, de mig az agyonillatozott, tomeny levendula, ennek egy halvany, natur, termeszetes 'szaga' van csak. En mindenkinek ajanlom, aki szeretne kimeletesen, alaposan, es gyorsan letudni az arcmosast :D en mar csak ezt hasznalom estenkent, az amugy szupererzekeny boromre, reggelente meg neha elokerulnek a habzo arctisztítók (khiel's calendula ill bioderma sensibio habzo) de egyre macerasabbnak tartom a hasznalatukat. Sztem minden penzt meger, tenyleg nagyszeru termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ABarbara

2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!
Kellemes a felvitele, nem csípi a szememet, és vízzel érintkezve könnyen lejön (én megnedvesített pamut törölközővel szoktam letörölni). Az Ordinary csalódás után örülök, hogy találtam egy szuperül működő terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!

dalma9

2019. szeptember 18.

A legjobb dolog a világon! és ezt most teljesen komolyan mondom..
Még japánban szereztem be belőle, mert ott is nagyon ajánlották, hát én abszolút beleszerettem! Annak ellenére, hogy kicsit zsírosabb a bőrőm ez az olaj egyáltalán nem nehezít el.
Eleinte sminklemosó kendőket használtam, aztán vattakorongokat de zavart a szemét amit termelek, ráadásul a bőrömet is nagyon kicsípte. Ezzel az olajjal viszont annyira egyszerű lemosni minden sminket, és ráadásul tényleg MINDEN lejön vele. Eleinte csak egy kis üvegeset vettem, amit így is majd egy évig tartott, mert tényleg nem kell sok belőle! Viszont most biztosan megveszem belőle a legnagyobb kiszerelést!
Csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A legjobb dolog a világon! és ezt most teljesen komolyan mondom..
Csakis ajánlani tudom!

Mitsuko

2019. március 27.

Ez.Valami.Csodálatos!!!
Én úgy szoktam beszélni erről a lemosóról a barátaimnak, hogy gondolkodom, hogy házi oltárt emelek neki. Sokat olvastam az olajos lemosókról, az Elizavecca és a Kose rózsaszín lemosók meggyőztek, hogy ez a nekem való vonal. Az olajos lemosó és a dupla arctisztítás megváltoztatott mindent, amit eddig tapasztaltam az arcápolásban. (Azt hiszem, ezt kellene minden kiskamasznak a kezébe adni és megtanítani az arcápolásról inkább minden előtt.) Szóval ezek után vissza-visszatértem a DHC leírásaihoz. Hónapokig gondolkodtam, hogy hát nem olcsó, megéri-e vajon, ikonikus, és mi van, ha megfertőzte az agyam a marketing? Aztán megvettem. És hát csajok, a legjobban elköltött pénzem volt hónapok óta, minden cseppje megéri az árát! És már nem tudom hogy fokozhatnám, de tényleg fantasztikus! Rozmaring illatú, ettől van benne egy kicsi furcsaság, sültekre szoktam gondolni. DE! Soha egyik lemosó után sem volt még ennyire puha a bőröm és közben tökéletes tisztaság érzetét nyújtja. Nincsenek kérdőjelek, nincsenek kétségek. Száraz bőrbe masszírozok 1–1,5 nyomásnyit (pumpás kiszerelésú), hangulattól függ, hogy 1 percig bírom-e simogatni vele a bőrömet, de ezzel inkább bírni szoktam az időtartamot, aztán bő, langyos vízzel leöblítem, szembe kerülve eleinte valóban okozott homályos látást, kis kihagyáskor is (több lemosóm is van, váltogatom), de az a tiszta- és puhabőr-érzet, ami utána jön, az megéri. Remélem, már értitek, hogy imádom ezt a lemosót és nem bántam meg, hogy rászántam a pénzt. Nem sminkelek, de autómentesen közlekedem a fővárosban, vagyis a bőrömre rakódik kosz és por és izzadtság, ezzel a lemosóval egy körben is tisztának érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Ez.Valami.Csodálatos!!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.