DHC

Ár:   13 789 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. február 24.

Ár:   13 789 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó olaj, mely teljesen feloldód minden szennyeződést, kozmetikumot, még a vízálló szempillaspirált és a szemceruzát is, miközben táplálja és antioxidánsokkal látja el a bőrt.

timzs

2021. április 10.

Első alkalommal szemhéjlemosásnál szembe menve nagyon csípett, de azóta egyszer sem fordult elő ilyen. Nagyon jól leszed mindent, a legvízállóbb dolgokat is. Nagyon elégedett vagyok vele. Hosszabb tisztítás/masszírozás után kevesebb mitesszer és szuperpuha és sima bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

dorina0000

Korcsoport: < 18
2021. február 2.

Egyszerűen zseniális! Nekem nagyon bevált. Nem használom minden nap, csak hetente egyszer, száraz bőrre felviszem és 20 percig masszírozom. A miteszerek nagy részét már az első használat után kitisztította a bőrömből. Kicsit drága, de szerintem megéri, én nagyon-nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 2.

kalessina

2020. október 7.

Szeretem, kis mennyiség is elég belőle, általában a Cerave lemosója előtt használom, a szememet nem bántja, puha, tiszta hatású lesz tőle a bőröm.
Sajnos macerás a beszerzése, így nem vagyok biztos abban, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

Sajnos macerás a beszerzése, így nem vagyok biztos abban, hogy újraveszem.

B.B

2020. július 4.

Az elején nagyon tetszett,mintha kevesebb mitesszerem is lett volna.
Aztán egyre inkább sok lett a bőrömnek,hiába használtam másik lemosót is utána,jobban zsírosodott a bőröm mint most ,hogy csak elvétve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 4.

Az elején nagyon tetszett,mintha kevesebb mitesszerem is lett volna.

Tarzicia

2020. május 13.

Kis termékmintát próbáltam ki ebből az olajból és a habzó arclemosó párjából.
Szokatlanul folyékony állagú olaj, vigyázni kell vele, mert mindenfelé csöpög, de legalább könnyedén, gyorsan el lehet oszlatni. Nagyon hatékony, vízzel leöblítve gyorsan és mindent leszed, de utána kell még egy második lépés, egy másik lemosó, minimum tonik, anélkül nem teljes a művelet. Véletlenül szembe kerülve csíp, és utána sokáig homályos látást okoz, emiatt én szemfesték lemosására nem is tudnám használni. Az illata nekem nagyon natúr, nem tetszik, úgy éreztem magam közben, mintha a konyhában lennék, és ott mostam volna le az arcom egy kis olívaolajjal. Nagyon szeretem pl. a Chanel arclemosó olaját, épp csak egy enyhe illata van, nem irritál, és még szemem környékén is nyugodtan használhatom.
Ennek a DHC olajos lemosónak amúgy a beszerzése is macerás. Én nem vagyok az online rendelgetések híve, külföldről meg pláne. Csak akkor fanyalodok rá, ha valamire nagyon fáj a fogam, és itthon nem kapható, vagy nincs alternatívája. Lehet, hogy régi vágású vagyok, de én szeretem üzletben megszemlélni és megvenni a dolgokat, ezzel egyben a magyar munkaerőpiacot is támogatom (az eladókra gondolok). Ha csak tehetem, mindenből magyar terméket veszek, ha meg nincs, akkor legalább európait. Tudom, ma már mindent Kínában gyártanak, de a Chanel dobozán még mindig a "made in France" felirat szerepel. Nem látok okot arra, hogy miért is kellene nekem a világ másik végéből, Japánból arclemosó olajat rendelnem? Minek az a sok fuvarozgatás több ezer kilométerre keresztbe-kasul?
A lényeg: a termék hatékonysága és ár-érték aránya jó, a szag, a szemcsípés és a beszerzési forrás miatt viszont max. 3 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Kis termékmintát próbáltam ki ebből az olajból és a habzó arclemosó párjából.

Azaleeh

2020. május 1.

Nagyon tetszik :) zsíros bőrűként ódzkodtam az olajos lemosóktól. Mekkora hiba volt :D mivel az olaj oldja az olajat nem is működhetne nálam tökéletesebben. Minden szennyeződést eltávolító miközben hidratálja a bőröm. Innentől más szóba sem jöhet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

adrienn999

2020. április 5.

Ez is alap termék, a legjobb olaj alapú termék amivel találkoztam eleddig. Első lépésként használom double-cleansing-nél. Kicsit féltem tőle, hogy az olaj nem jön ki majd jól az olajos T-zónámmal, de semmi baj nem lett, sőt, segit a pórusokat tisztán tartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

bebecske22

2020. március 10.

A legcsodásabb sminklemosó olaj, amivel valaha találkoztam. Selymesen lágy, ahogy bemasszírozom az arcbőrömbe és vízzel érintkezve tejes állagúvá változik! Maximálisan leszed mindent a bőrről, úgy, hogy közben nem szárít. Be is szerzem a 200 ml-es (legnagyobb) verziót! Tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Erika1986

2020. január 6.

Zsenialis. Ajandekba kaptam egy megrendeles Melle. Eloszor nekem kicsit furcsa volt az illata, nem is hasznaltam azt gondoltam talan lejart a szavija. De aztan rakerestem itt s valaki irta gyogynovenyes illat igyhat mertem újra hasznalni. Azota egyszeruen imadom. Teljesen uj szinte emeli az arctisztitast, annyira egyszeru es gyors, valamint natur, termeszetes hatasu vele az arctisztitas. Amellet h alaposan tisztit, tenyleg taplalja a bort, lemosasa utan finom pihe puha bort eredmenyez. En szemre nem hasznalom mert bar nem irrital, par perc homalyos latast okoz, szemfesteklemosasra nekem a bioderma micellas viz valt be. En szaraz borbe masszirozom, ahogy kedvem tartja alaposan vagy eppen csak, majd langyos vizzel leoblitem es kesz is. Hatasa nalam ua mint a kiehl's midnight recovery cleansing oilnak, de mig az agyonillatozott, tomeny levendula, ennek egy halvany, natur, termeszetes 'szaga' van csak. En mindenkinek ajanlom, aki szeretne kimeletesen, alaposan, es gyorsan letudni az arcmosast :D en mar csak ezt hasznalom estenkent, az amugy szupererzekeny boromre, reggelente meg neha elokerulnek a habzo arctisztítók (khiel's calendula ill bioderma sensibio habzo) de egyre macerasabbnak tartom a hasznalatukat. Sztem minden penzt meger, tenyleg nagyszeru termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

ABarbara

2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!
Kellemes a felvitele, nem csípi a szememet, és vízzel érintkezve könnyen lejön (én megnedvesített pamut törölközővel szoktam letörölni). Az Ordinary csalódás után örülök, hogy találtam egy szuperül működő terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

A sminklemosó balzsamok világa után visszaváltottam a sminklemosó olajokra.
Ez az olaj TÖKÉLETES!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.