DHC

Ár:   £11.50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noavedon, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   £11.50
Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szempillaerősítő tonik, mely táplálja a pillákat, emellett kiváló sminkalap szempillaspirál alá. A benne lévő ginzeng, aloe vera és swertia japonica megelőzi a töredezést, és erősíti a szálakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2020. május 23.

még januárban vettem Japánban, dauerolt szempillákkal mentem ki, amikre ráfért az ápolás - éjszaka az alverde koffeines szérumot használtam rá, ami nappalra túl fehér volt. szépen helyben tartotta és puhította a dauerolt pillákat, amik már ki is estek azóta, a "sima" pilláimra is kenem, de nem tudom, mennyi hatása van csak ennek a terméknek, mert az alverdéset is használom még. mindenesetre jó érzés használni, nem csípi a szemem, nekem megérte az árát és könnyen hozzá tudtam jutni, de szerintem nem akkora csodaszer, hogy ha elfogy és nem tudom csak úgy leemelni a polcról, online kajtassam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.