Diadermine

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitti1988, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A fejlett és tiszta C-vitaminos formula védi a bőrt a stressz jeleivel és a káros környezeti hatásokkal szemben. Revitalizál, sima és tiszta arcbőrt eredményez.

paranoidcat

2019. május 9.

Szebb lett a bőröm, élénkebb, valóban kevésbé tűnik megviseltnek, de ki akarok próbálni másik c-vitaminos szérumot is, mert nem vagyok biztos abban, hogy egyedül ettől történt a változás. A kiszerelése szuper, az állaga is tökéletes, nem hagy semmiféle zavaró, vagy ragacsos réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

bolvesz

2019. március 11.

Akciósan vettem. Bevallom a csomagolása illetve kiszerelése fogott meg, viszont a hatásából nem érzek semmit. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

sarria

2018. október 18.

A C-vitamin köztudottan jót tesz a bőrnek, használtam már más C-vitaminos terméket (The Ordinary, La Roche Posay) viszont ennél a terméknél nem látok különösebb hatást. Vízállagú, könnyű szérum, nem irritál, viszont változást se érzek, ha kihagyom. A másik, hogy habár a termékleírás szerint elég 1-2 csepp, mégis nagyon gyorsan fogy. Tetszik a csomagolás, de a pipettás megoldás talán praktikusabb lett volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

evvva

2018. július 15.

Nyárra kerestem valamit a tiszta retinol helyett. Tisztán használom, szem alá is. Meglepően jó, felkenés után érezni, ahogy összehúzza a bőrt. Sokáig elég, pár csepp szépen eloszlatható. Amúgy tág pórusú, foltosodásra hajlamos a bőröm, nappalra, magas fényvédős hidratáló alá használom. A pórusaim alig látszanak, én tömörebbnek érzem a bőröm tőle. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak