Diadermine

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargazsofia23, Módosítva: 2014. október 13.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali feszesítő és ránctalanítóhatás, azonnali revitalizáló hatása, Anti-Age, Kollagén Activator, A-vitamin-aktív komplex.

Kitts

2019. július 3.

Nem teljesen így néz ki a csomagolás már (+ az enyémen rajta van egy "neu" felirat is), de az inci alapján ő lesz az. Bár valóban egyetértek az előttem szólóval, a superfiller összetevői is full ugyanezek...

Na a lényeg: én imádom (hozzáteszem nem napi szinten használom, csak hetente egyszer meglepem vele a bőröm, mert szereti). Nem csodaszernek vettem, nyilván a ráncokat nem fogja azonnal eltüntetni, nem is ilyen céllal használom. Nekem ő olyan, mintha valami bársony tökéletesítő filtert pakoltam volna magamra élőben. Pillanatok alatt egységesíti, mattítja a bőröm, a pórusaimnak is jót tesz. Nem tömít, ne nehezít el, azonnal beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

umpalumpa

2018. december 28.

Ahogy kerestem az oldalon ezt a terméket, hogy írjak hozzá véleményt, úgy akadt a társaira:
és
Hát nem tök ugyanazok? Jó, az elsőben nincs ott a BHT, de sztem csak lemarat :P

Na, és a véleményem: a C-vitamin miatt választottam, hátha olyan jó, mint az Isana ampullája. Sajnos nem olyan jó, de meg sem közelíti. Talán primernek való, ahogy többen felfedeztétek ezt a funkcióját, de pozitív hatása nincs a bőrre a 4. kapszula után sem. Furcsa, ahogy totálisan mattítja a bőrfelületet, de nem kényelmes, nem szünteti a húzódást, semmi jó. Kuka lett volna, de a 7 éves kisfiamnak nagyon tetszik a kapszula, ezért engedtem, hogy "elkísérletezgesse" a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

és
Hát nem tök ugyanazok? Jó, az elsőben nincs ott a BHT, de sztem csak lemarat :P

Yubiri

2017. december 20.

vargazsofia23 véleményével kell egyetértenem. Semmit nem csinált az arcbőrömmel az éjszaka alatt, nemhogy azonnal....Ráadásul a szaga sem tetszett. Nem volt olcsó, árához képest ennek a 7 db minikapszulának csodát kellett volna tennie, de semmi, csak a szag.
Még egyszer biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Még egyszer biztos nem venném meg.

Hujepicha

2017. november 9.

Érdekes hogy milyen eltérő vélemények alakulnak ki a termékekkel kapcsolatban! Nekem pl ez a kis fiolákba zárt krémecske nagyon bejön! Reggel felkenek 1 darabot és egész napra szép matt bőrfelszínt eredményez! Sztem tök higiénikus is hogy így egyesével van becsomagolva. Ez valóban nem ránctalanít nem feszesít( arra ott vannak a megfelelő termékek). Ez mattít. Ezt tudja. Utána szuperül lehet sminkelni rá! Többszörösen újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Redlips

2017. február 4.

Ez inkább primer, mint kapszula, ami beivódik a bőrbe. Így sminkalapként használtam. De alig vártam, hogy elfogyjon. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

vargazsofia23

2014. október 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá... Kár volt! Az ég világon semmit nem csinál. Legalábbis azonnali hatás - amit ígér - valahogy még két nap után se köszönt rám. Két egymást követő estén kentem fel. Az első benyomás, hogy büdös. A második, hogy mű puhaságot kelt azonnal, nem ránctalanítást. Olyan, mintha ráborult volna egy zsák púder a fejemre, és a pihe puha szemcséi egy réteget képeznének a fejemen. Hát ez a réteg amúgy valóban puha.....
Reggelre a "púder" úgy érzem beépül a bőrbe, és kicsit természetesebb az érzés. Bár szerintem az éjszakai krémem magában babásabb bőrt produkál. (ezt önmagában használom). 2 nap után véleményt se írnék, ha nem lenne rajta kiemelve, hogy "Sofort-effekt". Ráncokkal az ég világon semmit nem kezd ennyi idő alatt. A homlokomon akad egy-két mimikai ránc, és a szemem alatt is felfedeztem egy függőleges irányú barázdácskát, amit mindennél jobban szeretnék eltűntetni. 25 éves vagyok. Ebből kiindulva úgy gondolom nem várt rá túl nehéz munka, de még ezt a keveset se sikerül neki teljesíteni. A zsíros bőr pedig állítólag még kevésbé ráncosodik....
Sofort-effekt tehát nincs, ennyi pénzért már Rival De Loop Q10 kapszulát is lehet venni szebb összetevőkkel (a vélemények is egész jók), a szaga is szörnyű. 1 csillagtól egyelőre nem érdemel többet. A hátra lévő öt napjában még 4 csillagig tornászhatja fel magát. Hát drukkolok neki! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology