Diadermine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra feszesítő hatás 90 másodpercen belül kollagén és elasztin aktivátorral + azonnali bőrkisimító hatás phyto-feszesítővel.

onessin

2017. május 20.

30 éves vagyok, kifejezett ráncaim hála az égnek még nem alakultak ki, de apró mimikai ráncok és a nevető/homlokráncocska már bosszantott, ezért gondoltam kipróbálom! Azt kell, hogy mondjam, bevált! A krém használata után még a homlokomon sem látom a ráncokat, és sokkal feszesebbnek látom a bőrömet! Sajnos az általam használt alapozókkal kevésbé kompatibilis, ez a krém inkább zsírosabb bázisú alapozókkal használható szerintem, mert egy szárazabb bőrérzetet hagy maga után, de ha egy picit rákrémezek a zsírosabb nappali krémemből, úgy ez is megoldható! Szemránckrém helyett a szemem alá is ez a legjobb eddig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Mesiann

2017. január 12.

Könnyen beszívódik, nem okozott irritációt, kellemes érzést hagy maga után a bőrömön, kellően hidratál. Ultra feszesítő hatást én nem vettem észre, bár általában későn fekszem, és ráncaim nem keletkeztek a krém használata óta. Kár, hogy fényvédő sajnos nincsen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

FazekasDora

2016. szeptember 20.

Anyukám használja mindennap és tényleg segít neki én is látom hogy sokkal feszesebb a bőre így 40 fölött is. Természetesen pár éjszakai műszak után a kórházban nekem is nagyon sokat segített :) Nagyon elégedett vagyok kellemes illatú és hamar beszívódik. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

c.ancsa

2014. március 22.

Jó ideje használom már ezt a krémet. Mindenképp Diadermine krémet szerettem volna vásárolni, sokat filozofáltam hogy melyiket. :) Azért esett erre a választásom, mert van hogy kb 3 órát alszom napokig, és bár éjszakára szeretek hatásos krémet használni, hogy ha reggel felkelek, ne ijedjek meg, úgy gondoltam, ez az azonnali feszesítő hatás nekem való. :) Miután felkenem, azért nem mondom, hogy olyan vagyok, mint akit kivasaltak, tehát senki ne higyje, hogy ez egy azonnali botox. :D Feszesít, formál, nincs vele túl nagy gond, de azért nem minden úgy van amit ígér. Ami a másik problémám vele az az, hogy az én vízhiányos bőrömnek nem tökéletes, kicsit zsíros, és nem mindig veszi be az arcom, valamikor le tudom kukacokban dörzsölni. :/ Így nem mindig tudok rá szépen sminkelni. Szerintem inkább normál-száraz bőrre való, a vízpótlásra nekem sokkal jobban szükségem lenne. Még várok... Kíváncsi leszek mit produkál nagyobb melegben. Azért nem rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

zuzzuka

2014. március 21.

Biztam benne hogy ez a krem mast nyujt majd mint a többi Diadermine ranctalanito de ebben is sajnos nagyot csalodtam..Ezt hasznaltam kb 4 honapig amikor levaltottam mert meg egy apro valtozast sem vettem eszre az arcomon.Szerintem fölösleges penzkidobas mar akkor a kis elado hölgyre kellett volna hallgatnom aki mondta hogy keressek mast mert nem igazan jo ez a krem de azt hittem csak azert mondja hogy valasszak valami dragabbat ...Mar ertem...Nem ajanlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Jucccc

2014. január 21.

Amikor elkezdtem használni, volt, aki észrevette, hogy feszesebb a bőröm. Igaz, 30 fölött ajánlják, és még nem vagyok annyi, de néhány kialvatlan éjszaka után jól jön valami, ami eltünteti az álmatlanság nyomait. Ezen kívül pozitívum, hogy nem okoz pattanásokat, nem irritál, jó az illata, könnyen beszívódik, és jól lehet rá sminkelni. Az összetevők meg magukért beszélnek. Én biztosan újra veszem, és ajánlom is bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.