Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morella, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2016.

Fejillat: bergamott, levendula, kardamon

Szívillat: kaviár

Alapillat: dohány, íriszgyökér, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lapo

2020. október 18.

Valóban rászolgál a nevére.. ez egész egyszerűen egy rossz illat.. a helyén kezelve, a fiataloknak szánt buliparfümök között is.. egy bármilyen axe dezodor minőségét és hangulatát hozza nekem és nem találok okot, hogy miért ezt, mint inkább bármi mást..Ott van pl. a CH sokat cikizett Bad Boy illata, szerintem mérföldekkel jobb ennél, pedig annak sem sok karaktere van.. Az ára pedig megmosolyogtató.. kicsit utánajárva nagyjából bármit megvehetsz belőle a designerek közül..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Shiron212

2020. május 23.

Nekem tetszik.
Minőségi kivitelezés, nagyon finoman összerakott illat.
Paco Rabanne Invictusára hajaz, de attól kicsit férfiasabb, markánsabb, "vízpartiasabb".
Tavasszal és ősszel ajánlott viselni, a nyári meleget nem igazán fogja bírni.
Elég tartós illatról van szó, 20 fokban kb. 7-8 óráig érezhető.
Ajánlott vele vigyázni, ugyanis az első 1-2 órában nagyon erős, ha sokat fújsz magadra, akkor könnyen lehet, hogy később nem fogod érezni az illatot.
Ha kicsit olcsóbb lenne, azt mondanám, hogy megéri, de mivel alig olcsóbb, mint az Invictus, ezért inkább azt ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Nekem tetszik.
Minőségi kivitelezés, nagyon finoman összerakott illat.
Tavasszal és ősszel ajánlott viselni, a nyári meleget nem igazán fogja bírni.
Elég tartós illatról van szó, 20 fokban kb. 7-8 óráig érezhető.

nyuszo

2018. szeptember 18.

Középszerű....
Keserű....
BAD....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Középszerű....
Keserű....
BAD....

Rhodesian Ridgeback

2018. szeptember 11.

Kaptam illatmintát a Notino-tól. Tipikus partyillat, amit a fiatal srácok magukra fújnak, akárhová mennek. Pár évvel korábban szerintem még nekem is jobban tetszett volna. Így azt mondom, 20 év alatti korosztálynak ajánlanám. Édeskés, de férfias, vagyis inkább fiús. Egy kicsit az Invictushoz tudnám hasonlítani.
Most már nem az én világom, de nem fogom ízekre szedni. 16-20 éves, bulizós fiataloknak jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

skin

2017. július 10.

Én nem sújtok le rá . A kategóriájában egy nagyon fiatalos illatnak mondanám. Friss, amolyan haverokbulifanta. Életvidám,gondtalan fiatal férfiak illata.Érdekes benne a kardamom és kicsit talán szokatlan is. Nyárra szerintem megfelelő szigorún 25 év alattiaknak. Nagyon tetszik az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

Málni

2016. szeptember 7.

Régen szagoltam ilyen semmitmondó férfi parfümöt, ráadásul rögtön kézfejre fújtam belőle, blöe. Friss, aromás, kissé idejétmúlt, átlagos, halálosan unalmas, férfias. Semmi jót vagy kiemelkedőt nem tudok róla írni, olyan ez a parfüm amilyen a neve is: ROSSZ:D Tucatszámra vannak a parfümpiacon uilyen illatok pár ezer Ft-ért, ez csak idő-és pénzpazarlás, nem ajánlom senkinek. Talán az üveg az egyetlen jó benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol