Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 4000 , Eladó: pinkyNiki
Állapot: Kb 50-55 ml van benne, Helyszín: Nyírtass, fizetés: Banki Utalás
vszlau

2019. október 21.

Nálam top 3.ban van ez a parfüm.
Tartós nagyon.
Egyszerűen imádom az illatát.
Mindenki mindig megkérdezi milyen parfüm van rajtam amikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Nálam top 3.ban van ez a parfüm.
Tartós nagyon.
Egyszerűen imádom az illatát.
Mindenki mindig megkérdezi milyen parfüm van rajtam amikor ezt használom.

via0408

2019. szeptember 18.

Kicsit szerelmes vagyok ebbe az illatba, és egy kicsit bosszús vagyok miatta. Az intenzív ánizsos, édesgyökeres nyitás egy mennyország, mintha egyenesen nekem gyártották volna, de ez csak rövid ideig tart, aztán elkezd előre mászni a bőrömön a mandarin, és rajtam minden citrus savanyú, mint a hétszentség, ráadásul ettől majdnem átmegy standard gyömölcsös-virágos löttybe, amit annyira nem díjazok. Egy hangyányit emlékeztet a Black Opiumra (talán az Intense-re). Annyi a különbség, hogy itt marad azért annyi ánizs és édesgyökér, hogy szeressem magamon ilyenkor is, és csak néha zavarjon, hullámokban. Ez a fázis egy félóra-óra múlva elmúlik, és utána megint nagyon finom, fűszeres, vaníliás-ánizsos csemege. Ilyenkor egyenesen ISTENI. Bőrkabátos illat, dögös, alig várom, hogy hűvösebb legyen, és a motoros dzsekimhez fújhassam. Van benne valami érdesség, ami eszméletlen jól fog menni a bőr illatához:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Sziporka88

2018. december 28.

Sosem gondoltam, hogy egyszer beleszeretek egy Diesel parfümbe, de ezzel így történt. Nagyon tartós, fűszeres az illata. A 30 ml-es üvege még a kis méretű táskában is elfér a jó kialakítása miatt. 5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Yummy

2018. szeptember 23.

Nagyon szeretem. Itthon még nem láttam a polcokon, de lehet csak nem vettem észre. Külföldön vettem. Az üveg gyönyörű, az illata fűszeres és nőies és sokáig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Parfuwoman

2018. szeptember 9.

Hmm,rajtam egy az egyben a medvecukor illata jött elő ,mikor magamra fújtam és most olvasom,hogy szerepel a jegyek között . A medvecukrot egyébként enni nem szeretem ,illata kellemes,de nem szeretném egész nap magamon érezni 😀. Nem rossz egyébként ,valószínűleg csak az en bőrömön ilyen lineáris . Pár óra után pedig erősödik a vaníliás vonal,ami nekem bejön. Red Kiss testvérkéje a gyűjteményem része és nagyon szeretem .
Mivel ilyen illatú parfümöt még nem ereztem és tartós ,4*,ár-érték arányban is jó minőségű ,nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Asianlover

2018. szeptember 9.

2012 decemberben vettem meg először ezt az illatot. Akkor a ledvenc parfümöm volt. Bár akkoriban kb. 2-3 db volt csak a szekrényben, szépen lelkiimeretesen kiválasztottam egyet, amit el is használtam. Régi szép idők :) azóta bedarált a parfüm-fogysztói társadalom, és pont egy nagyságrenddel több illat van itthon üvegesben, fújósban, maradèkban.
Idén viszont visszatérek hozzá! Még mindig az a rafinált, csavaros illat, ami annak idején annyira megfogott.
Ami meglepő, hogy az elmúlt években olyan szinten mentek édes irányba a parfümök, hogy ez már szinte "könnyűnek" tűnik egy Scandal mellett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

kvin

2018. május 6.

Az eleje nagyon tetszik! Tényleg Lolitás, kicsit Angel-es vonal, és hála az égnek, rajtam nem negrós, bocskorszíjas, mert azoktól szó szerint felfordul a gyomrom! Ő inkább édes, nekem már túl édes - nem is lepődök meg, mert rajtam általában minden az lesz -, és amíg pl. a Lolitában ott a hűsítő viola, és a kesernyés cseresznye, benne nincs, ami ellensúlyozza ezt az édességet. Emiatt vonok le egy csillagot, de még így is erős négyes.
Visszatértem korrigálni hármasra, mert a vége felé rajtam egy snassz, nagyon édes illattá változik, túlsúlyban van a vanília, és azt nem szeretem.
Azoknak, akiknek a fenti illatok túl erősek, tolakodóak és szeretik az édesebb illatokat, bátran ajánlom.
Én ebben a kategóriában inkább a másik kettőt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Én ebben a kategóriában inkább a másik kettőt választom.

pinky001

2017. október 29.

Ajándékba kaptam meg a 75 miliset, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Az üveg gyönyörű, ha valaki meglátja nálam mindig dicséri. A külső azonban itt is megtévesztő, valami cuki, csajos illatra számítottam, ehelyett mentolos, hűvös illatot kaptam. Első szimatolásra nem rossz, nem rossz. Tényleg, pont, mint a Negro. Téli parfümnek tökéletes lenne, de csak lenne. Ugyanis meglepetten olvasom, hogy másokon bitang tartós, hát rajtam kevesebb, mint tíz perc után még közel hajolva is alig lehet érezni, szerintem az én bőröm nem igazán fogadja be, ruhán tartósabb. (Kikérdeztem a környezetem.)
Vészhelyzet esetére, ha esetleg elfelejteném más parfümmel befújni magam, ez ott lapul a táskámban, de a gyenge tartóssága miatt más okból nem szívesen használom. A csodaszép üveg és az illat 5 csillagot érne, de a "tartóssága" miatt le kell vonnom kettőt.

Up.: Még nem találkoztam olyan emberrel, akihez illett volna. Érdekes.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Up.: Még nem találkoztam olyan emberrel, akihez illett volna. Érdekes.:)

Kicsitzizigizi

2017. szeptember 24.

Csodás illat. Szerintem hasonlít az YSL Manifesto Eclatjára, ez erősebb, és hangyányit keményebb. A munkahelyemen a kolléganők csoportosan elaléltak a gyönyörűségtől. Sok parfimat megdicsérték már, de jelenleg ez a legnépszerűbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Mezily

2017. március 21.

Imádom. Reggeltől estig tart az illatfelhő... kicsit erős, így én főleg buliba használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.