Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

Brigimania08

2020. március 19.

Itt sikerült beszereznem egy kedves vevőtől. Pár éve kaptam akkor is szerettem és valahogy hiányzott az illata. Imádom ezt a cukorkás mégis nőies illatot. Egyszerre édes és fűszeres. Tartósságát illetően lehetne jobb is,de lehet csak már nekem illan el ...Ezt félretéve nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

aydua

2020. január 25.

Érdekes mindenkin mennyire mást ad ki. Nekem kifújás után kb 30 másodpercig nagyon emlékeztet a Dior Poison Girl-re, majd ez nyomtalanul elillan és egy a Police To be Rose Blossom-hoz hasonló illattá válik, ami marad is. Annyiból más, hogy kevésbé hozza a cigifüstszagú mellékzöngét... Nem rossz, de a fura mellékillat miatt nem is annyira jó, összeségében egy viselhető alkotás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

angelina69

2019. december 27.

Egy kisebb fújkálósból próbálgattam egy ideje. Nem találtunk egymásra. Nekem az ánizs, édesgyökér, medvecukor trió nem jött át igazán. Zavaró volt. Egyébként is édes illat, ami különben sem annyira a szívem csücske, de kíváncsi voltam, hátha mégis... De nem... Ez nem. A szillázsa meglepő módon nem volt vészes. Nem vont körém 3 méteres aurát. A tartósságára rossz szavam nem lehet. Hűvös, hideg időben bátran használható. Érdekes, hogy orientális-fűszeres besorolást kapott. Ez részemről inkább gourmand kategória. Az üvege mellet sem tudok szó nélkül elmenni, mert nagyon bírom az egyedire csiszolt üvegeket, mentesen mindenféle csillámtól, masnitól. Pl. La Nuit Tresor (na jó ott van egy rózsa), Aura, Cavalli Florance. Ez persze nem jelenti azt, hogy az illatot is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

Erika80

2019. december 26.

Nem ájultam el tőle. Az üvege szuper ötletes, nagyon szép, az illat számomra sok(k). Szirupos és túlzottan medvecukros, bocskorszíjas. Ez a vonal engem személy szerint kissé taszít, még ha érdekesnek is találom, de nekem nem nagy szám. Lecsengése jobb, de nem az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

vszlau

2019. október 21.

Nálam top 3.ban van ez a parfüm.
Tartós nagyon.
Egyszerűen imádom az illatát.
Mindenki mindig megkérdezi milyen parfüm van rajtam amikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Nálam top 3.ban van ez a parfüm.
Tartós nagyon.
Egyszerűen imádom az illatát.
Mindenki mindig megkérdezi milyen parfüm van rajtam amikor ezt használom.

via0408

2019. szeptember 18.

Kicsit szerelmes vagyok ebbe az illatba, és egy kicsit bosszús vagyok miatta. Az intenzív ánizsos, édesgyökeres nyitás egy mennyország, mintha egyenesen nekem gyártották volna, de ez csak rövid ideig tart, aztán elkezd előre mászni a bőrömön a mandarin, és rajtam minden citrus savanyú, mint a hétszentség, ráadásul ettől majdnem átmegy standard gyömölcsös-virágos löttybe, amit annyira nem díjazok. Egy hangyányit emlékeztet a Black Opiumra (talán az Intense-re). Annyi a különbség, hogy itt marad azért annyi ánizs és édesgyökér, hogy szeressem magamon ilyenkor is, és csak néha zavarjon, hullámokban. Ez a fázis egy félóra-óra múlva elmúlik, és utána megint nagyon finom, fűszeres, vaníliás-ánizsos csemege. Ilyenkor egyenesen ISTENI. Bőrkabátos illat, dögös, alig várom, hogy hűvösebb legyen, és a motoros dzsekimhez fújhassam. Van benne valami érdesség, ami eszméletlen jól fog menni a bőr illatához:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Sziporka88

2018. december 28.

Sosem gondoltam, hogy egyszer beleszeretek egy Diesel parfümbe, de ezzel így történt. Nagyon tartós, fűszeres az illata. A 30 ml-es üvege még a kis méretű táskában is elfér a jó kialakítása miatt. 5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Yummy

2018. szeptember 23.

Nagyon szeretem. Itthon még nem láttam a polcokon, de lehet csak nem vettem észre. Külföldön vettem. Az üveg gyönyörű, az illata fűszeres és nőies és sokáig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Parfuwoman

2018. szeptember 9.

Hmm,rajtam egy az egyben a medvecukor illata jött elő ,mikor magamra fújtam és most olvasom,hogy szerepel a jegyek között . A medvecukrot egyébként enni nem szeretem ,illata kellemes,de nem szeretném egész nap magamon érezni 😀. Nem rossz egyébként ,valószínűleg csak az en bőrömön ilyen lineáris . Pár óra után pedig erősödik a vaníliás vonal,ami nekem bejön. Red Kiss testvérkéje a gyűjteményem része és nagyon szeretem .
Mivel ilyen illatú parfümöt még nem ereztem és tartós ,4*,ár-érték arányban is jó minőségű ,nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Asianlover

2018. szeptember 9.

2012 decemberben vettem meg először ezt az illatot. Akkor a ledvenc parfümöm volt. Bár akkoriban kb. 2-3 db volt csak a szekrényben, szépen lelkiimeretesen kiválasztottam egyet, amit el is használtam. Régi szép idők :) azóta bedarált a parfüm-fogysztói társadalom, és pont egy nagyságrenddel több illat van itthon üvegesben, fújósban, maradèkban.
Idén viszont visszatérek hozzá! Még mindig az a rafinált, csavaros illat, ami annak idején annyira megfogott.
Ami meglepő, hogy az elmúlt években olyan szinten mentek édes irányba a parfümök, hogy ez már szinte "könnyűnek" tűnik egy Scandal mellett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.