Dior

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   13 990 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2021-ben megújult formula!

"Az első Dior ajakbalzsam, amely 97%-ban természetes eredetű összetevőkből áll, és 6 órán át finoman újjáéleszti az ajkak természetes színét, és 24 órán át hidratál. Új couture tokban pompázó, természetes eredetű összetevők alkotta, cseresznyemag olajjal dúsított egyedülálló formula és minden bőrtónushoz illeszkedő árnyalatok: a nélkülözhetetlen Dior Addict Lip Glow ajakbalzsam újragondolva, amely a megszokott érzéki textúrájával egyszerre teszi az ajkakat gyönyörűvé és védi meg a kiszáradástól. Önmagában ajakbalzsamként vagy rúzs alatt primerként is viselhető."

10 árnyalatban kapható

2500 Ft - Dior Addict Lip Glow Ajakbalzsam - Minta
Ár: 2500 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, packeta, MPL
9000 Ft - Dior Addict Lip Glow Ajakbalzsam - 007 Rapsberry
Ár: 9000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Packeta/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szesze134

Bőrprobléma: Nincs
2024. június 8.

Nagyon szeretem, kellemes és természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 8.

Nagyon szeretem, kellemes és természetes.

ppcsillus

2024. május 29.

Nagyon jó kis tápláló szájfény halvány színezéssel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 29.

Nagyon jó kis tápláló szájfény halvány színezéssel!

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 26.

Kedvenc színezett ajakápolóm.
4 színt vettem meg azonnal miután kipróbáltam, biztos újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Kedvenc színezett ajakápolóm.
4 színt vettem meg azonnal miután kipróbáltam, biztos újra veszem ha elfogy.

Gretam

2024. április 16.

Az egyik kedvenc színezett ajakápolóm. Ápol, hidratál, könnyű felvinni. Kellemes, enyhe illata sem zavar. Én egy rétegben használom, így sokáig elég. Rózsaszín árnyalata természetes színt kölcsönöz az ajaknak.
Ez nem rúzs, tehát a fedése, pigmentáltsága sem olyan, de nem is ezt ígéri.
Szerintem ebben a kategóriában szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

Ez nem rúzs, tehát a fedése, pigmentáltsága sem olyan, de nem is ezt ígéri.
Szerintem ebben a kategóriában szuper.

Doryca007

2024. április 16.

Többször próbáltam, sajnos még mindig nem győzött meg arról, hogy az enyém kell legyen. Keményebb az állaga, halvány a színe, kb 15 perc alatt eltűnik mindig az államtól úgy, hogy nem eszek és iszok. A 01-es szint próbáltam többször. Sajnos egy nagy nem. A guerlain verziója jobban bejött. Is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

deardeer

2024. április 16.

Karácsonyra kaptam a Rosowood árnyalatot, szóval már volt időm tesztelni. Elsőre egyáltalán nem győzött meg, nagyon halovány színe van és szerintem tictac illata. Aztán egyre jobban megszerettem, a tökéletes "my lips but better" árnyalat. Tükör nélkül is tökéletesen fel lehet vinni, nem csúszkál, inkább kicsit keményebb az állaga. Nagyon megszerettem, mostmár állandó lakója a táskámnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

KisCsi

2024. március 25.

Update: 03.25.
Megszerettem nagyon ezt a kis drágaságot... az árához képest nagyon gyorsan fogy, szomorú vagyok hogy utántöltő belőle még nem létezik, mert sok szemetet fogok termelni vele... ugyanis máris megvettem az utánpótlását.
Szeretem, hogy kiváltja az ajakápoló + rúzs kombót, hogy nem kell tükör az újrakenéshez, hogy hidratál, de nem ragacsos tőle a szám... A színe is tetszik, minél többet kenek, annál rózsaszínebb, de természetes módon.
A pénztárcám sírását nem hallom többé, mert ha belegondolok, ennyit ugyanúgy elköltöttem különböző ajakkencékre. Most legalább már csak egy termék kell.

Lelkiismeretfurdalással telve vettem meg, nem szoktam ennyire drága dolgokat vásárolni. Sima drogériás ajakápolókat használtam eddig, viszont mostanában kísérletezek rúzsokkal és mindig belebuktam a színválasztásba. Valami enyhe rózsaszínre vágytam, ami természetes és nőies hatást kelt és nem találtam meg az igazit. Ott voltak drága félrenyúlásaim is, amiket később elajándékoztam, ezért gondoltam ő még belefér.

A kiszerelés nem túl nagy, a csomagolás viszont valóban megejtően szép és elegáns. 001-es, pink árnyalatot vettem, képek alapján ő tűnt a legideálisabbnak. Első próbálkozásra nem láttam semmi színt az ajkamon, kenegettem bőszen, aztán arra jutottam, egy költséges ajakápolót sikerült venni. Annak viszont igen jó.
A formulája páratlan, nem ragacsos, a hidratáló-fázis viszonylag hamar elillan, de nem szárítja ki az ajkakat.
Természetes hatást kelt, amire vágytam.
Viszont amint lecseng ez a szakasz, megjelenik a szín, ami kissé lilásabb árnyalatba hajlik rajtam, az igazi meglepetést viszont az hozta, hogy éjszaka sem illant el! Még reggel felkelve is ugyanolyan lilás-rózsaszínes volt az ajkam.
Szóval tartós és kényelmes viselet.
Az árát nem mondom, hogy megéri, de azt sem állítom hogy nem fogom újra venni. :D
Egyelőre 4 csillagot kap, mert bár értem a hype-t körülötte, picit többre számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

Update: 03.25.

Természetes hatást kelt, amire vágytam.
Szóval tartós és kényelmes viselet.

Qwerty

2024. március 15.

Régi vágyam volt, egy kis akció motiválására (hát nem estek túlzásokba) megvettem, hogy gyorsan meg is bánjam. Ez csak egy szájfény, sehol az angyalok kórusa? A rosewood színt választottam, ami egy barnás árnyalat, a stiften csodásan mutat, de felkenve nem igazán látszik, kézfejen is csak egy halvány maszat. Ajakápolónak egész jó, szájfényként tökéletes, sőt a legjobb, amit valaha próbáltam, csak ezt a színezést nem értem...minek ebből ennyi féle, ha még ez a szín is alig látszik? A pH-hatást sem tapasztaltam. Belém állt a kétely, hogy talán fele áron pont megfelelt volna valamelyik sajátmárkás koppintás, úgyhogy rohantam is kipróbálni. Nos, legalább megnyugodhattam, a sajátmárkás textúrája zsírosabb, mászkálósabb, a kevesebb csillám miatt a fénye átlagos, hamarabb kopik, hasonló árnyalat ugyanúgy alig színez. Az ápoló hatásról nem tudok nyilatkozni, kézfejen kenegettem. Nem bánom, hogy nem azt vettem, valószínű sohasem fogyna el.
Ebből a perspektívából nézve a Dior cucca kimagaslóan jó ápoló szájfény, tartós, selymes fényű, az illata méteres hatósugarú (csokis?)vanília. Használok egy tubusos Clarins Lip Perfectort is ugyanebben a rosewood színben, azt is magasan lekörözi fényben is, tartósságban is - árban és mennyiségben viszont nem.
Legalább kipipálhattam a listáról, tényleg minőségi termék, örömmel fogom használni, de ez az árfekvés nekem már túlzás. Sajnos az itteni D. nem tartja, pedig jó lett volna kipróbálni vásárlás előtt. Ha legközelebb elkap a gépszíj, a Mac-et fogom megrendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 15.

Dia_sz

2024. február 28.

A Pink és a Strawberry árnyalatokat vettem meg. A Pink abszolút kedvenc, bár épp csak egy kis színt ad az ajkaimnak. A Strawberry-t (ami egy pirosas árnyalat) kevésbé használom, pedig ez is szép. Semmilyen más színezett ajakápolómnál nem tapasztaltam ilyen jó hidratálást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 28.

sophia_27

2024. február 26.

pink árnyalatban vettem meg, nagyon tetszik a számon, viszont a hidratálást annyira nem tapasztaltam, a csomagolása nagyon tetszik, igazi luxus érzetet ad a mindennapokban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.