Dior

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   13 990 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2021-ben megújult formula!

"Az első Dior ajakbalzsam, amely 97%-ban természetes eredetű összetevőkből áll, és 6 órán át finoman újjáéleszti az ajkak természetes színét, és 24 órán át hidratál. Új couture tokban pompázó, természetes eredetű összetevők alkotta, cseresznyemag olajjal dúsított egyedülálló formula és minden bőrtónushoz illeszkedő árnyalatok: a nélkülözhetetlen Dior Addict Lip Glow ajakbalzsam újragondolva, amely a megszokott érzéki textúrájával egyszerre teszi az ajkakat gyönyörűvé és védi meg a kiszáradástól. Önmagában ajakbalzsamként vagy rúzs alatt primerként is viselhető."

10 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: valeria.molnar.vm@gmail.com
Állapot: Kb 20% tartalom, Helyszín: Toponár, fizetés: Fizetés személyesen vagy előre utalással, posta vagy foxpost
8000Ft - Dior Fix It 2-In-1 Prime & Colour Correct
Ár: 8000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

lissie16

2021. december 30.

Én nagyon szeretem, a kedvenc ajakbalzsamom. :) Az illata nagyon finom, és szuperül hidratál, a cserepes ajkakon is rengeteget segít. A csomagolása is tetszik, így összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 30.

scorpionqueen

2021. október 15.

Nincsenek szavaim a csalódottságra. A már signature színemmé vált 006 árnyalatot vettem szokás szerint, gyorsan felkaptam, mentem tovább, nem volt többre időm, nem láttam, hogy új formula. Ahogy kibontottam otthon, azonnal éreztem, hogy valami nem jó. Az új sokkal könnyebb, mint a régi üres állapotában, a kupak nem záródik olyan stabilan.
Ezt még elviselném, bár a Diortól nem szívesen. A beltartalom: a pigmentáció töredéke a réginek. Csak húzgálom és húzgálom, várom a színt, amit a régivel 2-2 húzással elértem. De nem jön, mert alig van pigmentációja. 6 húzással sem. Az, hogy 1 óra múlva már nincs semmi belőle az ajkaimon, újabb csapás. A kegyelemdöfést az adja meg, amikor 2 óra múlva megérzem a száradt bőrdarabkákat, amiket felszívott. 4 napig próbálkoztam vele, ezalatt elhasználtam annyit, mint a régiből 2 hét alatt. Számomra nem hogy nem éri meg többé az árát, eszembe sem jut, hogy az újból vegyek, annyira kikészíti a számat.
Végetért egy fejezet. Szeretnék gratulálni a Diornak, a kb. 200 forint többlet haszonért sikerült egy zseniális termékből egy kifejezetten rosszat csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Tarzicia

2021. július 1.

001 Pink
Kis gyári mintát próbáltam.
Ez egy halványrózsaszín ajakápoló, ami épp csak annyira pigmentált, hogy élénkíti a szám színét, és nagyon szépen csillog.
Kicsit vaskos, ragacsos érzés az ajkakon, de így talán tovább fent marad, és az ápoló hatása tovább tart. Tényleg intenzíven táplál és puhít, le a kalappal, de hogy 24 óra hosszat nem hat, az biztos.
Az illata az elején nagyon intenzív, nekem nem tetszik, mű-édes, és még hozzá egy kicsit mentolos is. Csak tudnám, ezt a mentolosságot minek erőltetik, nekem már a La Mer-nél sem tetszett.
A Dior ajánlása szerint többféleképpen is lehet használni ezt az ajakápolót, de szerintem önmagában a legjobb.
Én rúzs alá, primerként biztos nem tenném, majdnem minden rúzsom hidratáló hatású. De ha mégis szükségem lenne egy kis pluszra, akkor erre a célra a Sisley Phyto Lip Twist 16-os Balm-ot vetném be, az nekem nagyon bevált.
Kíváncsiságból kipróbáltam azért egy matt rúzsom alá, aminek nagyon tetszik a színe, de nem használom, mert szárít. Ahhoz nagyon jó volt. Azt hiszem, helyet cserélt a számon a rúzs és ez a Dior ajakápoló, vagy legalábbis összekeveredett a kettő, mert egy kicsit halványabb, csillogó rúzst kaptam, ami kifejezetten komfortos viselet lett.
Ez a kis minta arra jó volt, hogy kipróbáljam, mit tud ez az új termék, és érdemes-e esetleg egy másik színt beszereznem, ami önmagában is jól mutat. A 011-es Rose Gold vagy a 012-es Rosewood tetszene is, de én ezt most kihagyom. Van pár bevált ajakápolóm, színezett és színezetlen is, és mindegyiket jobban szeretem ennél. Ráadásul ennek a Diornak a külseje sem tetszik. (Erről a Lip Sugar Scrub-nál elmélkedek majd egy kicsit. )
Összességében 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 1.

001 Pink
Kis gyári mintát próbáltam.
Összességében 3 csillagot érdemel.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate